Super User

Super User

Відповідно до розпорядження міського голови від 12 квітня 2016 року № 194-р «Про скликання 11 сесії Кам’янець-Подільської міської ради VІІ скликання» 27 квітня 2016 року о 10-00 годині в залі засідань Кам’янець-Подільської міської ради за адресою майдан Відродження, 1 відбудеться 11 сесія міської ради VІІ скликання.

Розпорядження міського голови від 12 квітня 2016 року № 194-р

Відповідно до розпорядження міського голови від 27 квітня 2016 року № 226-р «Про скликання 12 (позачергової) сесії Кам’янець-Подільської міської ради VІІ скликання» 28 квітня 2016 року о 10-00 годині в залі засідань Кам’янець-Подільської міської ради за адресою майдан Відродження, 1 відбудеться 12 (позачергова) сесія міської ради VІІ скликання.

Розпорядження міського голови від 27 квітня 2016 року № 226-р
Вівторок, 03 травня 2016 10:57

Відзнака "Честь і шана"

1428473061 chest shana 1

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення 6 сесії міської ради

26.01.2016 № 3/6

ПОЛОЖЕННЯ

про відзнаку міської ради «Честь і шана»

І. Загальні положення

1.1. Відзнаку міської ради «Честь і шана» засновано для ушанування громадян за особисті видатні заслуги перед містом і його громадою, за вагомі здобутки в галузі державного будівництва та місцевого самоврядування, особисті заслуги у сприянні економічному, науково-технічному та соціально-культурному розвитку міста та громади, за мужність і відвагу, проявлені при рятуванні людей та матеріальних цінностей, високі досягнення у спорті, збагачення культурної спадщини, плідну благодійну та громадську діяльність, за проявлений героїзм та професіоналізм під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції, популяризацію міста на теренах України та за її межами.

1.2.Відзнакою міської ради «Честь і шана» можуть бути нагороджені громадяни України, іноземці, особи без громадянства.

1.3. Вшанування відзнакою міської ради «Честь і шана» може бути проведено посмертно.

1.4.Відзнака міської ради «Честь і шана» є пам’ятною відзнакою у вигляді нагрудного знаку і носять її з лівого боку грудей на верхньому одязі нижче знаків державних та інших нагород у послідовності відповідно до їх положень.

1.5.Відомості про нагороджених розміщуються на інформаційному стенді, який знаходиться в приміщенні адмінбудинку міської ради (майдан Відродження, 1) та у відповідній рубриці на офіційному сайті Кам`янець-Подільської міської ради.

ІІ. Порядок представлення до нагородження відзнакою міської ради

«Честь і шана»

2.1.Вшанування відзнакою міської ради «Честь і шана» проводиться за рішенням сесії міської ради за поданням комісії з нагородження при міській раді. Комісія з нагородження при міській раді створюється сесією міської ради і дії згідно Положення про комісію.

2.2. Рішення комісії з нагородження оформляється у вигляді протоколу.

2.3.Міський голова, за своєю резолюцією, рішення комісії з нагородження направляє у відділ з обслуговування міської ради для підготовки необхідних матеріалів на сесію міської ради.

2.4. Право висування кандидатур на нагородження відзнакою належить:

2.4.1. міському голові;

2.4.2. постійним комісіям міської ради;

2.4.3. депутатським групам та фракціям;

2.4.4. заступникам міського голови;

2.4.5. керівникам управлінь і відділів, начальникам департаментів міської ради;

2.4.6. членам виконавчого комітету міської ради;

2.4.7. керівникам підприємств, установ, організацій, закладів;

2.4.8. керівникам громадських та політичних організацій, релігійних громад.

2.5. При висуванні кандидатури до міської ради подаються клопотання про вшанування відзнакою «Честь і шана».

