Віртуальна екскурсія

Понеділок, 18 квітня 2016 13:49
zapitannia do vladi small

Анонси

03.04-15.05 ЗЗСО, ПЗО «Місячник сім’ї  і здоров’я»
23-27.04 ЗЗСО Заходи до Дня трагедії на ЧАЕС
23-27.04 ЗЗСО № 5 Моніторингове дослідження стану сформованості читацької і математичної компетентностей випускників початкової школи
25-26.04 09.00 МЦЗ Тренінг «Розпочни свій бізнес» для безробітних громадян
26.04 День Чорнобильської трагедії
26.04 10.00 ДЖКГ Засідання комісії із списання з балансу комунальних житлово- експлуатаційних підприємств багатоквартирних житлових будинків
26-27.04 10.00 Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж ІІ Міжнародна науково-практична конференція
26.04 11.00 Пам’ятник Героям Чорнобиля Пам’ятний мітинг з нагоди 32-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС
26.04 12.00 Стадіон КПНУ ім. І.Огієнка Урочисте відкриття Всеукраїнських змагань з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука
26.04 14.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності
26.04 14.00 Прес-центр Засідання комісії з питань захисту прав дитини
26.04 14.00 к. 209 Засідання комісії з питань прийняття об’єктів нерухомості (інженерних мереж) в комунальну власність міста
26.04 14.00 ТзОВ «КВС-Україна» Професіоргафічна екскурсія на ТзОВ «КВС-Україна» для учнів ЗОШ № 7
26.04 15.30 Прес-центр Факультет муніципального управління
26.04 16.00 Дитяча школа мистецтв Вечір пам’яті, приурочений 32-й річниці Чорнобильської трагедії «Привиди радіації»
27.04 10.00 Сесійна зала Розширене засідання робочої групи з питань впорядкування надання послуг таксі
27.04 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
27.04 13.00 Прес-центр Засідання депутатської фракції ВО «Свобода»
27.04 13.00 Ратуша Круглий стіл «Кам’яна скульптура Середнього Подністров’я» (170-річчя з часу виявлення Збруцького ідола)
27.04 14.00 Прес-центр Зустріч з учасниками соціального проекту «Караван дружби»
27.04 16.00 Підліткові клуби «Сатурн», «Шукач», «Водограй», «Золоті колеса» Майстер клас для вихованців підліткових клубів з брейк-дансу до
27.04 16.30 РЦКМ «Розмай» Звітний концерт дитячої школи мистецтв «Чарівний світ дитинства»
27.04 Стадіон КПНУ ім. І.Огієнка Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука
28.04 Всесвітній день охорони праці
28.04 13.00 ШШК «Гросмейстер» Турнір з шахів «Дзвони Чорнобиля»
28.04 Старе місто Відкритий конкурс-пленер «Замковий етюд»
28.04 Старий замок, Комплекс «Старобульварний» Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Stare Misto Арт фест»
28.04-09.05 Старе місто Гастрономічний фестиваль «Подільський п’єц»
29.04 Всесвітній день поріднених міст
29.04 13.00 ШШК «Гросмейстер» Турнір з шахів «Дзвони Чорнобиля»
29.04 Старе місто Відкритий конкурс-пленер «Замковий етюд»
29.04 Старий замок, Комплекс «Старобульварний» Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Stare Misto Арт фест»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small