№ п/п | Назва громадської організації | Керівник |
1. | Громадська організація «Федерація професійного бойового самбо комбат України» | Нестеровський Юрій Євгенович |
2. | Громадська організація «Ветерани Кам’янець-Подільського електромеханічного заводу» | Гордійчук Антон Васильович |
3. | Громадська організація «Подаруй надію» | Варварук Марина Володимирівна |
4. | Громадська організація «Клуб Велосипедистів м. Кам’янця-Подільського» | Полатайко Олександр Миколайович |
5. | Громадська організація «Відродження народних ремесел та промислів на Поділлі» | Шевчук Микола Тарасович |
6. | Громадська організація «Федерація екстремального спорту» | Рябошапка Денис Ігорович |
7. | Громадська організація «Посейдон-Дністер» | Арнаут Володимир Михайлович |
8. | Громадська організація «Кам’янець-Подільське міське об’єднання звільнених військовослужбовців» | Мельницький Василь Іванович |
9. | Громадська організація «Власники нерухомості в Кам’янець-Подільському» | Кохановська Вікторія Святославівна |
10. | Громадська організація «Кам’янець-Подільська міська організація ветеранів Афганістану» | Дудко Володимир Тимофійович |
11. | Асоціація спортивних єдиноборств | Єдинак Геннадій Андрійович |
12. | Міська спілка багатодітних сімей “Берегиня” | Голубіцька Ольга Василівна |
13. | Міська спілка багатодітних сімей “Родина” | Кафка Людмила Андріївна. |
14. | Кам`янець-Подільський Міськрайонний клуб собаківництва | Середняк Ігор Леонідович |
15. | Громадська організація історико-культурологічне “Подільське братство” | Мошак Мирослав Іванович |
16. | Міське наукове учнівське товариство “Дослідник” | Гурський Олександр Володимирович |
17. | Шахово-шашковий клуб “Гросмейстер” | Дубовий Анатолій Васильович |
18. | Товариство молодих інвалідів “Довіра” | Сірий Олександр Олексійович |
19. | Товариство захисту дітей-інвалідів, хворих на ДЦП “Мрія” | Харламова Надія Мамедівна |
20. | Молодіжна громадська організація “Український молодіжний Авангард” | Омельчук Володимир Іванович |
21. | Громадська організація “Чорнобиль” | Стоцький Володимир Йосипович |
22. | Кам`янець-Подільське Військово-історичне товариство шанування пам’ятників історії фортифікації | Данілов Ігор Васильович |
23. | Громадська організація “Національний авангард” | Омельчук Володимир Іванович |
24. | Кам`янець-Подільська міська спілка автомобілістів | Малярчук Анатолій Іванович |
25. | Кам`янець-Подільська міська спілка “Милосердя” | Абдулка Станіслава Василівна |
26. | Кам`янець-Подільська міськрайонна громадська організація дітей-інвалідів “Вікторія” | Іустінова Алла Михайлівна |
27. | Кам`янець-Подільська історико-просвітницька організація “Меморіал” | Ковальов Олександр Новомирович |
28. | Кам`янець-Подільська громадська організація “Союз Українок” | Красовська Неля Вікторівна |
29. | Кам`янець-Подільська міськрайонна громадська організація “Діти Чорнобиля” | Кухаришин Михайло Григорович |
30. | Міськрайонний спортивно-танцювальний клуб “Ірен” | Захарчук Ірина Іванівна |
31. | Кам`янець-Подільська спілка одиноких матерів “Оранта” | Танасійчук Тетяна Василівна |
32. | Камянець-Подільський клуб інтелектуальних ігор “IQ” | Чернецький Ігор Станіславович |
33. | Товариство по сприянню Збройним Силам та Військово-Морському Флоту України “Патріот України” | Куровський Володимир Віталійович |
34. | Кам`янець-Подільська спілка підприємців приватного вантажо-пасажирського транспорту | Чайковський Микола Станіславович |
35. | Молодіжна громадська організація “Студентське братство Кам"янця-Подільського ” | Голубіцький Олексій Ігорович |
36. | Клуб акціонерів філії акціонерного поштово-пенсійного банку “Аваль” | Марценюк Василь Кирилович |
