Вакансії підприємств міста

Вівторок, 18 грудня 2018 10:34

 Перелік вакансій на вільні робочі місця станом на 18 грудня 2018 року

Подавач вакансії Посада
УВП ГЛУХИХ швачка
ФОП РАДЮК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ швачка
ПП "ПАКТ" прибиральник службових приміщень
ПП "ПАКТ" обпресувальник кабелів та проводів пластиками та гумою
ПП "ПАКТ" перемотувальник
ПП "ПАКТ" помічник кухаря
ПП "ПАКТ" слюсар-ремонтник
ПП "ПАКТ" волочильник дроту
ПП "ПАКТ" водій автотранспортних засобів
ПП "ПАКТ" електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
ПП "ПАКТ" охоронник
КОМБІНАТ БЛАГОУСТРОЮ тракторист
ДП НВК ТЗОВ КАМ-ПОД ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД гальванік
ДП НВК ТЗОВ КАМ-ПОД ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД оператор верстатів з програмним керуванням
ДП НВК ТЗОВ КАМ-ПОД ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД маляр
ДП НВК ТЗОВ КАМ-ПОД ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД електрогазозварник
ДП НВК ТЗОВ КАМ-ПОД ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД штампувальник
ТОВ КАМ'ЯНЕЦЬКІ ТРАНФОРМАТОРНІ ПІДСТАНЦІЇ різальник металу на ножицях і пресах
ТОВ КАМ'ЯНЕЦЬКІ ТРАНФОРМАТОРНІ ПІДСТАНЦІЇ слюсар із складання металевих конструкцій
КАМ.-ПОД. ФІЛІЯ ТОВ "7 ДНІВ" кухар
ТОВ КАМ.-ПОД. КОМБІНАТ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ електрозварник ручного зварювання
ТОВ КАМ.-ПОД. КОМБІНАТ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ формувальник залізобетонних виробів та конструкцій
ПП "АВАНТ-АГРО" лаборант борошномельного виробництва
ПП "АВАНТ-АГРО" формувальник тіста
ПП "АВАНТ-АГРО" пекар
КАМ.-ПОД. ПАТ "ГІПСОВИК" оператор розфасувально - пакувального автомата
КАМ.-ПОД. ПАТ "ГІПСОВИК" майстер
КАМ.-ПОД. ПАТ "ГІПСОВИК" слюсар-ремонтник
КАМ.-ПОД. ПАТ "ГІПСОВИК" водій автотранспортних засобів
КАМ.-ПОД. ПАТ "ГІПСОВИК" електрогазозварник
ФІЛІЯ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ДЕД водій автотранспортних засобів
ФІЛІЯ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ДЕД машиніст бульдозера
ФІЛІЯ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ДЕД тракторист
ФІЛІЯ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ДЕД електрогазозварник
ФІЛІЯ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ДЕД електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
ФІЛІЯ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ДЕД електрозварник ручного зварювання
ФІЛІЯ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ДЕД машиніст екскаватора
ФІЛІЯ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ДЕД дорожній робітник
ТОВ "КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ М'ЯСОКОМБІНАТ" оброблювач птиці
ТОВ "КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ М'ЯСОКОМБІНАТ" укладальник-пакувальник
ТОВ "КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ М'ЯСОКОМБІНАТ" вантажник
ТОВ БК ПОДІЛЛЯ-ТРАНСБУД муляр
ТОВ БК ПОДІЛЛЯ-ТРАНСБУД машиніст навантажувальної машини
ТОВ БК ПОДІЛЛЯ-ТРАНСБУД машиніст екскаватора
ТОВ БК ПОДІЛЛЯ-ТРАНСБУД машиніст крана (кранівник)
ТОВ БК ПОДІЛЛЯ-ТРАНСБУД водій автотранспортних засобів
ПП АГРАРНА КОМПАНІЯ 2004 електрогазозварник
ФОП ЗАБОЛОТНА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА флорист
ФІЛІЯ КАМ - ПОД ДЕД майстер шляховий
ПП МЕДОБОРИ ФАРМ провізор
ФОП ОЛІЙНИК ВАЛЕРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ різальник матеріалів
ФОП ОЛІЙНИК ВАЛЕРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ комплектувальник меблів
ФОП САЧАНЮК ФЕДІР ІВАНОВИЧ майстер з ремонту електроінструменту
МЕБЛЕВА ФАБРИКА КРОНА столяр
МЕБЛЕВА ФАБРИКА КРОНА комплектувальник меблів
МЕБЛЕВА ФАБРИКА КРОНА шліфувальник
МЕБЛЕВА ФАБРИКА КРОНА маляр
ПП ІННАТЕКС столяр
ПП ІННАТЕКС заточувальник
ПП ІННАТЕКС паяльщик
ПП ІННАТЕКС оператор верстатів з програмним керуванням
КП СПЕЦКОМУНТРАНС транспортувальник (обслуговування механізмів)
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ електрогазозварник
ФІЛІЯ КАМ-ПОД АВТОСЕРВІСНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМОТРИЧ-АВТО" "ХМЕЛЬНИЧЧИНА-АВТО" слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
ФІЛІЯ КАМ-ПОД АВТОСЕРВІСНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМОТРИЧ-АВТО" "ХМЕЛЬНИЧЧИНА-АВТО" електрозварник ручного зварювання
ФІЛІЯ КАМ-ПОД АВТОСЕРВІСНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМОТРИЧ-АВТО" "ХМЕЛЬНИЧЧИНА-АВТО" слюсар-електрик з ремонту електроустаткування
ФІЛІЯ КАМ-ПОД АВТОСЕРВІСНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМОТРИЧ-АВТО" "ХМЕЛЬНИЧЧИНА-АВТО" рихтувальник кузовів-зварювальник
ДП ТЕПЛОВОДА КП МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ електрогазозварник
ФОП ПЕТРОВСЬКА ТЕТЯНА ПЕТРІВНА МАГАЗИН "ХЛІБНИЦЯ ПЕТРОВСЬКОГО" продавець продовольчих товарів
ФОП ПРИЙМАК ЛІЛІЯ АНТОНІВНА швачка
КОЛЕКТИВНЕ ШВЕЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО швачка
КП ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР слюсар-сантехнік
ДП РІТЕЙЛ-ВЕСТ кухар
ПП "ШАНС-Т" фрезерувальник
ПП "ШАНС-Т" шліфувальник
ПП "ШАНС-Т" терміст
ДОВЖОЦЬКЕ МПД ДП УКРСПИРТ оператор котельні
ДОВЖОЦЬКЕ МПД ДП УКРСПИРТ слюсар-ремонтник
АТ БАНК ФОРВАРД інспектор кредитний
ФОП ГОРНА АЛЛА МИКОЛАЇВНА підсобний робітник
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ інженер-програміст
ОПК ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ КАМ-ПОД МР педагог-організатор
ОПК ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ КАМ-ПОД МР керівник гуртка
ДП НТК ЗАВОД ТОЧНОЇ МЕХАНІКИ юрисконсульт
ДП НТК ЗАВОД ТОЧНОЇ МЕХАНІКИ секретар
ТОВ МАГАЗИН №54 НАДІЯ продавець продовольчих товарів
ФОП ПОПОВИЧ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ водій автотранспортних засобів
ПАТ ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ машиніст екскаватора
ПАТ ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ токар
Детальну інформацію можна одержати в міському центрі зайнятості або по тел.3-05-21  
Прочитано 32647 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

