Туристичні фірми

Понеділок, 18 квітня 2016 13:50

Назва

e-mail

Директор Філії

Адреса,

телефон

Вид

діяльності

1. НІСХОДОВСЬКА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА

Вокзальна, 21

063-620-06-52

050-339-09-88

(03849) 3-94-76

турагент
2. КУКУРУЗА ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

п-т Грушевського, 46, оф.504

(03849) 3-08-82

турагент
3.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 'АЛЬФА ТУР'

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шепелява Марія Олександрівна

п-т Грушевського, 46, оф.1108

(03849) 3-86-54

095-304-56-04

турагент
4.

ДАНІЛОВ ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зарванська, 7

(067)773-88-03

(093)545-61-17

турагент
5.

СІНЬКЕВИЧ ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зарванська, 11

(03849) 65-45-3

(03849) 91-69-2

067-264-98-87

турагент
6.

ПРОХОРОВ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зарванська,18 турагент
7.

БОГУЦЬКИЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

www.intour.km.ua

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

вул.Гагаріна, буд. 59

067-701-82-97

(03849)3-96-76

турагент
8. Д'ЯЧЕНКО ЛЮБОВ ОЛЕКСАНДРІВНА

пров.Миколаївський, 6, кв.4

03849-20582

067-790-11-23

турагент
9.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

'4 СЕЗОНИ'

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ясінський Валерій Олексійович

Першотравнева, 2

067-380-91-29

турагент
10.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 'ТУРИСТИЧНА ФІРМА 'ПЕТРИДАВА'

Станіславська Людмила Павлівна

Іоанна Предтечі, 2

03849-51605

067-916-39-06

туроператор внутрішнього

та в'їзного туризму

11.

ХІЛЬ-ФІЛАТОВА ЛІЛІЯ МИХАЙЛІВНА

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соборна, 3/2

03849-44312

067-384-03-46

турагент
12.

ШТІФОНОВА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соборна, 12/1

(03849)36303,38756

067-360-70-61

турагент
13.

ПРОЦЮК ЛАРИСА МАКСИМІВНА

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Лесі Українки, 28.8

098-2920285

турагент
14.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 'ЕЛМАС ТУР'

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ковальська Вікторя Ігорівна

Лесі Українки, 41 Б, офіс 313

097-700-67-67

турагент
15. АБРАМОВА ГАЛИНА ГРИГОРІВНА

Лесі Українки, 41 Б, к.202

(03849)3-26-86

турагент
16.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 'МІГ-ВОЯЖ'

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Абрамов Михайло Юрійович

Лесі Українки, 41 Б, к.202

(03849)3-26-86

097-166-07-38

турагент
17.

БУЧКОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Лесі Українки, 42

(03849)9-02-02

067-786-33-36

097-870-02-02

турагент
18.

МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАЛА-ТУР»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Лесі Українки, 84

(03849)3-67-77

туроператор
19.

ПП ДУБРОВА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА

«ТУР-СЕРВІС КАМ’ЯНЕЦЬ»

Огієнко, 28/5

тел./факс (03849) 36261

турагент
20.

ТзОВ «КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКЕ БЮРО ПОДОРОЖЕЙ ТА ЕКСКУРСІЙ»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Карпова Тетяна Михайлівна

Старобульварна, 3

067-258-92-49

Факс: (03849) 27577

турагент
21.

ТУРИСТИЧНА АГЕНЦІЯ «НА ВІДПОЧИНОК»

Микола Білий

Пушкінська, 44

067-495-14-13

турагент
22. Туристичне агентство «Альянс-М»

вул. Лесі Українки, 22

Тел./факс 03849-20888

туроператор
Прочитано 872 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

22-24.06 Руська брама Воркшоп фестиваль «Республіка» 
22-24.06 Міський Будинок культури Міжнародний кінофестиваль «Бруківка»
23.06 11.00 Галерея мистецтв Майстер-клас «Суботні зустрічі»
24.06 18.00 Руська брама Урочисте нагородження молодіжних лідерів
24.06 17.00 РЦКМ «Розмай» Концерт академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії
24.06 14.00 РЦКМ «Розмай» Вечір спілкування у клубі «Кам’янецькі зустрічі»
24.06 12.00 Троїцька площа Квест «Молодь в житті міста»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small