37. | Товариство зв`язків з українцями за межами України «Україна» | Ануфрієв Юрій Анатолійович |
38. | Міськрайонне товариство єврейської культури “Шолом” | Лам Михайло Григорович |
39. | Польське культурно-освітнє товариство | Шрейєр Михайло Григорович |
40. | Асоціація боксу і кікбоксінгу “Ринг” | Слободян Валерій Анатолійович |
41. | Міське товариство інвалідів Збройних Сил | Бойко Руслан Степанович |
42. | Міськрайонне об’єднання громадян захисту дітей інвалідів “Віра” | Довгопол Алла Вікторівна |
43. | Кам`янець-Подільська міськрайонна шахова федерація | Скоробагатов Валентин Валентинович |
44. | Спортивний клуб “Олімп” | Цинчик Віктор Вікторович |
45. | Кам`янець-Подільський осередок студентської молоді “Зарево” | Терлецька Наталія Олександрівна |
46. | Громадська організація «Відкрита асоціація готельєрів та рестораторів Кам’янця-Подільського» | Ковальський Анатолій Володимирович |
47. | Кам`янець-Подільська міськрайонна громадська організація ветеранів міліції | Яворський Дмитро Дмитрович |
48. | Кам`янець-Подільська громадська організація «Джерело Співдружності» | Юрчук Володимир Ігорович |
49. | Громадська спілка СМБП (Студентська молодіжна біржа праці) | Галагодза Руслан Станіславович |
50. | Кам’янець-Подільський курінь Українського козацтва | Гищук Володимир Васильович |
51. | Міське об’єднання власників пасажирського автотранспорту | Довгань Микола Іванович |
52. | Молодіжна громадська організація “Кут” | Кушнір Максим Валентинович |
53. | Міський спортивний клуб “Динамо” | Капущак Олександр Олексійович |
54. | Клуб ділових людей “Імідж” | Бевз Анатолій Миколайович |
55. | Міський клуб спортивних вболівальників | Афіцький Ігор Іванович |
56. | Товариство Подільських природодослідників та природолюбів | Любінська Людмила Григорівна |
57. | Громадська організація “Товариство “Партнерство майбутнього” | Савельян Петро Петрович |
58. | Міська рада пенсіонерів | Михайлова Валентина Вікторівна |
59. | Товариство громадян, які виховують дітей-інвалідів “Наша доля” | Гетьман Зінаїда Іванівна |
60. | Міське громадське об’єднання інвалідів з дитинства “Дружба” | Марущак Любов Миколаївна |
61. | Громадський комітет по захисту інтересів та прав робітників цемзаводу | Мороз Марія Миколаївна |
62. | Журналістська ініціатива | Єрменчук Віктор Петрович |
63. | Кам`янець-Подільська молодіжна організація Спілка творчої інтелігенції “Іліада” | Мельник Андрій Іванович |
64. | Федерація бодібілдінгу та фітнесу | Пенке Сергій Васильович |
65. | Товариство одиноких матерів “Подолянка” | Дроздовська Аліна Йосипівна |
66. | Товариство “Житло” | Гурська Майя Дмитрівна |
67. | Правозахисна організація жінок | Погорєлова Лариса Олександрівна |
68. | Молодіжна студентська жіноча організація “Леді ХХІ століття” | Кондрюк Леся Василівна |
69. | Громадська організація “Партія відродження Кам’янця-Подільського” | Мазурчак Олександр Володимирович |
70. | Молодіжна громадська організація “Здорове покоління” | Заріпов Сергій Вікторович |
71. | Кам’янець-Подільська федерація Тхеквондо ВТФ | Бєлоцький Юрій Вікторович |
72. | Громадська організація “Турбота” | Грабовський Олег Леонідович |
73. | Федерація художньої гімнастики | Веремеєнко Надія Олександрівна |
74. | Товариство пограбованих вкладників | Берлінський Сергій Анатолійович |
75. | Молодіжна громадська організація “Потенціал” | Хівріч Сергій Леонідович |
76. | Спілка малозабезпечених сімей “Кам’янчанка” | Слободян Тетяна Семенівна |
77. | Харчовий кластер | Лисий Ігор Васильович |
78. | Товариство “Віоліні” | Геплюк Анатолій Григорович |
79. | Громадська спілка жінок кам’янеччини “Червона калина” | Грубляк Клавдія Миколаївна |
80. | Кам`янець-Подільське товариство психологів “Діалог” | Липовська Л.А. |