03-21.12 Дитяча художня школа ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»
17-21.12 16.00 Усі підліткові клуби Конкурс на кращу ялинкову прикрасу зроблену власноруч
17,18,20.12 ЗОШ № 16, НВК № 14 І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН у 2018-2019 н.р.
17-21.12 НПП «Подільські товтри» Міський конкурс новорічних композицій в рамках природоохоронної акції «Збережемо ялинку»
19.12 09.00 к. 209 Засідання атестаційної комісії
19.12 10.00 к. 209  Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
19.12 11.00 Розважальна програма для дітей, батьки яких загинули в зоні проведення АТО та ООС (до Дня святого Миколая)
19.12 16.00 к. 205 Прийом громадян. Керуючий справами Мельничук Я.С.
19.12 16.00 Парк Героїв Євромайдану Відкриття головної ялинки міста
19.12 16.30 Парк Героїв Євромайдану Відкриття світлиці святого Миколая
20.12 09.00 ЗДО № 23 Нарада керівників дошкільних закладів
20.12 09.00 МЦЗ Семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії»
20.12 10.00 к. 315 Засідання комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам
20.12 11.00 к. 209 Засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення
20.12 12.00 Дитяча школа мистецтв Університет третього віку ТЦСО (нсп) «Турбота». Вплив музики на емоційний стан людини
20.12 13.00 ЗДО № 5 Коучинг для вчителів-логопедів
20.12 14.00 Прес-центр Засідання комісії з питань захисту прав дитини
20.12 14.00 Центральна бібліотека Майстер-клас з виготовлення новорічної прикраси «В очікуванні дива»
20-21.12 15.00 ДЮСШ № 2 Першість ДЮСШ з боксу
20.12 15.00 ТЦСЩ (нсп) «Турбота» Для клієнтів центру «Турбота» Новорічний концерт, новорічний музичний феєрверк
20.12 16.30 Концертний зал ДМШ Новорічний концерт учнів та викладачів дитячої музичної школи
20.12 18.00 Молодіжний центр «LoveKa» Медіа школа для молоді міста
20-28.12 ЗЗСО, ЗДО Заходи до Новорічних та Різдвяних свят
21.12 10.00 м. Хмельницький Будинок рад Засідання двадцять третьої сесії обласної ради
21.12 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
21.12 11.00 к. 301 Засідання комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежних оцінок об’єктів комунальної власності
21.12 14.00 ЦДЮТ Урочисте нагородження переможців міського конкурсу мобільного кіно «Оскар»
22.12 День енергетика
22-23.12 10.00 Виставкова зала Виставка-ярмарок особливих подарунків «Вулик»
22.12 11.00 Галерея мистецтв  Суботні зустрічі. Майстер-клас «Еко-ялинка»
22.12 11.00 Хорова школа Шкільний конкурс вокалістів
22.12 14.00 Молодіжний центр «LoveKa» Зустріч з членами Молодіжної ради Чернівецької області
22.12 15.00 Концертний зал ДМШ Концерт студента Чернівецького обласного коледжу мистецтв
22-23.12 15.00 ШШК «Гросмейстер» Новорічний турнір з шахів
22.12 16.00 Парк Героїв Євромайдану Розважальна програма «В світлиці Святого Миколая»
23.12 17.00 Парк Героїв Євромайдану Новорічна дискотека з елементами квесту «Новорічний дивертисмент
23.12 ЗОШ № 15 Міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
23.12 НВК № 14 ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small