2.6.Одночасно з клопотанням про присвоєння звання подаються такі документи:

2.6.1.Згода на збір та обробку персональних даних (окрім випадків нагородження посмертно);

2.6.2. Біографічні дані про кандидата;

2.6.3. Відомості про досягнення кандидата у сферах діяльності, зазначених у пп. 1.1. цього Положення.

2.7.Можуть подаватися відгуки-клопотання юридичних, фізичних осіб, трудових колективів та зібрань громадян, які підтримують висування цієї кандидатури (кількість відгуків не обмежується).

2.8. Пропозиції щодо вшанування відзнакою міської ради «Честь і шана» іноземних громадян подаються у такому ж порядку.

ІІІ. Порядок нагородження відзнаки міської ради «Честь і шана»

3.1. Вручення відзнаки міської ради «Честь і шана» проводиться в урочистій обстановці.

3.2. Відзнаку міської ради «Честь і шана», вручає міський голова, а в разі його відсутності, секретар міської ради або один із заступників.

3.3.У разі неможливості нагородженого бути присутнім на урочистій церемонії особисто, посвідчення та нагрудний знак вручаються його представникові або близьким родичам.

3.4. Відзнака «Честь і шана» не може бути присвоєно громадянам, які скоїли тяжкий кримінальний злочин, були засудженими і судимість яких не погашена.

3.5.Нагородженому відзнакою міської ради «Честь і шана» вручається комплект атрибутів відзнаки: відзнака «Честь і шана» у вигляді нагрудного знаку (додаток 1), диплом «Про нагородження відзнакою «Честь і шана» (додаток 2) та вручається посвідчення встановленого зразка (додаток 3).

3.6. Рішення сесії міської ради про нагородження відзнакою доводиться до відома громадян через засоби масової інформації та оприлюднюється на офіційному сайті міської ради.

ІV. Опис атрибутів відзнаки міської ради «Честь і шана»

4.1. Нагрудний знак відзнаки "Честь і шана” виготовляється з жовтого металу і являє собою круглий медальйон з рельєфним зображенням Старої фортеці.

Медальйон обрамлено двома кружками між якими по колу напис «Кам’янець-Подільський. Честь і шана». Круглий медальйон обрамлено вісьмома променями.

4.2. Посвідчення до відзнаки «Честь і шана» виготовляється з цупкого картону, являє собою книжку синього кольору формату 150x100 мм (в розвороті). На лівій стороні в середині верхньої частини напис «Україна. Кам`янець-Подільська міська рада». На внутрішній стороні лівого боку аркуша відтворюється зображення відзнаки «Честь і шана».

На лівій стороні внизу вказується номер посвідчення. Дата видачі, прізвище, ім'я, по батькові особи, нагородженої відзнакою «Честь і шана», дата і номер рішення міської радипро нагородження відзнакою. Посвідчення підписується головою міської ради.

4.3. Диплом «Про нагородження відзнакою «Честь і шана» виготовляється на папері формату А4.

V. Заключні положення

5.1. Після смерті нагородженого, атрибути відзнаки залишаються спадкоємцям померлого без права носіння. У випадку відсутності спадкоємця або за бажанням спадкоємців атрибути передаються в Державний історичний музей-заповідник або приймаються на зберігання в міський архів.

5.2. Дублікати втраченого посвідчення і нагрудного знака не видаються. Вони можуть бути видані, як виняток, якщо документи втрачені внаслідок стихійного лиха або за інших обставин, коли забезпечення їх зберігання було неможливим.

5.3. Дублікати знака відзнаки, посвідчення видаються на підставі рішення сесії Кам`янець-Подільської міської ради.

5.4.Положення набирає чинності з моменту затвердження і його дія поширюється на всіх вшанованих громадян міста Кам’янця-Подільського, в тому числі на тих, хто був вшанований відзнакою «Честь і шана» до прийняття цього положення.

5.5. Положення про відзнаку міської ради «Честь і шана» опубліковується на офіційному сайті Кам`янець-Подільської міської ради.