81. | Кам`янець-Подільське міське товариство інвалідів “Астматик” | Карпухіна Тамара Кирилівна |
82. | Кам¢янець-Подільська міська організація “Народний контроль” | Дубовий Анатолій Васильович |
83. | Кам`янець-Подільська громадська організація “Центр громадських ініціатив” | Городецький Олександр Олександрович |
84. | Туристичний кластер “Кам`янець» | Травінський Віктор Степанович |
85. | Молодіжна громадська організація Молодіжний центр “ДІМ” | Гула Володимир Валентинович |
86. | Продюсерський центр “Кам`янець” | Ляменко Тетяна Леонтіївна |
87. | Подільський полк Характерного Козацтва України | Куровський Володимир Віталійович |
88. | Спілка дітей напівсиріт “Берізка” | Ачкасова Ніна Павлівна |
89. | Мистецьке товариство “Дивоцвіт” | Мартинюк Любов Василівна |
90. | Асоціація спортивної боротьби | Нестеровський Юрій Євгенович |
91. | Громадська організація “Оздоровлення” | Лахманюк Олег Григорович |
92. | Християнський Біблійний центр для дітей та підлітків “Суперкнига” | Земцова Жанна Захарівна |
93. | Громадська організація Товариство забудовників котеджевого містечка “Подільська мрія” | Дорош Анатолій Володимирович |
94. | Громадська організація “Центр освітньої політики” | Демчук Олег Віленович |
95. | Дитячий клуб “Маленька країна” | Салій Інна Володимирівна |
96. | Кам’янець-Подільська міська молодіжна громадська організація “Спілка елітної молоді” | Кіфлюк Роман Миколайович |
97. | Громадська організація “Історико-археологічний дослідницький центр “Клуб Шукачів Скарбів” | Ралюк Анатолій Васильович |
98. | Кам’янець-Подільська громадська організація “Спілка приватних підприємців” | Борусевич Ольга Андріївна |
99. | Кам”янець-Подільська міська громадська організація “Фонд сприяння розвитку місцевих ініціатив” | Кошель Василь Миколайович |
100. | Кластер “Екотур” | Лєпьошкін Ігор Іванович |
101. | Громадська організація Кам`янець-Подільський бізнес- центр | Пастушок Інна Миколаївна |
102. | Громадська організація жінки за демократичне суспільство | Яблонська Людмила Броніславівна |
103. | Громадська організація Південно-Західне товариство офіцерів запасу України | Мідзяновський Анатолій Каролійович |
104. | Громадська організація ”Міська лікарняна каса” | Яблонський Анатолій Казимирович |
105. | Громадська організація “Наше майбутнє” | Семенюк Валентина Вікторівна |
106. | Молодіжна громадська організація “URSUS” | Козлов Юрій Михайлович |
107. | Молодіжна громадська організація “Футбольний клуб ”Ротор” | Ткачук Дмитро Олександрович |
108. | Громадська організація “Асоціація настільного тенісу” | Степанков Олександр Петрович |
109. | Дитяча громадська організація “Дитячий союз “Паросток” | Бурлак Григорій Михайлович |
110. | Кам`янець-Подільська міська організація інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил | Іщенко Андрій Дем’янович |
111. | Спілка інвалідів загального захворювання ”Оберіг” | Васильчук Лариса Іванівна |
112. | Асоціація ділових жінок Поділля | Єпанішнікова Анжела Геннадіївна |
113. | Кам`янець-Подільська міська рада ФСТ ”Україна ” | Чередниченко Роман Геннадійович |
114. | Громадська організація “Барвінок” | Максимчук М.В. |
115. | Громадська організація “Дипломатична Місія Екуменічного Ордену Святого Іонна Єрусалимського” | Яблонський Олександр Володимирович |
116. | Громадська організація “Дипломатична Місія-Магістрат Храму” | |
117. | Молодіжна громадська організація туристично-екологічна асоціація “Магнолія” | Ващук Дмитро Петрович |
118. | Кам`янець-Подільська міська громадська організація Асоціація водіїв-перевізників приватного вантажно-пасажирського автотранспорту “Перевізник” | Демчик Анатолій Володимирович |
