Про звернення до Прем'єр-міністра України щодо внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України № 223 від 05.04.2017

Четвер, 27 квітня 2017 13:18

Прем’єр-міністру України
Володимиру Гройсману


Звернення

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради звертаються з проханням внести зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017  № 223 «Деякі питання виплати у 2017 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».
Ознайомившись з умовами проживання та матеріальним станом сімей загиблих в зоні АТО, вважаємо за необхідне збільшити суму виплат вказаній категорії.
Постановою передбачені виплати: особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 3500 грн. та членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю в наслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге – 600 грн.
Тому, виплата разової грошової допомоги членам сімей загиблих в зоні АТО в сумі 600 грн. є дискримінуючою по відношенню до інших виплат, передбачених цією Постановою.
Просимо Вас внести зміни до Постанови, доповнивши пунктом про виплату членам сімей загиблих в зоні АТО разової грошової допомоги в сумі 3500 грн.

Підтримано 32 сесією Кам’янець-Подільської міської ради VІІ скликання
26 квітня 2017 року

Прочитано 122 разів