Звернення до вищих посадових осіб держави щодо стану виконання Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»

Четвер, 15 лютого 2018 09:17

Додаток
до рішення 51 (позачергової) сесії міської ради
14.02.2018 № 8/51

З В Е Р Н Е Н Н Я
до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України
щодо стану виконання Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб,
 звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»

Шановні високопосадовці!

Ми, депутати Кам’янець-Подільської міської ради, глибоко стурбовані ситуацією, яка склалася навколо вирішення питання щодо перерахунку пенсій військовослужбовцям ЗСУ, співробітникам МВС, СБУ та інших силових структур, що вийшли на пенсію.
Колишні військові протягом тривалого часу вимагають перегляду пенсій. Через зволікання Міністерства соціальної політики розмір виплат їм не переглядався 7 років. Багато хто них вийшов на пенсію по інвалідності.
З 11 січня 2018 року по сьогоднішній день під стінами  Кабінету Міністрів України, багатьох обласних та районних містах проходять масові акції протесту організовані військовими пенсіонерами. Колишні військові вимагають перегляду пенсій.
Військове співтовариство має сподівання, що безлад в системі грошового забезпечення військовослужбовців буде подолано і безпосередньо вплине на пенсійне забезпечення відставників!
Шкода, але більшість рішень Кабміну стосовно військових пенсіонерів мають демотивуючий чи, навіть, деморалізуючий характер, підштовхуючи військовослужбовців і службовців інших структур сектору безпеки і оборони до дострокового розриву контрактів, масового звільнення з військової служби. За нинішньої укомплектованості військових частин і підрозділів, в тому числі, що виконують бойові завдання, це - пряма загроза національній безпеці і обороні нашої держави!
Виходячи із зазначеного ми вимагаємо:
1. Невідкладно скасувати постанову Кабінету міністрів від 27 грудня 2017 року № 1052 «Про внесення змін до пункту 10 постанови Кабінету міністрів від 30 серпня 2017 року № 704 та з 1 січня 2018 року здійснити перерахунок раніше призначених пенсій особам, звільненим з військової служби та деяких інших особам, на умовах чинного Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» - № 2262 – ХІІ та інших чинних нормативно-правових актів.
2. Здійснити перерахунок раніше призначених пенсій пенсіонерам органів внутрішніх справ з 1 січня 2016 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року №988 та інших нормативно-правових актів.
3. Встановити морально справедливі, економічно виважені і фінансово обґрунтовані співвідношення розмірів грошового забезпечення заробітної плати та пенсій у всіх сферах державної служби та галузях реального сектора виробництва.
4. Про результати розгляду звернення повідомити Кам’янець-Подільську міську раду письмово у строк встановлений законодавством України.

З повагою депутати Кам’янець-Подільської міської ради.

Підтримано 51 (позачергової) сесією
Кам’янець-Подільської міської ради VII скликання
14 лютого 2018 року

Прочитано 239 разів