119. | Громадська організація “Кам’янець-Подільська міська асоціація приватних таксистів та автосервісу” | Касько Наталія Сергіївна |
120. | Громадська організація “Кам’янець-Подільська російська община” | Сотнікова Ніна Михайлівна |
121. | Кам’янець-Подільське товариство малозабезпечених сімей та інвалідів “Злагода” | Рудницька Раїса Вадимівна |
122. | Громадська організація “Кам’янець-Подільський Центр повітроплавання” “Триглав” | Акимович Сергій Георгійович |
123. | Кам’янець-Подільська міська громадська організація спортивно-технічного клубу ”Стара Фортеця” | Борейко Олександр Вікторович |
124. | Кам’янець-Подільська міська федерація футболу | Чорний Борис Володимирович |
125. | Громадська організація “Кам’янець – рідний край” | Сварнік Валерій Васильович |
126. | Кам’янець-Подільська міська громадська організація “Патріоти Кам’янця” Хмельницької області | Ярмолінський Віктор Іванович |
127. | Кам’янець-Подільська міська громадська організація “Товариство садівників-городників “Кам’янеччина” | Скірко Наталія Вікторівна |
128. | Товариство “Український Народний Дім міста Кам’янця-Подільського ’’ | Демчук Олег Віленович |
129. | Кам’янець-Подільська громадська організація “Рада Прогресивних підприємців” | Ведерніков Сергій Леонідович |
130. | Кам’янець-Подільська міська громадська організація “Еколайф ” | Хеніна Ольга Володимирівна |
131. | Кам’янець-Подільська міська громадська організація “КРОК” | Кривенко Олександр Павлович |
132. | Кам’янець-Подільська міська громадська організація “Батьківський комітет захисту дітей” | Казимир Валентина Олександрівна |
133. | Кам’янець-Подільська міська громадська організація “Відлуння Чорнобиля ” | Старостіна Ірина Володимирівна |
134. | Кам’янець-Подільська молодіжна громадська організація «Майбутня Україна» | Євреімова Валентина Олександрівна |
135. | Кам’янець-Подільська молодіжна громадська організація Центр молодіжного співробітництва «Яса» | Білоус Павло Леонідович |
136. | Кам’янець-Подільська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» | Аталиєва Анна Анабердиївна |
137. | Кам’янець-Подільська асоціація сімейних лікарів «Сімейний лікар» | Шуханов Микола Макарович |
138. | Кам’янець-Подільське районнове (міське) козацьке товариство «Українського козацтва» | Буковський Олександр Леонідович |
139. | Кам’янець-Подільська міська громадська організація «Діти війни» | Фігурський Юрій Олександрович |
140. | Кам'янець-Подільська молодіжна громадська організація «Європейська молодь» | Касап Євген Олександрович |
141. | Кам'янець-Подільська міська молодіжна громадська організація «Батьківщина молода» | Кухарчук Юрій Анатолійович |
142. | Асоціація лікарів міста Кам'янця-Подільського | Зюбрицький Микола Михайлович |
143. | “Лікарняна каса “Здоров’я” | Земсков Ігор Володимирович |
144. | Кам'янець-Подільська міська територіальна громадська організація мешканців Старого міста “Старе місто” | Кіященко Наталія Миколаївна |
145. | Спілка юристів міста Кам’янця-Подільського | Ільчишен Максим Вікторович |
146. | Кам'янець-Подільська громадська організація інвалідів “Гармонія” | Безпалько Наталія Віталіївна |
147. | Громадська організація «Кам’янець-Подільська міська асоціація квітникарів | Франтійчук Станіслав Миколайович |
148. | Кам’янець-Подільська громадська організація «Ветерани кабельного заводу» | Єнтц Анатолій Анатолійович |
149. | Кам’янець-Подільська громадська організація «Фестивальна Агенція «Ратуша» | Демчук Олег Віленович |
150. | Громадська організація “Кам’янець-Подільський – європейське місто” | Нісходовський Олексій Віталійович |
151. | Кам`янець-Подільська громадська організація «Іноваційно-інвестиційний центр» | Гурська Майя Дмитрівна |