 

Нагороджені відзнакою

1428473497 pochesniy gromadyanin 1

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення 6 сесії міської ради
26.01.2016 № 2/6


ПОЛОЖЕННЯ
про порядок присвоєння звання «Почесний громадянин
міста Кам’янця-Подільського»

{ Із змінами, внесеними згідно рішень міської ради
№ 3/13 від 31.05.2016
№ 166/16 від 09.08.2016
№ 10/19 від 18.10.2016
№ 5/39 від 05.09.2017 }

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Звання "Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського" (далі – Почесне звання) присвоюється як вияв особливої поваги і шани до осіб, що здобули популярність і повагу у жителів міста завдяки вагомому особистому внеску у розвиток міста, зокрема сфери економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, спорту у відродження та примноження надбань національної культури, створення матеріальних та духовних цінностей, піднесення авторитету міста, як на державному, так і на міжнародному рівні, миротворчу, доброчинну діяльність, за мужність і відвагу при порятунку людей, зміцнення законності і правопорядку, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та стихійного лиха, учасники бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.
1.2. «Почесне звання» присвоюється громадянам України, іноземним громадянам та особам без громадянства.
1.3. «Почесне звання» може бути проведено посмертно.
1.4. Право присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» належить виключно Кам’янець-Подільській міській раді.
1.5. Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» та імена Почесних громадян міста Кам'янця-Подільського розміщуються у відповідній рубриці на офіційному сайті міської ради та стенді в приміщенні адмінбудинку міської ради (майдан Відродження, 1).

ІІ. ПОРЯДОК ВИСУВАННЯ КАНДИДАТУР НА
ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ “ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН МІСТА
КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО”

2.1 Присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» здійснюється за поданням трудових колективів підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, громадських об'єднань, профспілкових організацій, політичних партій, постійних комісій та виконавчих органів міської ради.
2.2. Самовисування на звання "Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського" не розглядаються.
2.3. При висуванні кандидатури до міської ради подаються клопотання про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського”.
2.4. Одночасно з клопотанням про присвоєння звання подаються такі документи:
2.4.1. Біографічні дані про кандидата;
2.4.2. Відомості про досягнення кандидата у сферах діяльності, зазначених у пп. 1.1. цього Положення;
2.4.3. Можуть також додаватися відгуки-клопотання юридичних, фізичних осіб, трудових колективів та зібрань громадян, які підтримують висування цієї кандидатури (кількість відгуків не обмежується).
2.5. Клопотання про нагородження без подання зазначених документів не розглядаються. Крім випадків встановлених рішенням комісії з питань нагородження при  міській раді.
2.6. Матеріали розглядає комісія з питань нагородження при міській раді. Протокол засідання комісії з результатами голосування додається до проекту рішення міської ради, який готує відділ з обслуговування міської ради.
2.7. Звання "Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського" не може бути присвоєно громадянам, які раніше скоїли кримінальний злочин, були засудженими і судимість яких не погашена.
2.8. Клопотання про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» щодо однієї і тієї ж особи розглядаються не більше двох разів. Крім випадків встановлених рішенням комісії з питань нагородження при  міській раді.

ІІІ. ПОРЯДОК ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ
«ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН МІСТА КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО»

3.1. Звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» присвоюється рішенням міської ради.
3.2. Рішення міської ради про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» доводиться до відома громадян через засоби масової інформації  та розміщуються у відповідній рубриці на офіційному сайті міської ради.
3.3. Особам, яким присвоєно звання «Почесний громадянин міста Кам'янця-Подільського», вручається посвідчення встановленого зразка (додаток 1), диплом «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» (додаток 2), нагрудний знак (додаток 3).
3.4. Узагальнення документів з приводу присвоєння звання, оформлення протоколу засідання комісії з питань нагородження при міській раді та ведення реєстру «Почесних громадян міста Кам’янця-Подільського» виконує відділ з обслуговування міської ради.
3.5. Вручення атрибутів Почесного громадянина міста Кам’янця-Подільського відбувається в урочистій атмосфері під час відзначення державних свят або проведення загальноміських заходів.(Пропозиція – вручення на день міста).

