Департамент житлово-комунального господарства

ПОЛОЖЕННЯ про Департамент житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради

1432642816 screenshot 2013 11 03 23 49 45 edit0

Бабчинський

Олександр

Васильович


директор Департаменту

 

3-17-39

 



Посада Прізвище, ім'я, по-батькові Кабінет Телефон
головний спеціаліст-юрисконсульт

Колєнкова Вікторія Ярославівна

  3-17-39
Управління житлового господарства
заступник директора департаменту, начальник управління Слободян Валерій Павлович   3-17-39
Житловий відділ управління житлового господарства
заступник начальника управління, завідувач відділу Савіцький Євген Євгенович   3-17-39
заступник завідувача відділу

Ткач Михайло Вікторович

Наконечна Олена Володимирівна(відпустка для догляду за дитиною)

  3-17-39 
Відділ розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків управління житлового господарства
заступник начальника управління, завідувач відділу Роздобудько Максим Олегович   3-17-39 
Відділ благоустрою та дорожнього господарства
завідувач відділу Боднар Олександр Анатолійович    3-17-39

заступник завідувача відділу

Медведцька Юлія Василівна    3-17-39

головний спеціаліст

Паладійчук Дмитро Васильович    3-17-39
головний спеціаліст Терещенко Артем Володимирович    3-17-39

Відділ санітарного утримання та екології

заступник начальника управління, завідувач відділу Чорний Олександр Леонідович    3-17-39
заступник завідувача відділу Довгань Юлія Андріївна    3-17-39
головний спеціаліст Білоус Людмила Василівна    3-17-39
Управління економічного аналізу та бухгалтерського обліку
заступник директора Департаменту, начальник управління Гаджук Світлана Іванівна    3-17-39
Відділ економічного аналізу управління економічного аналізу та бухгалтерського обліку
заступник начальника управління, завідувач відділу Копачинська Таміла Михайлівна    3-17-39
Відділ бухгалтерського обліку управління економічного аналізу та бухгалтерського обліку
заступник начальника управління, завідувач відділу

 

Булик Оксана Іванівна (відпустка в зв'язку з вагітністю та пологами)

   3-17-39
заступник завідувача відділу Альчинська Марина Володимирівна    3-17-39
головний спеціаліст

Химера Майя Миколаївна

   3-17-39
Відділ супроводу
завідувач відділу Павлюк Маргарита Михайлівна   3-17-39
старший інспектор Афанас'єва Оксана Олегівна
   3-17-39
водій Шедловський Олександр Вікторович    3-17-39