152. | Товариство збереження культурної спадщини м.Кам`янця-Подільського | Вощинський Олег Михайлович |
153. | Кам`янець-Подільська міська громадська організація підтримки дітей та молоді «Інвестиції у майбутнє» | Біла Ірина Миколаївна |
154. | Кам`янець-Подільська громадська організація «Лідер Поділля» | Войцехівський Андрій Вікторович |
155. | Кам`янець-Подільська міська молодіжна громадська організація «Зелені Товтри» | Татаріна Наталія Миколївна |
156. | Громадська організація Кам`янець-Подільська спілка забудовників «Добробут» | Геровський Віталій Йосипович |
157. | Кам`янець-Подільська міська фестивальна агенція «Етнос віт» | Ліпман Ольга Вікторівна |
158. | Кам`янець-Подільська міська громадська організація «Горличка» | Назаренко Дмитро Миколайович |
159. | Камяненць-Подільська міська громадська організація «Апельсин» | Пащенко Алла Миколаївна |
160. | Кам`янець-Подільська міська Федерація кікбоксингу | Лабатюк Анатолій Анатлійович |
161. | Кам`янець-Подільське міське військово-історичне товариство | Заремба Олександр Олександрович |
162. | Кам`янець-Подільська міська громадська організація «Молодіжно-спортивний клуб Street tuner Club 402» | Попович Валерій Миколайович |
163. | Кам`янець-Подільська молодіжна громадська організація «Школа Айкідо» | Татауров Віктор Петрович |
164. | Громадська організація «Кам’янець-Подільський фотографічний клуб «Погляд» | Савін Юрій Олексійович |
165. | Кам`янець-Подільська молодіжна громадська організація «Центр політологів «Ювента» | Глуговський Віталій Петрович |
166. | Кам`янець-Подільська міська молодіжна громадська організація «Фундація розвитку демократії» | Куценко Євген Вікторович |
167. | Кам`янець-Подільська Дитяча громадська організація дітей-інвалідів «Егіда» | Буданцева Алла Іванівна |
168. | Громадська організація «ЗА ЄДНІСТЬ» | Ковальчук Василь Іванович |
169. | Кам`янець-Подільська міська громадська організація «Технопарк» | Крочак Ярослав Адамович |
170. | Кам`янець-Подільська міська громадська організація «Подільський інститут економічного та соціального розвитку» | Польовий Ігор Васильович |
171. | Кам`янець-Подільська громадська організація «Споживачів народних фінансів» | Шелест Олег Михайлович |
172. | Кам`янець-Подільська молодіжна громадська організація «Молодіжний парламент» | Михайлов Анатолій Миколайович |
173. | Кам`янець-Подільська міська громадська організація «Асоціація керівників малого та середнього бізнесу» | Гаврилюк Василь Васильович |
174. | Кам`янець-Подільська міська громадська організація «АРТ ПРОСТІР» | Кляпетура Ірина Ігорівна |
175. | Кам`янець-Подільська громадська організація «Водноспортивний клуб «Рівер-Екстрім» | Медик Володимир Тихонович |
176. | Камянець-Подільська міська громадська організація «Кам`янецький тролейбус» | Дзюбак Володимир Борисович |
177. | Громадська організація «Кам`янецький сувенір» | Макарова Олена Вікторівна |
178. | Кам`янець-Подільська міська громадська організація «Кам`янець-Подільський Ротарі клуб» | Бабій Сергій Віталійович |
179. | Організація роботодавців м.Кам`янець-Подільський Хмельницької області | Дьяконов Леонід Олексійович |
180. | Кам`янець-Подільська громадська організація «Епоха культур» | Ярош Олег Олександрович |
181. | Кам`янець-Подільська міська громадська організація «Подільська гільдія ремісників» | Остафій Георгій Георгійович |
182. | Кам`янець-Подільська міська громадська організація «Рідне місто» | Вєдєрніков Сергій Леонідович |
183. | Кам`янець-Подільська міська громадська організація «Добробут – цінність громади» | Кротік Сергій Сергійович |
184. | Громадська організація «Ліга екскурсоводів м.Кам`янець-Подільський» | Шепелява Марія Олександрівна |