ІV. ПРАВА ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА МІСТА
 КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО

4.1. Почесний громадяни м. Кам’янця-Подільського запрошується на офіційні заходи міста з нагоди святкування визначних дат і урочистих подій.
4.2 Почесний громадянин міста Кам'янця-Подільського має право на вільний вхід на усі загальноміські заходи, безкоштовного проїзду у міському комунальному пасажирському транспорті.
4.3. Почесний громадянин міста, який не є жителем міста, на період перебування у місті на запрошення міської ради, за погодженням із міським головою забезпечується безкоштовним проживанням та харчуванням на встановлений період, а також оплатою проїзду в обидві сторони (крім таксі і вагонів «СВ»).
4.4. Почесний громадянин міста має право на позачерговий прийом керівництвом та іншими посадовими особами міської ради.
4.5. Неповнолітнім дітям померлих осіб, відзначених званням «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» виплачується грошова допомога у розмірі 3 000,00 гривень раз в рік кожному до досягнення ними повноліття.
4.6. Особам, відзначеним званням «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського», які є безробітними та перебувають у скрутному матеріальному становищі за рішенням комісії Департаменту соціального захисту населення проводиться виплата допомоги у розмірі 1 000,00 гривень щомісячно кожному.
4.7. Особи відзначені званням «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» у разі смерті мають право на поховання на міському кладовищі на Алеї Слави з відповідними почестями, із встановленням надгробку за рахунок коштів міського бюджету.
4.8. Особам, удостоєним звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» після смерті, за рахунок коштів міського бюджету встановлюються меморіальні дошки на будинках, де вони проживали.
4.9. Кошти на погашення витрат згідно з розділом 4 цього Положення передбачаються у поточному бюджеті міста.

V. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

5.1. У разі смерті особи, відзначеної званням «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського», диплом, посвідчення залишаються у спадкоємців без права носіння. У випадку відсутності спадкоємців або за бажанням спадкоємців атрибути Почесного громадянина міста передаються в Державний історичний музей-заповідник або приймаються на зберігання в міський архів.
5.2. У разі скоєння доведеного кримінального злочину громадянин може бути позбавлений звання «Почесний громадянин міста Кам'янця-Подільського» шляхом ухвалення відповідного рішення сесії міської ради.
5.3. У разі позбавлення звання "Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського":
5.3.1. Посвідчення про присвоєння «Почесного звання» та інші нагородні атрибути підлягають поверненню до міської ради;
5.3.2. Громадянин позбавляється встановлених прав і пільг дійсного Положення.
5.4. Положення набирає чинності з моменту затвердження і його дія поширюється на всіх Почесних громадян міста Кам’янця-Подільського, в тому числі на тих, кому звання «Почесний громадянин м. Кам’янця-Подільського» було присвоєно до прийняття цього положення.

 

 

 Список Почесних громадян міста

Тимчасова контрольна комісія міської ради з питань дотримання законодавства щодо правил проведення конкурсу пасажирських перевезень і дотримання умов конкурсу перевізниками

Тимчасова контрольна комісія по перевірці законності будівництва об’єкту по вул. Зарванській, 7

Тимчасова контрольна комісія по перевірці діяльності Кам’янець-Подільського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Турбота»

Тимчасова контрольна комісія по перевірці законності розташування будівлі по вул. Князів Коріатовичів, 72”г”

Тимчасова контрольна комісія по перевірці якості проведення ремонтних робіт вулиці Князів Коріатовичів

Тимчасова контрольна комісія по перевірці фінансово-господарської діяльності КП «Кам’янець-Подільська міська стоматологічна поліклініка»

Тимчасова контрольна комісія по перевірці готовності КП «Міськтепловоденергія» до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

 

