Громадська рада

Ініціативна група Громадської ради

Понеділок, 25 квітня 2016 10:54

Про погодження повідомлення про проведення установчих зборів з формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради

 

Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради

 

Повідомлення про проведення Установчих зборів з формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Кам`янець-Подільської міської ради

 

Порядок проведення установчих зборів уповноважених представників інститутів громадянського суспільства для формування Громадської ради при виконавчому комітеті Кам`янець-Подільської міської ради

 

Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради

 

Інформація про проведення установчих зборів з формування складу громадської ради при виконавчому комітеті Кам`янець-Подільської міської ради

 

Список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах

 

Список кандидатів до складу громадської ради, яким відмовлено в участі в установчих зборах

 

Громадська організація "Авто-актив"

 

Кам'янець-Подільська спілка багатодітних сімей та інвалідів "Берегиня"

 

Міськрайонна громадська організація "Вікторія"

 

Всеукраїнська просфілка працівників торгівлі, громадського харчування та послуг м. Кам'янець-Подільський

 

Всеукраїнська спеціальна колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю

 

Кам'янець-Подільська міська громадська організація "Діти війни"

 

Кам'янець-Подільська міська організація інвалідів Великої Вітчизняної Війни та Збройних сил "Захисники вітчизни"

 

Фізкультурно-спортивне товариство "Кам'янець"

 

Первинна профспілкова організація ВАТ "Кам'янець-Подільськавтоагрегат"

 

ГО "Кам'янець - Рідне місто"

 

Кам'янеь-Подільська Районна Дитяча Громадська організація "Клуб юних миротворців"

 

Громадська організація Дитячо-юнацький мотобольний клуб "Поділля"

 

Громадська організація "Моя країна - єдина Україна"

 

Кам'янець-Подільська міська організація ветеранів України

 

Кам'янець-Подільска громадська організація "Подільські миротворці"

 

Кам'янець-Подільська міська організація професійна спілка таксистів України

 

Міська організація профспілка працівників освіти і науки України

 

Кам'янець-Подільська міська спілка ветеранів Афганістану

 

Кам'янець-Подільська спілка підприємців приватного вантажопасажирського транспорту

 

Кам'янець-Подільська територіально-первинна організація Українського Товариства сліпих

 

Громадська Організація "Учасників АТО" в  м. Кам'янець-Подільський та районні

 

Благодійний фонд "Центр допомоги кам'янчанам учасникам АТО"

 

Протокол установчих зборів для формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Кам'янець-Подільської міської ради

 

Регламент проведення установчих зборів по обиранню громадської ради при виконавчому комітеті Кам'янець-Подільської міської ради

 

Про затвердження складу Громадської ради при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради

