Туристичні фірми

Понеділок, 18 квітня 2016 13:50

Назва

e-mail

Директор Філії

Адреса,

телефон

Вид

діяльності

1. НІСХОДОВСЬКА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА

Вокзальна, 21

063-620-06-52

050-339-09-88

(03849) 3-94-76

турагент
2. КУКУРУЗА ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

п-т Грушевського, 46, оф.504

(03849) 3-08-82

турагент
3.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 'АЛЬФА ТУР'

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шепелява Марія Олександрівна

п-т Грушевського, 46, оф.1108

(03849) 3-86-54

095-304-56-04

турагент
4.

ДАНІЛОВ ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зарванська, 7

(067)773-88-03

(093)545-61-17

турагент
5.

СІНЬКЕВИЧ ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зарванська, 11

(03849) 65-45-3

(03849) 91-69-2

067-264-98-87

турагент
6.

ПРОХОРОВ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зарванська,18 турагент
7.

БОГУЦЬКИЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

www.intour.km.ua

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

вул.Гагаріна, буд. 59

067-701-82-97

(03849)3-96-76

турагент
8. Д'ЯЧЕНКО ЛЮБОВ ОЛЕКСАНДРІВНА

пров.Миколаївський, 6, кв.4

03849-20582

067-790-11-23

турагент
9.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

'4 СЕЗОНИ'

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ясінський Валерій Олексійович

Першотравнева, 2

067-380-91-29

турагент
10.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 'ТУРИСТИЧНА ФІРМА 'ПЕТРИДАВА'

Станіславська Людмила Павлівна

Іоанна Предтечі, 2

03849-51605

067-916-39-06

туроператор внутрішнього

та в'їзного туризму

11.

ХІЛЬ-ФІЛАТОВА ЛІЛІЯ МИХАЙЛІВНА

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соборна, 3/2

03849-44312

067-384-03-46

турагент
12.

ШТІФОНОВА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соборна, 12/1

(03849)36303,38756

067-360-70-61

турагент
13.

ПРОЦЮК ЛАРИСА МАКСИМІВНА

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Лесі Українки, 28.8

098-2920285

турагент
14.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 'ЕЛМАС ТУР'

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ковальська Вікторя Ігорівна

Лесі Українки, 41 Б, офіс 313

097-700-67-67

турагент
15. АБРАМОВА ГАЛИНА ГРИГОРІВНА

Лесі Українки, 41 Б, к.202

(03849)3-26-86

турагент
16.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 'МІГ-ВОЯЖ'

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Абрамов Михайло Юрійович

Лесі Українки, 41 Б, к.202

(03849)3-26-86

097-166-07-38

турагент
17.

БУЧКОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Лесі Українки, 42

(03849)9-02-02

067-786-33-36

097-870-02-02

турагент
18.

МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАЛА-ТУР»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Лесі Українки, 84

(03849)3-67-77

туроператор
19.

ПП ДУБРОВА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА

«ТУР-СЕРВІС КАМ’ЯНЕЦЬ»

Огієнко, 28/5

тел./факс (03849) 36261

турагент
20.

ТзОВ «КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКЕ БЮРО ПОДОРОЖЕЙ ТА ЕКСКУРСІЙ»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Карпова Тетяна Михайлівна

Старобульварна, 3

067-258-92-49

Факс: (03849) 27577

турагент
21.

ТУРИСТИЧНА АГЕНЦІЯ «НА ВІДПОЧИНОК»

Микола Білий

Пушкінська, 44

067-495-14-13

турагент
22. Туристичне агентство «Альянс-М»

вул. Лесі Українки, 22

Тел./факс 03849-20888

туроператор
Прочитано 1000 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

16-18.10 15.00 ПК «Водограй» Туристичний похід Зіньковецьким лісом. Акція «Аптека у кошику»
16-17.10 м. Львів ХІХ Міжнародна туристична виставка «Тур-ЕКСПО»
17.10 09.00 Центральна бібліотека Практикум для бібліотечних працівників «Комплектування бібліотечних фондів»
17.10 10.00 к. 209 Засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
17.10 10.00 Галерея мистецтв VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Археологія & Фортифікація України»
17.10 11.00 Прес-центр Вивчення громадської думки з питань безпечності в  м. Кам’янці-Подільському
17.10 13.00 ПДАТУ Ярмарок професій для учнів старших та випускних класів шкіл міста та району
17.10 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста
17.10 14.00 ЦДЮТ Організація та проведення міського конкурсу читців «Я відкриваю світ звучанням слова…»
17.10 14.00 ПДАТУ Інтерактивний захід для молоді
17.10 15.00 Бібліотека-філія № 8 Свято бібліотеки «Дитячій книгозбірній - 50»
17.10 15.00, 16.00 Міський стадіон Чемпіонат Хмельницької області з футболу серед ДЮФЛ
17.10 16.00 к. 205 Прийом громадян. Керуючий справами Мельничук Я.С.
17.10 17.30 Молодіжний центр «LoveKa» Тренінг для учасників Дебатного клубу
17.10 18.00 МБК Концерт симфонічного оркестру та солістів Хмельницької обласної філармонії
17.10 ДЕРІМ Спільно з міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби проведення моніторингу закладів торгівлі та ресторанного господарства
17.10 ПДАТУ Участь у профорієнтаційному інтерактивному заході «Подорож у світ професій»
17.10 УОіН Нарада керівників ЗДО
17.10 УОіН Участь у Всеукраїнському вебінарі «Нормативні орієнтири для керівників ЗДО»
18.10 09.00 Сесійна зала Засідання виконавчого комітету
18.10 12.30 ЗЗСО І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
18.10 18.00 Молодіжний центр «LoveKa» Безкоштовні заняття з англійської мови для молоді міста English Speaking Club in K-P
18.10 Дитяча музична школа Засідання атестаційної комісії ДМЗ
18-21.10 РЦКМ «Розмай» ІV театральний фестиваль «Комора»
19.10 10.00 Дитяча школа мистецтв Засідання атестаційної комісії ДШМ
19.10 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
19.10 14.00 к. 209 Засідання комісії з питань прийняття об’єктів нерухомості інженерних мереж в комунальну власність міста
19.10 14.00 Виставкова зала Виставка робіт викладачів КПНУ ім. І. Огієнка з нагоди 100-річчя заснування закладу
19.10 15.00 Міський стадіон Обласний турнір з легкої атлетики
19-21.10 МБК Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль-конкурс «Перлина Кам’янця»
20.10 10.00 Міський стадіон Обласний турнір з легкої атлетики
20-21.10 12.00 Молодіжний центр «LoveKa» Засідання ПЛАСТ
21.10 День працівників харчової промисловості
21.10 14.00 Центральна бібліотека Віртуальний огляд «Світова спадщина ЮНЕСКО»
21.10 14.00 РЦКМ «Розмай» Вечір спілкування у клубі «Кам’янецькі зустрічі»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small