Вівторок, 03 травня 2016 10:28

План роботи міської ради

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення 67 сесії міської ради
09.01.2019 № 1/67

ПЛАН РОБОТИ
міської ради на І півріччя 2019 року

І. Розглянути на сесіях міської ради питання:

№ з/п Питання Виконавець
Січень
1. Про виконання плану роботи міської ради у ІI півріччі 2018 року та затвердження плану роботи міської ради на І півріччя 2019 року. Васильянов Д.С.
2. Про схвалення Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в місті Кам’янці-Подільському на період до 2025 року. Бабій С.В.
3. Про затвердження програми «Теплий дім» на 2019 рік. Бабчинський О.В.
4. Про внесення змін і доповнень до міського бюджету на 2019 рік. Гут О.А.
5. Земельні питання. Кравчук В.І.
Лютий
1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік. Гут О.А.
2. Про внесення змін і доповнень до міського бюджету на 2019 рік. Гут О.А.
3. Про затвердження звіту про виконання Програми «Забезпечення контролю за благоустроєм та санітарним станом і оперативного інформування на території міста Кам’янця-Подільського у 2018 році» Стоцький С.А.
4. Про виконання міської Програми соціального захисту дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2016-2020 роки за 2018 рік. Бевз Л.Е.
5. Про виконання міської Програми соціального захисту дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2016-2020 роки за 2018 рік. Бевз Л.Е.
6. Про затвердження звіту про реалізацію Стратегії розвитку галузі культури міста Кам’янця-Подільського до 2020 року «Культурна столиця Поділля» у 2018 році. Кузема А.Л.
7. Про затвердження звіту про виконання Програми підготовки і проведення культурно-мистецьких масових заходів в м. Кам’янці-Подільському у 2018 році Кузема А.Л.
8. Про затвердження звіту про виконання Програми підготовки і проведення загальноміських заходів, відзначення загальнодержавних та професійних свят, ювілейних дат на 2018 рік в новій редакції. Кузема А.Л.
9. Про затвердження звіту про виконання Програми «Популяризація туристичного потенціалу міста Кам’янця-Подільського на 2016-2020 роки» у новій редакції» у 2018 році. Кузема А.Л.
10. Про затвердження звіту про виконання «Програми розвитку фізичної культури і спорту в місті на 2017-2021 роки» за 2018 рік. Кузема А.Л.
11. Про затвердження звіту про виконання Програми розвитку молодіжної політики міста Кам’янця-Подільського до 2020 року «Молодь міста» в новій редакції за 2018 рік. Кузема А.Л.
12. Про затвердження звіту про виконання «Програми фінансового забезпечення нагородження відзнаками Кам’янець-Подільської міської ради та міського голови на 2018-2019 роки». Сущенко Н.І.
13. Про затвердження звіту про виконання Програми «Харчування дітей» за 2018 рік. Старченко С.В.
14. Про затвердження звіту про виконання Програми «Розвиток та підтримка науково-дослідницької роботи в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста» за 2018 рік. Старченко С.В.
15. Про затвердження звіту про виконання Програми «Підтримка та розвиток інтелектуально-обдарованих дітей міста» за 2018 рік. Старченко С.В.
16. Звіт постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності про роботу у 2018 році. Гамалій А.В.
17. Земельні питання. Кравчук В.І.
Березень
1. Звіт міського голови про діяльність виконавчих органів міської ради у 2018 році. Сімашкевич М.Є.
2. Про затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста у 2018 році. Гурська М.Д.
3. Про роботу Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області у 2018 році. Білянський Ю.О.
4. Звіт про роботу відділу контролю за дотриманням законодавства про працю за 2018 рік. Міхальський В.П.
5. Про затвердження звіту про виконання Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у місті Кам’янець-Подільському на 2017-2018 роки Попова Н.М.
6. Про обмеження встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Кам’янця-Подільського Пиріжок І.В.
7. Про затвердження Порядку надання адрес об’єктам нерухомого майна на території м. Кам’янця-Подільського. Пиріжок І.В.
8. Про внесення змін і доповнень до міського бюджету на 2019 рік. Гут О.А.
9. Звіт КП «Управлінська компанія «Житловик» про фінансово-господарську діяльність у 2018 році. Свідерський В.А.
10. Звіт КП «Управлінська компанія «Добробут» про фінансово-господарську діяльність у 2018 році. Віннічук А.П.
11. Звіт постійної комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології про роботу у 2018 році. Слободян В.А.
12. Земельні питання. Кравчук В.І.
Квітень
1. Звіт про виконання Програми залучення інвестицій в економіку м. Кам’янця-Подільського на 2017-2020 роки за 2018 рік. Гурська М.Д.
2. Про внесення змін і доповнень до міського бюджету на 2019 рік. Гут О.А.
3. Про затвердження Концепції розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Кам’янця-Подільського в новій редакції. Пиріжок І.В.
4 Про затвердження Положення про пайову участь власників тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Кам’янця-Подільського в новій редакції. Пиріжок І.В.
5. Звіт КП «Управлінська компанія «Господар» про фінансово-господарську діяльність у 2018 році. Середюк С.М.
6. Звіт КП «Управлінська компанія «Південь» та ДП «Управлінська компанія «Південне» КП «Управлінська компанія «Південь» про фінансово-господарську діяльність у 2018 році.

