Звернення щодо необхідності розробки державної Програми по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа

Середа, 29 березня 2017 10:40

до рішення 30 сесії міської ради
28.03.2017 № 19/30


Верховній Раді України
Кабінету Міністрів УкраїниЗВЕРНЕННЯ
щодо необхідності розробки державної Програми з відповідним фінансуванням по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числаВ місті Кам’янці-Подільському Хмельницької області на обліку служби у справах дітей перебуває 73 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Із них 71 дитина має житло (22 – на праві власності і 49 – на праві користування) та 2 дітей не мають власного впорядкованого житла. Особливої уваги потребують особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, адже із 60 осіб, першочергового забезпечення житлом потребують 5 осіб з числа.
Міською владою ведеться і постійно коригується облік нерухомого майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вживаються заходи щодо встановлення опіки над житлом, контролюється питання щодо постановки на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яким виповнилося 16 років і які потребують отримання житла. Так, станом на 01 лютого 2017 року на квартирному обліку громадян, які користуються правом позачергового надання житла перебуває 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 24 особи з їх числа віком від 18 до 23 років та 35 осіб даної категорії, які старші 23-х років.
З метою забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа після завершення терміну перебування в навчальних закладах, сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, створення належних побутових умов проживання, в місті прийнято Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2013-2018 роки, яку затверджено рішенням 48 сесії VI скликання Кам’янець-Подільської міської ради від 12 листопада 2013 року № 6/48. Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів бюджету міста Кам’янця-Подільського. Так, в 2016 році з міського бюджету виділено 65 тис. грн., які використано для здійснення капітального ремонту житла, яке належить дитині, позбавленій батьківського піклування.
Враховуючи фінансові можливості міського бюджету, Кам’янець-Подільська міська рада звертається до вас з проханням розробити державну Програму з відповідним фінансуванням по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, виділивши для міста кошти з державного бюджету для придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа.

З повагою
секретар міської ради                                            Дмитро Васильянов

та депутати Кам’янець-Подільської міської ради

звернення щодо необхідності розробки державної Програми по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа

Прочитано 110 разів