Super User

Super User

До відома суб’єктів господарювання

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомило про офіційне приєднання України до європейської програми малого і середнього бізнесу COSME та підписання відповідної Угоди про участь у Програмі з Європейською Комісією

COSME (2014-2020) – це програма ЄС, що спрямована на зміцнення конкурентоспроможності та стійкості малих і середніх підприємств, загальний бюджет якої складає 2,3 млдр.євро.

Програма на поточний рік складається з 25 підпрограм, які класифіковані за трьома напрямами: спрощення виходу МСП на зовнішні ринки, поліпшення умов для конкурентоспроможності та формування культури ведення бізнесу.

Програма COSME підтримує проекти різноманітної тематики, які включають полегшення виходу на зовнішні ринки поліпшення умов для конкурентоспроможності, формування культури, введення бізнесу, кластеру, туризм, зниження адміністративного тягаря для компаній захист прав інтелектуальної власності для компаній, що працюють у які не членами ЄС. Реалізація проектів у рамках COSME також сприятиме просуванню нових можливостей у рамках поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі, як для українських, так і для європейських компаній.

Приймати участь у проектах COSME можуть представники малого та середнього бізнесу, громадські організації, установи, агенції регіонального розвитку, освітні установи, а також бізнес-асоціації, профспілки, кластери

Перелік програм, визначаються Європейською комісією, щорічно змінюється.

Ознайомитися з текстом програми можна за посиланням: http://bit.ly/1rod18a

Детально про те, як долучитися до програми COSME можна дізнатися тут: http://bit.ly/1WfQdBd

Робоча програма COSME на поточний рік, а також строки подачі заявок доступні за посиланням: http://ec.europa.eu/DocsRoom/documents/15130

У відповідних розділах міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів.

Більше про програму COSME можна дізнатися на веб-сторінці Європейського виконавчого агентства з МСП (Executive agency for SMEs - EASME): https://ec.europa.eu/easme/en/cosme.

Для того, щоб взяти участь у будь-якому конкурсі в рамках проекту COSME, необхідно здійснити такі покрокові дії:

1. Зайдіть на сайт https://ec.europa.eu/easme/en/cosme та оберіть потрібний вам конкурс. Інформація постійно оновлюється, тому просимо слідкувати за оголошеннями на цьому сайті.

2. Переконайтесь у тому, що кінцевий строк подачі заявки ще не настав та ваша організація відповідає критеріям конкурсу.

3. Уважно прочитайте опис та умови конкурсу та завантажте для заповнення форми, які мають бути нижче під описом конкурсу. Подача проектної пропозиції відбувається лише онлайн.

4. Якщо у вас виникнуть запитання з приводу заповнення форм, ви можете звернутися за консультацією до контактного центру EEN.

Директор Департаменту економіки

та розвитку інфраструктури міста                                                                                                           М.Гурська

Завантажити презентацію COSME

Доброго дня! Ми б хотіли приїхати у ваше місто 24.05-25.05. Дуже хочемо покататися на повітряних шарах, чи стрибнути з моста. Скажіть, будь ласка, чи можливо це зробити в ці дні, 24.05-25.05?

Середа, 18 травня 2016 13:32

Робота Громадської ради

Протокол № 1

Оголошення

План роботи громадської ради при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради на перше півріччя 2018 року

Протокол № 7

Оголошення

Протокол № 6

Оголошення

Оголошення

Протокол № 4

Оголошення

Протокол № 3

Оголошення

Протокол № 2

Оголошення

План роботи громадської ради при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради на 2017 рік

Протокол № 1

Оголошення

Протокол № 9

Оголошення

Прийом мешканців міста та представників громадських організацій

План роботи Громадської ради при виконавчому комітеті Кам'янець-Подільської міської ради на IV квартал 2016 року

Протокол № 8

Оголошення

Протокол № 7

Оголошення

Протокол № 6

Оголошення

Протокол № 5

Протокол № 1 розширеного засідання правління

Протокол № 4

Оголошення

Зразки документів до обрання в Громадську раду

Порядок до обрання членів Громадської ради при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради

Оголошення

Оголошення

Протокол № 3

Протокол № 2

Оголошення

Оголошення

Оголошення

Регламент роботи громадської ради при виконавчому комітеті Кам'янець-Подільської міської ради

Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Кам'янець-Подільської міської ради

Протокол № 1 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Кам'янець-Подільської міської ради

Вівторок, 29 грудня 2015 14:22

Подяка

Висловлюємо подяку за організацію та проведення для дітей учасників АТО на Сході України Новорічного свята.
Особиста подяка народному депутату Володимиру Мельниченку, міському голові Михайлу Сімашкевичу за надані новорічні подарунки для наших дітей.
Дякуємо за яскравий концерт, за приємні хвилини свята, на якому побували наші діти – понад 30 учнів НВК№14.

Олександр Мельничук, учасник АТО

Добрий день! Скажіть, будь-ласка, чи надають дозвіл на відключення від центрального теплопостачання і встановлення індивідуального опалення (планую відключитися після закінчення опалювального сезону). І якщо надають, то яка процедура, в які інстанції звертатися?

Середа, 13 січня 2016 14:17

Святкування Маланки

Добрий день.Звертаюсь до Вас з пропозицією проведення традиційних свят близько 16:00-17:00, до прикладу свято Маланки,тому що не усі школярі та студенти можуть приймати участь у заходах в зв'язку з перебуванням на навчанні. Я впевнена,що організація та проведення дійства відбуватиметься на високому рівні з метою донести та зберегти народні обряди, то ж хочеться,щоб молоде покоління мало змогу взяти участь у різних святкуваннях.Дякую за увагу.

П'ятниця, 15 січня 2016 14:15

Петиція

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чому немає досі відповіді по петиції, яку оформляла на Вашому сайті. На пошту відповідь не приходила. Хотілось би знати чому таке недбале відношення? У Вас описані правила прийому і відмови у поданні петиції, але Ви їх самі ж і не дотримуєтесь.

Неділя, 17 січня 2016 14:10

графік роботи магазину

Добрий день.Черговий раз,ми жителі будинку пр.Грушевського 56 та прилеглих будинків ,мусимо піднімати питання по режиму роботи магазину Абсолют.Який не дивлячись на змінений рішенням міськради режим роботи до 22.00 ,уже місяць працює цілодобово.Знов терпимо сигаретний дим,крики нетверезих компаній, бійки,шум автомобілів та антисанітарію.

Пишемо сюди, бо при зверненнях у різні відділи нас відверто не "чують",патрулі поліції. це місце обходять стороною.Судячи з усього контроль за виконанням графіку роботи не ведеться зовсім.

Шановний мер Михайло Євстафійовий,просимо Вас допомогти нам з цією проблемою.

Ми як і всі люди хочемо відпочивати вночі.    

Ситуація настільки наболіла за більш ніж 10 років,що будемо змушені звертатись у вищі інстанції та журналістів центральних телеканалів України.Дякуємо.

Понеділок, 18 січня 2016 14:08

Освітлення по вул. Смотрицькій

Чи планується провести вуличне освітлення по вул. Смотрицькій в 2016р.?

Прошу надати інформацію.
Коли планується завершити ремонт дороги по вул. Смотрицькій в 2016р.?
Під кінець 2015р. виконано тільки 100м шляхового покриття.
Дякую.