inadmin

inadmin

Завершився міський етап всеукраїнського конкурсу «Вчитель року». Його підсумки оголосили сьогодні традиційно в НВК №14.

Департамент економіки та розвитку інфраструктури міста Кам’янець-Подільської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна комунальної власності:

п/п

Назва об’єкта Адреса Площа кв. м. Мета проведення незалежної оцінки

Запланована

дата оцінки

1. Нежитлове приміщення вул. Пушкінська, 31 «г» 307,3 визначення ринкової вартості об’єкта з метою приватизації шляхом викупу з врахуванням невід’ємних поліпшень, здійснених орендарем за згодою орендодавця 30.11.2018
2. Нежитлове приміщення вул. Пушкінська, 31 «д» 2050,0 визначення ринкової вартості об’єкта з метою приватизації шляхом викупу з врахуванням невід’ємних поліпшень, здійснених орендарем за згодою орендодавця 30.11.2018

 

Претенденти подають конкурсну документацію - конкурсну пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт оціночної діяльності в запечатаному конверті та підтвердні документи з їх описом.
 Претенденти до конкурсної пропозиції додають такі підтвердні документи:
- заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;
- копію установчого документа суб'єкта оціночної діяльності (претендента);
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
- копію сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
- інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо досвіду його роботи, кваліфікації та особистого досвіду оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).
Конкурсна документація приймається до 22 грудня 2018 року (включно) за адресою: Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, каб.106, «Управління з надання адміністративних послуг».
Конкурс відбудеться 28 грудня 2018 року за адресою: Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1, кім. 301, тел. (03849) 5-14-47.

Директор Департаменту                         М. Гурська

Вівторок, 11 грудня 2018 15:30

На підтримку українських моряків...

Молодіжна рада долучилась до акції на підтримку українських моряків, які російські судна незаконно обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки.

Сьогодні, напередодні, новорічних свят, секретар міської ради Дмитро Васильянов і народний депутат Володимир Мельниченко побували в гостях у дитячому садочку "Теремок" на Руських фільварках і НВК ✓14.

12-13 грудня на базі Кам’янця-Подільського проходитиме всеукраїнська науково-практична конференція «Модернізація менеджменту системи охорони здоров’я в умовах проведення медичної реформи».

З 17 по 19 грудня у місті Хмельницький на майданчику перед обласним академічним музично-драматичним театром імені М.Старицького відбудеться благодійний новорічно-різдвяний ярмарок для дітей сиріт, дітей із сімей загиблих військовослужбовців, дітей із багатодітних сімей, вихованців інтернатних закладів.

З 20 по 31 грудня в місті буде проводитись ялинковий ярмарок за участю суб’єктів господарювання юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Уже традиційний захід під головуванням заступника міського голови Вадима Савчука організували вчора за участю соціальних структур, поліції, психологів, медиків для опікунів, піклувальників і прийомних батьків дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей.

Від колеса до літака, від фотоапарата до кінокамери, від радіо до 4G...!