Коваль М.Й.

Герасимова Т.М.

7. Звіт постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту про роботу у 2018 році. Кобильник В.В.
8. Земельні питання. Кравчук В.І.
Травень
1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 1 квартал 2019 року. Гут О.А.
2. Про внесення змін і доповнень до міського бюджету на 2019 рік. Гут О.А.
3. Про підготовку міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр. Бабій С.В.
4. Звіт КП «Комунбуд» про фінансово-господарську діяльність у 2018 році. Когут С.М.
5. Звіт КП «Комбінат благоустрою» про фінансово-господарську діяльність у 2018 році. Пристач Р.Г.
6. Звіт постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства про роботу у 2018 році. Гордійчук В.Г.
7. Земельні питання. Кравчук В.І.
Червень
1. Про внесення змін і доповнень до міського бюджету на 2019 рік. Гут О.А.
2. Звіт КП «Комунтранссервіс» про фінансово-господарську діяльність у 2018 році. Воронюк Р.В.
3. Звіт КП «Побуткомбудсервіс» про фінансово-господарську діяльність у 2018 році. Білюк В.В.
4. Звіт КП «Спецкомунтранс» про фінансово-господарську діяльність у 2018 році. Гжебовський С.М.
5. Звіт СКП «Міськліфт-світло» про фінансово-господарську діяльність у 2018 році. Чорний Б.В.
6. Звіт постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення про роботу у 2018 році. Ткач О.В.
7. Земельні питання. Кравчук В.І.
Вівторок, 03 травня 2016 10:21

Фракції та групи

Фракції політичних партій

Кам’янець-Подільської міської ради
VIІ скликання

Фракція політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

1

Кобильник

Василь

Володимирович

30.07.1982 ПП «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Проректор з науково-педагогічної роботи Кам-Под. національного університету ім. І. Огієнка Голова фракції
2

Мастикаш

Андрій

Ігорович

11.08.1977 Безпартійний ТОВ “Поділбудсервіс”, директор Заступник голови фракції
3

Дюднєв

Артем

Михайлович

07.11.1982 Безпартійний Директор ТзОВ «Біоенерго 2015» Секретар
4

Бабчинський

Олександр

Васильович

06.05.1978 Безпартійний Кам’янець-Подільська міська рада, директор ДЖКГ  
5

Васильянов

Дмитро

Сергійович

08.06.1956 Безпартійний Секретар міської ради  
6

Качуровський

Анатолій

Іванович

18.05.1945 Безпартійний Пенсіонер  
7

Невенчан

Геннадій

Володимирович

12.02.1963 Безпартійний ТзОВ магазин «Жовтневий», директор  
8

Старченко

Світлана

Володимирівна

19.07.1964 Безпартійна Кам’янець-Подільська міська рада, управління освіти і науки, начальник  