Прочитано 2978 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

19-23.11 ЗЗСО, ЗПО Заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій в Україні
19-23.11 ЗЗСО, ЗПО Заходи до Дня Гідності та Свободи
19.11 НМЦ Курси підвищення кваліфікації педагогічних кадрів предметів «Фізична культура» та «Мистецтво»
20.11 13.30 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з питань надання житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та перевірки фактичного місця проживання
20.11 14.00 к. 209 Засідання балансової комісії з підведення підсумків роботи комунальних підприємств міста за 9 місяців 2018 р.
20-21.11 15.00 ЗОШ № 17 Шкільна спартакіада «Козацький гарт 2018»
20.11 16.00 к. 315 Прийом громадян. Перший заступник міського голови Горшунов Г.І.
20.11 16.00 Усі підліткові клуби Всесвітній день дітей «Веселі квести»
20.11 ЦДЮТ Міський заочний конкурс прози та поезії «Я паросток землі своєї»
21.11 День Гідності та Свободи День Гідності та Свободи.
21.11 09.30 ЗДО № 30 Консультація для соціальних педагогів ЗДО «Соціалізація дошкільників»
21.11 10.00 к. 209 Засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
21.11 11.00 к. 209 Засідання адміністративної комісії
21.11 11.30 Майдан Відродження Урочисте зібрання з нагоди дня Гідності та Свободи
21.11 12.00 Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж Університет третього віку ТЦСО (нсп) «Турбота»
21.11 13.00 ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» Урок героїзму «Події, що змінили нас» (до Дня Гідності та Свободи)
21.11 14.00 Прес-центр Дискусія щодо поводження з твердими побутовими відходами у м. Кам’янці-Подільському та Кам’янець-Подільському районі
21.11 14.00 к. 209 Засідання балансової комісії з підведення підсумків роботи комунальних підприємств міста за 9 місяців 2018 р.
21.11 14.00 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з надання матеріальної допомоги та інших соціальних послуг малозабезпеченим громадянам міста
21.11 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста
21.11 14.30 Центральна бібліотека Вечір-пам’ять «Голодомор: Історія і пам’ять» (до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні)
21.11 16.00 к. 205 Прийом громадян. Керуючий справами Мельничук Я.С.
21-22.11 16.00 Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж Чемпіонат міста з настільного тенісу серед спортсменів «Інваспорт»
21.11 17.30 Молодіжний центр «LoveKa» Засідання дебатного клубу
21.11 19.00 Міський Будинок культури Концерт гурту «Лісапетний батальйон»
21.11 ДЕРІМ Спільно з міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби проведення моніторингу закладів торгівлі та ресторанного господарства
21.11 НМЦ І етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі»
22.11 10.00 Конференц-зала готелю «Клеопатра» Регіональний експертний семінар-проект «Агроторгівля України»
22.11 11.00 Кам’янець-Подільська філія національного університету державної податкової служби України Кар’єрний форум для молоді
22.11 13.30 Бібліотека-філія № 1 Урок пам’яті «Україна пам’ятає, світ визнає» (до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні)
22.11 13.30 ЗДО № 15 Педагогічна школа  М. Монтессорі
22.11 14.00 к. 209 Засідання балансової комісії з підведення підсумків роботи комунальних підприємств міста за 9 місяців 2018 р.
22.11 14.30 Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж Урок історичної пам’яті «Голодна смерть косила націю»
22.11 14.30 ЗОШ № 15 Круглий стіл педагогів та учнів «Маршрут безпеки, проблеми та перспективи діяльності»
22.11 15.00 Центральна бібліотека Вечір-пам’ять «Стоїть в скорботі мати-Україна» (до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні)
23.11 10.00 НВК № 14 Тренінг для педагогічних працівників «Ранній вік - адаптація»
23.11 10.00 ЗОШ № 8 Міський семінар керівників ЗЗСО, ЗПО «Забезпечення створення внутрішньої системи якості освіти»
23.11 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
23.11 12.00 ДЮСШ № 1 Відкриття ІІ Всеукраїнського турніру пам’яті М. Солопчука
23.11 12.30 НВК № 14 ІІ (міський) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика
23.11 15.00 Сквер Васильєва Скорботна хода та траурний мітинг  до Дня пам’яті жертв голодоморів
23.11 15.00 Бібліотека-філія № 5 Історична година «Скорботна свічка пам’яті святої» (до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні)
23.11 16.00 Дитяча музична школа Поетична композиція за участю учнів та викладачів школи «Музика, природа, поезія…»
23.11 16.30 Усі підліткові клуби Патріотична бесіда до Дня пам’яті жертв Голодомору
23.11 Міський Будинок культури Міжобласний чемпіонат по брейк-дансу
24.11 День пам’яті жертв голодоморів
24.11 11.00 Галерея мистецтв Суботні зустрічі. Майстер-клас
24.11 16.00 Загальноукраїнська година мовчання на вшанування пам’яті жертв голодоморів
24.11 Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (до Дня пам’яті жертв голодоморів)
24.11 ЗОШ № 8 ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, фізики, перевірка олімпіадних робіт
24.11 ДЮСШ № 1 ІІ Всеукраїнський турнір пам’яті М. Солопчука
25.11 Ліцей ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, фізики, перевірка олімпіадних робіт
25.11 ДЮСШ № 1 ІІ Всеукраїнський турнір пам’яті М. Солопчука

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small