185. | Товариство Польської Культури ім. Івана Павла ІІ в м. Кам’янець-Подільськтий | Коляновський Віктор Анатолійович |
186. | Федерація панкратіону і прикладних систем рукопашного бою | |
187. | Громадська організація «Перша Подільська спілка фахівців з нерухомості м. Кам’янця-Подільського” | Браеску-Семенишин Роман Аркадійович |
188. | Громадська організація «Спілка орендодавців житлової та комерційної нерухомості м. Кам’янця-Подільського” | Браеску-Семенишин Роман Аркадійович |
189. | Фізкультурно-спортивне товариство «Кам’янець” | Комендант Денис Юрійович |
190. | Кам’янець-Подільська міська громадська організація “Подільський сувенір» | Антонюк Василь Васильович |
191. | Кам’янець-Поджільська міська громадська організація “Вікторія» | |
192. | Громадська організація «Кам’янець-Подільська спілка підприємців малого та середнього бізнесу” | |
193. | Громадська організація «Рух політичної варти Кам’янця-Подільського» | |
194. | Кам’янець-Подільська міська федерація тхеквондо (ВТФ)та хапкідо | Чайка Сергій Володимирович |
195. | Асоціація юристів м.Кам’янець-Подільського | |
196. | Кам’янець-Подільська громадська організація «Міський комунальний фронт» | Пріданнікова Ольга Михайлівна |
197. | Кам’янець-Подільська міська громадська організація – громадсько-політичний рух «Гідність» | Аносов Михайло Дмитрович |
198. | Громадська організація Центр психології та особистісного зростання «Гармонія» м. Кам`янця-Подільського | Матвєєва Марія Петрівна |
199. | Кам’янець-Подільська громадська організація «Українська асоціація аграрних інженерів» | Стрельчук Олександр Якович |
200. | Громадська організація «Мотоклуб міста Камянця-Подільського» | Лірний Олександр Юрійович |
201. | Міська громадська організація «культурно-просвітницький центр ім.Генріка Сінкевича польської громади м. Кам`янця-Подільського» | Шинкаренко Анна Тадеушівна |
202. | Громадська організація Центр підтримки та розвитку об`єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Кам`янець-Подільського | Мазур Олена Юріївна |
203. | Кам’янець-Подільська міська громадська організація «Мистецьке товариство «Поділля» | Пермяков Микола Дмитрович |
204. | Громадська організація «Виконання Програми Президента України на місцевому рівні під контроль громади!» | Желтянніков Павло Олександрович |
205. | Кам`янець-Подільське товариство захисту прав малозабезпечених інвалідів, хворих на туберкульоз та їх сімей «Доброта» | Григор`єва Людмила Василівна |
206. | Кам`янець-Подільське громадське об`єднання пенсіонерів, ветеранів, дітей війни, інвалідів «Добродій» | Антонюк Іван Іванович |
207. | Кам`янець-Подільська молодіжна громадська організація «Незалежність» | Олійник Сергій Олександрович |
208. | Громадська організація «НІХТО КРІМ НАС» | Кудря Володимир Миколайович |
209. | Кам`янець-Подільське міське обєднання товариства «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка | Сохацька Євгенія іванівна |
210. | Кам`янець-Подільський осередок спілки майстрів народного мистецтва України | Попович Людмила Вікторівна |
211. | Всеукраїнське товариство Івана Огієнка | Сохацька Євгенія Іванівна |
212. | Міська організація Товариства сприяння обороні України | Шпильчук Ігор Михайлович |
213. | Камянець-Подільська районна організація Організації Українських Націоналістів (ОУН) | Грищук Василь Петрович |
214. | Відділення Української Асоціації звільнених в запас кадрових військовослужбовців | Твердохліб Михайло Іванович |
215. | Національна скаутська організація України | Білоус Павло Леонідович |
216. | Міське відділення Фонду миру | Орусь Людмила Олександрівна |
217. | Міська організація Товариства Червоного Хреста | Волошина Валентина Петрівна |