Фракція політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

1

Посітко

Михайло

Володимирович

21.11.1985 ВО «Свобода» ПАТ «Гіпсовик»,юрисконсульт Голова фракції
2

Бенкендорф

Геннадій

Данилович

13.01.1953 ВО «Свобода» Пенсіонер  
3

Костюкович

Дмитро

Карлович

20.04.1976 ВО «Свобода» Приватний підприємець  
4

Мазій

Олена

Миколаївна

29.09.1953 ВО «Свобода» Приватний підприємець  
5

Микуляк

Іван

Михайлович

04.01.1956 ВО «Свобода» Підприємство «МІКАМ», директор  
6

Яриновський

Юрій

Леонідович

08.05.1960 ВО «Свобода» Приватний підприємець  

Фракція політичної партії ВО «Батьківщина»

1

Ткач

Олег

Васильович

16.07.1973 ВО «Батьківщина» ПДАТУ, завідувач кафедри Голова фракції
2

Жильчук

Олександр

Борисович

05.10.1973 ВО «Батьківщина» Приватний підприємець Заступник голови фракції
3

Ткачук

Олександр

Анатолійович

24.09.1961 ВО «Батьківщина» Голова ОСББ «Будівельник-2006» Секретар
4

Бойко

Андрій

Анатолійович

25.08.1978 ВО «Батьківщина» ТОВ «БС Трейд Груп»,директор  
5

Розбам

Микола

Нюсевич

24.05.1946 ВО «Батьківщина» Пенсіонер  
6

Чистяков

Анатолій

Євгенович

14.08.1957 ВО «Батьківщина» Пенсіонер  

Фракція політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

1

Дюднєв

Андрій

Михайлович

29.10.1981 ПП «УКРОП» Голова партійного осередку партії «УКРОП» Голова фракції
2

Наглюк

Юлія

Вікторівна

11.02.1987 ПП «УКРОП» Вчитель у Кам’янець-Подільському ліцеї з ПВФП  
3

Полатайко

Олександр

Миколайович

03.01.1987 ПП «УКРОП» Приватний підприємець  

Фракція політичної партії «Відродження»

1

Слободян

Валерій

Анатолійович

20.01.1960 ПП «Відродження» ТзОВ «Дан-сервіс», директор Голова фракції
2

Шуханов

Микола

Макарович

29.05.1959 Безпартійний Лікар загальної практики сімейної медицини Заступник голови фракції

Фракція політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»

1

Гурома

Анатолій

Степанович

29.08.1968 Безпартійний Приватний підприємець Голова фракції
2

Савчук

Наталія

Федорівна

08.12.1969 Безпартійна Апарат ВРУ, помічник-консультант  
3

Гурома

Степан

Анатолійович

23.02.1995 Безпартійний Студент ПДАТУ  

Фракція політичної партії «За конкретні справи»

1

Костинюк

Володимир

Володимирович

21.02.1979 ПП «За конкретні справи» Тренер-викладач з вільної боротьби ДЮСШ № 2 Голова фракції
2

Конюшенко

Андрій

Олександрович

21.11.1974 ПП «За конкретні справи» ПП «Будкомплект», директор  
3

Чинчик

Олександр

Сергійович

06.10.1978 ПП «За конкретні справи» ПДАТУ, доцент  

Фракція політичної партії «Народна партія»

1

Цвігун

Борис

Ярославович

21.02.1960 ПП «Народна партія» Міська поліклініка № 1, головний лікар Голова фракції
2

