Туристичні фірми

Понеділок, 18 квітня 2016 13:50

Назва

e-mail

Директор Філії

Адреса,

телефон

Вид

діяльності

1. НІСХОДОВСЬКА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА

Вокзальна, 21

063-620-06-52

050-339-09-88

(03849) 3-94-76

турагент
2. КУКУРУЗА ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

п-т Грушевського, 46, оф.504

(03849) 3-08-82

турагент
3.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 'АЛЬФА ТУР'

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шепелява Марія Олександрівна

п-т Грушевського, 46, оф.1108

(03849) 3-86-54

095-304-56-04

турагент
4.

ДАНІЛОВ ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зарванська, 7

(067)773-88-03

(093)545-61-17

турагент
5.

СІНЬКЕВИЧ ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зарванська, 11

(03849) 65-45-3

(03849) 91-69-2

067-264-98-87

турагент
6.

ПРОХОРОВ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зарванська,18 турагент
7.

БОГУЦЬКИЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

www.intour.km.ua

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

вул.Гагаріна, буд. 59

067-701-82-97

(03849)3-96-76

турагент
8. Д'ЯЧЕНКО ЛЮБОВ ОЛЕКСАНДРІВНА

пров.Миколаївський, 6, кв.4

03849-20582

067-790-11-23

турагент
9.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

'4 СЕЗОНИ'

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ясінський Валерій Олексійович

Першотравнева, 2

067-380-91-29

турагент
10.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 'ТУРИСТИЧНА ФІРМА 'ПЕТРИДАВА'

Станіславська Людмила Павлівна

Іоанна Предтечі, 2

03849-51605

067-916-39-06

туроператор внутрішнього

та в'їзного туризму

11.

ХІЛЬ-ФІЛАТОВА ЛІЛІЯ МИХАЙЛІВНА

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соборна, 3/2

03849-44312

067-384-03-46

турагент
12.

ШТІФОНОВА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соборна, 12/1

(03849)36303,38756

067-360-70-61

турагент
13.

ПРОЦЮК ЛАРИСА МАКСИМІВНА

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Лесі Українки, 28.8

098-2920285

турагент
14.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 'ЕЛМАС ТУР'

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ковальська Вікторя Ігорівна

Лесі Українки, 41 Б, офіс 313

097-700-67-67

турагент
15. АБРАМОВА ГАЛИНА ГРИГОРІВНА

Лесі Українки, 41 Б, к.202

(03849)3-26-86

турагент
16.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 'МІГ-ВОЯЖ'

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Абрамов Михайло Юрійович

Лесі Українки, 41 Б, к.202

(03849)3-26-86

097-166-07-38

турагент
17.

БУЧКОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Лесі Українки, 42

(03849)9-02-02

067-786-33-36

097-870-02-02

турагент
18.

МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАЛА-ТУР»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Лесі Українки, 84

(03849)3-67-77

туроператор
19.

ПП ДУБРОВА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА

«ТУР-СЕРВІС КАМ’ЯНЕЦЬ»

Огієнко, 28/5

тел./факс (03849) 36261

турагент
20.

ТзОВ «КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКЕ БЮРО ПОДОРОЖЕЙ ТА ЕКСКУРСІЙ»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Карпова Тетяна Михайлівна

Старобульварна, 3

067-258-92-49

Факс: (03849) 27577

турагент
21.

ТУРИСТИЧНА АГЕНЦІЯ «НА ВІДПОЧИНОК»

Микола Білий

Пушкінська, 44

067-495-14-13

турагент
22. Туристичне агентство «Альянс-М»

вул. Лесі Українки, 22

Тел./факс 03849-20888

туроператор
Прочитано 790 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

03.04-15.05 ЗЗСО, ПЗО «Місячник сім’ї  і здоров’я»
23-27.04 ЗЗСО Заходи до Дня трагедії на ЧАЕС
23-27.04 ЗЗСО № 5 Моніторингове дослідження стану сформованості читацької і математичної компетентностей випускників початкової школи
25-26.04 09.00 МЦЗ Тренінг «Розпочни свій бізнес» для безробітних громадян
26.04 День Чорнобильської трагедії
26.04 10.00 ДЖКГ Засідання комісії із списання з балансу комунальних житлово- експлуатаційних підприємств багатоквартирних житлових будинків
26-27.04 10.00 Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж ІІ Міжнародна науково-практична конференція
26.04 11.00 Пам’ятник Героям Чорнобиля Пам’ятний мітинг з нагоди 32-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС
26.04 12.00 Стадіон КПНУ ім. І.Огієнка Урочисте відкриття Всеукраїнських змагань з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука
26.04 14.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності
26.04 14.00 Прес-центр Засідання комісії з питань захисту прав дитини
26.04 14.00 к. 209 Засідання комісії з питань прийняття об’єктів нерухомості (інженерних мереж) в комунальну власність міста
26.04 14.00 ТзОВ «КВС-Україна» Професіоргафічна екскурсія на ТзОВ «КВС-Україна» для учнів ЗОШ № 7
26.04 15.30 Прес-центр Факультет муніципального управління
26.04 16.00 Дитяча школа мистецтв Вечір пам’яті, приурочений 32-й річниці Чорнобильської трагедії «Привиди радіації»
27.04 10.00 Сесійна зала Розширене засідання робочої групи з питань впорядкування надання послуг таксі
27.04 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
27.04 13.00 Прес-центр Засідання депутатської фракції ВО «Свобода»
27.04 13.00 Ратуша Круглий стіл «Кам’яна скульптура Середнього Подністров’я» (170-річчя з часу виявлення Збруцького ідола)
27.04 14.00 Прес-центр Зустріч з учасниками соціального проекту «Караван дружби»
27.04 16.00 Підліткові клуби «Сатурн», «Шукач», «Водограй», «Золоті колеса» Майстер клас для вихованців підліткових клубів з брейк-дансу до
27.04 16.30 РЦКМ «Розмай» Звітний концерт дитячої школи мистецтв «Чарівний світ дитинства»
27.04 Стадіон КПНУ ім. І.Огієнка Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука
28.04 Всесвітній день охорони праці
28.04 13.00 ШШК «Гросмейстер» Турнір з шахів «Дзвони Чорнобиля»
28.04 Старе місто Відкритий конкурс-пленер «Замковий етюд»
28.04 Старий замок, Комплекс «Старобульварний» Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Stare Misto Арт фест»
28.04-09.05 Старе місто Гастрономічний фестиваль «Подільський п’єц»
29.04 Всесвітній день поріднених міст
29.04 13.00 ШШК «Гросмейстер» Турнір з шахів «Дзвони Чорнобиля»
29.04 Старе місто Відкритий конкурс-пленер «Замковий етюд»
29.04 Старий замок, Комплекс «Старобульварний» Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Stare Misto Арт фест»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small