Звернення до Хмельницької обласної ради та Хмельницької обласної державної адміністрації щодо виділення коштів на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа

Понеділок, 12 лютого 2018 16:40

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення 50 сесії міської ради
06.02.2018 № 9/50


Голові Хмельницької обласної ради
Голові Хмельницької обласної державної адміністрації


ЗВЕРНЕННЯ
щодо виділення коштів на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа

В місті Кам’янці-Подільському Хмельницької області на обліку служби у справах дітей перебуває 83 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Із них 79 дітей мають житло (21 – на праві власності, 58 – на праві користування), 4 дітей не мають житла ні на праві власності, ні на праві користування.
Міською владою ведеться і постійно коригується облік нерухомого майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вживаються заходи щодо встановлення опіки над житлом, контролюється питання щодо постановки на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яким виповнилося 16 років і які потребують отримання житла. Так, станом на 01 січня 2018 року на квартирному обліку громадян, які користуються правом позачергового надання житла перебуває 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Особливої уваги щодо забезпечення житлом потребують особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років. Їх на квартирному обліку перебуває 22 особи, у двох з яких відсутнє будь-яке житло, та 39 осіб з цієї категорії старше 23 років.
З метою забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа після завершення терміну перебування в навчальних закладах, сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, створення належних побутових умов проживання, в місті прийнято Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2013-2018 роки, яку затверджено рішенням 48 сесії VI скликання Кам’янець-Подільської міської ради від 12 листопада 2013 року № 6/48. Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів бюджету міста Кам’янця-Подільського. Так, в 2017 році з міського бюджету виділено 100000,0 грн., на здійснення капітального ремонту житла, яке належить особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.
Враховуючи фінансові можливості міського бюджету, Кам’янець-Подільська міська рада звертається до Вас з проханням виділити кошти на придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа.

З повагою,
міський голова Михайло Сімашкевич

та депутати Кам’янець-Подільської міської ради

Прочитано 263 разів