oshkin

oshkin

Середа, 15 серпня 2018 09:23

В об’єктиві Міхала Грейма

Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець» та Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник запрошує 12 вересня всіх бажаючих взяти участь у роботі круглого столу «Поділля і подоляни в об’єктиві Міхала Грейма» з нагоди 190-річчя від дня народження художника – фотографа, друкаря, громадського діяча, колекціонера, нумізмата, краєзнавця Міхала Грейма.

З початку підписної кампанії у Кам'янці-Подільському декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги підписали 37,5 тисяч осіб - до 38% населення, - повідомляє Центр ПМСД.

Департаментом економіки та розвитку інфраструктури міста проведено моніторинг та аналіз надходжень до міського бюджету від промислових підприємств основного кола міста за січень-липень 2018 року. Так, за цей період від 48 промислових підприємств надійшло 40722,5 тис.грн., що на 4294,9 тис.грн. або 11,8  %  більше  ніж за відповідний період 2017 року (30681,8 тис.грн), в тому числі:

Середа, 15 серпня 2018 09:23

МЕГА-ТУР DZIDZIO "SUPER-PUPER" у Кам’янці!

11

Успіх повнометражного фільму “DZIDZIO Контрабас”, що зібрав рекордний в українському прокаті бокс-офіс у розмірі 22 млн грн, та який за весь період прокату переглянуло 308 тисяч глядачів, DZIDZIO вирішив закріпити всеукраїнським концертним туром.

Мета акції – привернути увагу громадськості до проблем дітей-сиріт в Україні, а також передплатити для дошкільних закладів та шкіл-інтернатів якомога більше дитячих газет і журналів, щоб діти, позбавлені батьківського піклування, мали змогу читати цікаві та необхідні їм видання.

Упродовж перших шести місяців 2018 року порівняно з тим же періодом минулого року кількість професійних захворювань серед працівників зменшилась на 15,5%. Загалом робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України було зареєстровано 870 випадків захворювань проти 1 029 у першому півріччі 2017 року.

Сьогодні за участю заступника міського голови Вадима Савчука, фахівців перинатального центру, центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді та енергоефективності відбулася скайп-конференція з представниками Інтернаціонального центру розвитку демократії (ICLD) з Укмерге (Литва) та Марієстаду (Швеція) – містами-партнерами Кам’янця-Подільського.

Цього тижня міський голова Михайло Сімашкевич матиме робочу поїздку до Глоговського повіту.

Вівторок, 14 серпня 2018 09:49

ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ

Вчора, 13 серпня, з відпочинку повернулись юні кам’янчани.

Вівторок, 14 серпня 2018 08:15

Активне літо у «Світлячку»!

З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей в закладі дошкільної освіти №17 «Світлячок» (завідувач Наталія Лозінська) використовуються усі можливості природного середовища.