218. | Міськрайонний Комітет виборців України (Обласний осередок ВГО КВУ) | Вітряний В. М. |
219. | Кам`янець-Подільський міський осередок Української Світової спілки професійних учителів (УССПУ) | Федірко Алла Григорівна |
220. | Кам`янець-Подільський осередок Всеукраїнської спілки громадських об’єднань координаційної ради громадських об’єднань інвалідів та постраждалих від Чорнобильської катастрофи | Макаренко Олександр Миколайович |
221. | Кам`янець-Подільський осередок асоціації аматорів собаківництва | Гінзеровський Микола Антонович |
222. | Кам`янець-Подільська суспільна служба | Шпильова Віра Филимонівна |
223. | Кам`янець-Подільське представництво Асоціації роботодав | Гавінська Людмила Деонісівна |
ців, торгівлі і комерційної сфери економіки України | ||
224. | Союз жінок-трудівниць “За майбутнє дітей України” (СЖТУ) | Боровська Зінаїда Іванівна |
225. | Регіональна міська організація Всеукраїнського союзу робітників | Черкавський Болеслав Цезарович |
226. | Молодіжний конгрес Українських націоналістів | Полєщенков Андрій Сергійович |
227. | Міське відділення українського громадського об’єднання “В ХХІ століття – з Євгеном Марчуком” | Ковальчук Олександр Микитович |
228. | Кам`янець-Подільське міське відділення Асоціації дитячого естрадного мистецтва України | Совтисік Броніслава Мар`янівна |
229. | Кам`янець-Подільська міська організація асоціації “Відлуння війни” | Грабовський Віктор Станіславович |
230. | Кам`янець-Подільське міське відділення Всеукраїнської громадської організації “Громадський контроль” | Єрменчук Віктор Петрович |
231. | Кам`янець-Подільська міська асоціація підприємців і підприємств малого і середнього бізнесу “Роботодавець” | Новицький Микола Олександрович |
232. | Кам’янецький курень Подільського полку Характерного козацтва | Миколаїв Роман Дмитрович |
233. | Кам`янець-Подільське міське відділення Всеукраїнської музичної спілки | |
234. | Кам`янець-Подільський міський осередок Всеукраїнської спілки кобзарів | Чабан Світлана Володимирівна |
235. | Осередок спілки польських учених України | Борковський С.М. |
236. | Кам`янець-Подільський міський осередок федерації спортивного туризму України | Суржко Михайло Станіславович |
237. | Кам`янець-Подільський шкільний осередок (при НВК з центром реабілітації слабкозорих дітей) всеукраїнського дитячого, творчого об’єднання культурних, розумних, організованих, кмітливих, спритних. | Буданцева Алла Іванівна |
238. | Кам`янець-Подільський осередок Української спілки германістів вищої школи | Іванова Людмила Олександрівна |
239. | Кам’янець-Подільський міський осередок Всеукраїнського союзу жінок – трудівниць “За майбутнє дітей України” | Євсіна Людмила Василівна |
240. | Місцевий осередок Міжнародної громадської організації “Козацтво Запорозьке” Кам’янець-Подільської паланки Міжнародної громадської організації ”Козацтво Запорозьке” | Лахманюк Олег Григорович |
241. | Кам`янець-Подільське міськрайонне товариство інвалідів | Сосновська Тамара Георгіївна |
242. | Кам`янець-Подільська міська організація ветеранів | Рогаль Леонтій Інокентійович |
243. | Міськрайонна організація борців антифашистського опору (колишніх політичних в’язнів фашистських концтаборів) | Костко Володимир Іванович |
244. | Кам`янець-Подільська міська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) | Мельник Микола Петрович |
245. | Кам`янець-Подільська громадська організація Українського товариства сліпих | Комарницький Іван Ананійович |
246. | Кам`янець-Подільський міський осередок Національної Федерації Бойового Гопака ім. Івана Підкови | Куровський Володимир Віталійович |
247. | Спілка промисловців та підприємців м.Кам`янець-Подільського Хмельницької області | Дьяконов Леонід Олексійович |
