oshkin

oshkin

Ще трохи – і  прийде час таких бажаних для дітей канікул. Школярі відпочиватимуть від  шкільної науки і шукатимуть собі розваг удома.  Для батьків головне – щоб дитина в квартирі була у безпеці та не боялася залишатися одна.

Четвер, 24 травня 2018 14:47

Про скаутство – кам’янчанам

На запрошення міста сьогодні до Кам’янця-Подільського завітали представники ГО «Скаутство Європи в Україні». Вони розповіли дітям про те, хто такі скаути і що дає в житті приналежність до скаутського руху.

Четвер, 24 травня 2018 09:26

Відвідайте благодійну виставу

1

Заради можливості жити й радіти життю...

Двадцять третього травня під головуванням міського голови Михайла Сімашкевича відбулося засідання Координаційної ради з питань Громадського бюджету щодо фінансування проектів, які надійшли від громади міста. Спершу члени ради, одноголосно, прийняли рішення щодо винесення на затвердження міською радою фінансування проекту поданого ГО "Батьки-Ніндзя" «Встановлення огорожі СЗОШ №1 м.Кам’янця-Подільського» (розглянутого Координаційною радою у 2017р.).

Подвиг українських захисників і пам'ять загиблих бійців згадували сьогодні під час пам’ятного вечору з нагоди Дня Героїв.