Пливанюк

Юрій

Васильович

27.03.1961 ПП «Народна партія» Кам’янець-Подільська міська рада, управління охорони здоров’я, начальник  

Фракція політичної партії «Рідне місто»

1

Гаврилюк

Василь

Васильович

04.07.1969 ПП «Рідне місто» Приватний підприємець Голова фракції
2

Гордійчук

Валерій

Григорович

06.12.1945 ПП «Рідне місто» КП «Міськтепловоденергія», генеральний директор  
3

Гамалій

Андрій

Вячеславович

25.10.1974 Безпартійний ТзОВ з іноземними інвестиціями «Барс», директор  

ЗАТВЕРДЖУЮ
Секретар міської ради
_________Д. Васильянов

Г Р А Ф І К
проведення засідань постійних комісій міської ради та депутатських фракцій політичних партій по підготовці до 73 сесії міської ради

27 травня 2019 року    

З питань регламенту, депутатської та антикорупційної діяльності, етики, прав людини, законності, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами

(Савчук Н.Ф)

13-00 Сесійна зала
28 травня 2019 року    

З питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту

(Кобильник В.В.)

10-00 Сесійна зала

З питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

(Слободян В.А.)

14-00 Сесійна зала
29 травня 2019 року    

З питань житлово-комунального господарства та комунальної власності

(Гордійчук В.Г.)

10-00 Сесійна зала

З питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності

(Гамалій А.В.)

14-00 Сесійна зала
30 травня 2019 року    

З питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

(Ткач О.В)

10-00 Сесійна зала

З питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

(Бабчинський О.В.)

14-00 Сесійна зала
31 травня 2019 року    
Засідання депутатської фракції ВО «Свобода» 13-00 к. 209
03 червня 2019 року    
Засідання депутатських фракцій «Рідне місто», «За конкретні справи», «Радикальна партія Олега Ляшка»            10-00 к. 209
Засідання депутатської фракції ВО «Батьківщина»                   14-00 к. 209
Засідання депутатської фракції «БПП «Солідарність»               15-00 Сесійна зала
04 червня 2019 року    
Пленарне засідання 73 сесії міської ради 10-00 Сесійна зала

Склад постійних комісій
Кам’янець-Подільської міської ради VІI скликання


З питань регламенту, депутатської та антикорупційної діяльності, етики, прав людини, законності, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами:

Савчук Наталія Федорівна – голова комісії
Бойко Андрій Анатолійович
Гаврилюк Василь Васильович
Качуровський Анатолій Іванович
Посітко Михайло Володимирович


З питань землекористування, архітектури, будівництва та екології:

Слободян Валерій Анатолійович – голова комісії
Дюднєв Артем Михайлович
Костюкович Дмитро Карлович
Мастикаш Андрій Ігорович
Розбам Микола Нюсевич


З питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності:

Гамалій Андрій Вячеславович – голова комісії
Бенкендорф Геннадій Данилович
Конюшенко Андрій Олександрович
Пливанюк Юрій Васильович
Старченко Світлана Володимирівна


З питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту:

Кобильник Василь Володимирович – голова комісії
Гурома Степан Анатолійович
Жильчук Олександр Борисович
Костинюк Володимир Володимирович
Полатайко Олександр Миколайович


З питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг:

Бабчинський Олександр Васильович – голова комісії
Наглюк Юлія Вікторівна
Ткачук Олександр Анатолійович
Чинчик Олександр Сергійович
Яриновський Юрій Леонідович


З питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Ткач Олег Васильович – голова комісії
Мазій Олена Миколаївна
Невенчан Геннадій Володимирович
Цвігун Борис Ярославович
Шуханов Микола Макарович


З питань житлово-комунального господарства та комунальної власності:

Гордійчук Валерій Григорович – голова комісії
Гурома Анатолій Степанович
Дюднєв Андрій Михайлович
Микуляк Іван Михайлович
Чистяков Анатолій Євгенович