248. | Кам`янець-Подільська міська громадська організація “Комітет молодих виборців України” | Гищук Тарас Васильович |
249. | Кам`янець-Подільська міська діабетична асоціація | Погорецький Валентин Григорович |
250. | Кам`янець-Подільське міське відділення Дитячого фонду України | Балан Лілія Зігмундівна |
251. | Фонд підтримки підприємництва “Поділля-Буковина” | Горбатюк Петро Іванович |
252. | Кам`янець-Поділська міська громадська організація “Українська соціал-демократична молодь” | Гільовський Олег Володимирович |
253. | Кам`янець-Подільська міська Федерація альпінізму, скелелазання та екстремальних видів спорту. | Байдюк Дмитро Миколайович |
254. | Кам’янець-Подільська організація «Варта» | Василенко Євген Анатолійович |
255. | Кам’янець-Подільський міський осередок Всеукраїнської громадської організації «Фонд сприяння демократичним виборам» | Вітряний Володимир Дмитрович |
256. | Кам’янець-Подільський міський осередок «Міжнародної федерації бойового гопака» | Полевий Юрій Богданович |
257. | Кам’янець-Подільський міський осередок Всеукраїнського товариства Івана Огієнка | Поплавська Людмила Володимирівна |
258. | Кам'янець-Подільська міська молодіжна громадська організація «Кам’янецький курінь характерного козацтва» | Кирилюк Юрій Григорович |
259. | Кам'янець-Подільська територіальна первинна організація Українського товариства сліпих (УТОС) “Промінь” | Повозніков Афанасій Григорович |
260. | Кам’янець-Подільська міська організація Спілки юристів України | Олег Анатолійович |
261. | Кам’янець-Подільський міський осередок фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» | Гуска Михайло Богданович |
262. | Осередок ВГО “Антикримінальний вибір” | Кирилюк Юрій Григорович |
263. | Кам’янець-Подільська міська організація ВМГО “Молодіжний Союз Наша Україна” | Камінська Вікторія Валеріївна |
264. | Кам’янець-Подільська міська організація “Українська Студентська спілка” | Гулько Євген Володимирович |
265. | Кам’янець-Подільський міський осередок ВГО «Громадське обєднання «Думай»» | Кулібаба Дмитро Іванович |
266. | Кам’янець-Подільський міський осередок Всеукраїнської громадської організації «Європейський рух» | Потапова Інга Володимирівна |
267. | Кам’янець-Подільський міський осередок Міжнародної молодіжної громадської організації Українсько-Польсько-Російська Ліга співпраці молоді» | Юрчук Володимир Ігорович |
268. | Кам’янець-Подільська міська організація Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» | Гусєв Володимир Миколайович |
269. | Кам’янець-Подільське міське відділення всеукраїнського об’єднання ветеранів | Гусляков Леонід Михайлович |
270. |
Координаційна Рада ветеранських громадських об’єднань України міста Кам’янеця-Подільського | Мельницький Василь Іванович |
271. | Кам’янець-Подільська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Батьківщина молода» | Мендограло Вадим Миколайович |
272. | Місцевий осередок громадської організації «Всеукраїнська асоціація ветеранів-підводників» | Янковський Олег Йосипович |
273. | Кам’янець-Подільський міський осередок Громадської організації «Фронт змін» | Новиков Дмитро Георгійович |
274. | Кам’янець-Подільський міський осередок міжнародної громадської організації «Наша спадщина» | |
275. | Кам’янець-Подільська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Фундація Регіональних Ініціатив» | |
276. | Кам’янець-Подільське міське відділення Всеукраїнської громадської органзації “Асоціація» Афганці Чорнобиля» | Рощук Олександр Степанович |
277. | Місцеве відділення Всеукраїнської організації «Асоціація платників податків України» у м Кам`янець-Подільський у Хмельницькій області | Андрухович Валерій Миколайович |