Звернення до Міністра оборони України щодо ефективного використання земель оборони на території міста

П'ятниця, 04 серпня 2017 11:30

до рішення 38 сесії міської ради
01.08.2017 № 11/38


Міністру оборони України


Звернення

Соціальна ініціатива щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО у складний для країни час набула неабиякого резонансу.
Міською радою було зарезервовано більше 11 гектарів земель для цих потреб. Більша частина цих земель вже роздана учасникам АТО для присадибної забудови або колективного житлового будівництва. Кількість учасників АТО, які проживають в місті значно (в рази) перевищує кількість вільних земель, що можуть бути використані для цих потреб. Міською радою проводиться виділення земель сім’ям загиблих та важкопоранених учасників АТО. На жаль, кількість таких громадян збільшується, а можливості міської ради у виділені вільних земель все більш обмежені.
Тому, слід констатувати, що соціальна ініціатива з боку держави забезпечити земельними ділянками учасників АТО та членів їх сімей є благородною, проте реалізація на практиці права на безоплатну приватизацію земельних ділянок зазнає певних труднощів.
На виконання наказу Міністерства оборони України “Про утворення комісії з питань перевірки обліку та використання земельних ділянок, що належать до земель оборони“ та розпорядження міського голови Сімашкевича М.Є. від 09.06.2015 № 313-р Кам'янець-Подільською міською радою та КЕВ м. Чернівці було створено Комісію з питань перевірки обліку та використання земельних ділянок, що належать до земель оборони.
Згідно висновків та пропозицій Комісії, викладених у актах обстеження земельних ділянок, КЕВ м. Чернівці рекомендує передати частину земельних ділянок у комунальну власність міста.
У разі вирішення питання передачі таких земель територіальній громаді міста Кам’янець-Подільський більшість учасників АТО зможуть реалізувати своє право на отримання земельної ділянки.
Заздалегідь вдячні за Ваше розуміння та підтримку органів місцевого самоврядування.

Підтримано 38 сесією Кам’янець-Подільської міської ради VІІ скликання
01 серпня 2017 року

Прочитано 256 разів