Звернення до Президента України, Верховної Ради України щодо вимог Революції Гідності

Вівторок, 28 березня 2017 16:56

до рішення 30 сесії міської ради
28.03.2017 № 103/30
    

Президенту України
Порошенку П.О.

Голові Верховної Ради України
Парубію А.В.

Депутатам Верховної Ради України

ЗВЕРНЕННЯ
до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В. та депутатів Верховної Ради України щодо вимог Революції Гідності

Шановні високопосадовці!

Рівно три роки тому ціною пролитої крові ми разом виконали першу з вимог Майдану – погнали бандитський режим Януковича. І врятували Україну від новітнього московського ярма.
Але тепер ми розуміємо, що Революція Гідності не завершена. Бо досі винних у злочинах проти народу не покарано. Наслідки правління режиму Януковича не усунуто. Жодних докорінних змін системи не відбулося. Корупція процвітає. Люстрацію саботують. Олігархи продовжують знущатися з українців…
Ба більше, постає реальна загроза реваншу антиукраїнських сил. Триває окупація наших земель і точиться кривава московсько-українська війна. Війна, яку і далі лицемірно називають «АТО». «АТО», яку обіцяли закінчити «не за дні, а за години»…
Фактично український народ опинився сам-на-сам проти свавілля олігархату та московської навали. Бо ті, хто дорвався до влади під гаслами Революції Гідності, і не думають виконувати завдання, які ставили перед ними українці.
Наші вимоги до влади, яка видерлася на високі крісла на крові Майдану:
Негайно припиніть соціальний – ціновий, тарифний та пенсійний – пограбунок! Ви, «слуги народу», з жиру біситесь, коли Нація бореться за виживання. «Затягуйте паски» на пузах олігархів, а не на шиях українців!
Навіть не думайте приватизувати стратегічні та прибуткові підприємства! Народ вимагав від вас протилежного – повернення незаконно приватизованих активів у власність держави. Національні багатства – на службу Україні, а не олігархам!
Не смійте скасовувати мораторій на торгівлю українською землею! Бо ця полита кров’ю і потом земля – власність Нації, а не ваша. Продаж землі – це торгівля Батьківщиною вроздріб.
Відчепіться від малого та середнього підприємництва! Потрібні надходження до бюджету? Трусіть офшори і олігархат!
Зупиніть торгівлю з так званими «Д-ЛНР» – торгівлю на крові! Жодних капітулянтських змін до Конституції щодо надання так званого «особливого статусу Донбасу».

Прочитано 138 разів