Відзнака "Честь і шана"

Вівторок, 03 травня 2016 10:57

1428473061 chest shana 1

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення 6 сесії міської ради

26.01.2016 № 3/6

ПОЛОЖЕННЯ

про відзнаку міської ради «Честь і шана»

І. Загальні положення

1.1. Відзнаку міської ради «Честь і шана» засновано для ушанування громадян за особисті видатні заслуги перед містом і його громадою, за вагомі здобутки в галузі державного будівництва та місцевого самоврядування, особисті заслуги у сприянні економічному, науково-технічному та соціально-культурному розвитку міста та громади, за мужність і відвагу, проявлені при рятуванні людей та матеріальних цінностей, високі досягнення у спорті, збагачення культурної спадщини, плідну благодійну та громадську діяльність, за проявлений героїзм та професіоналізм під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції, популяризацію міста на теренах України та за її межами.

1.2.Відзнакою міської ради «Честь і шана» можуть бути нагороджені громадяни України, іноземці, особи без громадянства.

1.3. Вшанування відзнакою міської ради «Честь і шана» може бути проведено посмертно.

1.4.Відзнака міської ради «Честь і шана» є пам’ятною відзнакою у вигляді нагрудного знаку і носять її з лівого боку грудей на верхньому одязі нижче знаків державних та інших нагород у послідовності відповідно до їх положень.

1.5.Відомості про нагороджених розміщуються на інформаційному стенді, який знаходиться в приміщенні адмінбудинку міської ради (майдан Відродження, 1) та у відповідній рубриці на офіційному сайті Кам`янець-Подільської міської ради.

ІІ. Порядок представлення до нагородження відзнакою міської ради

«Честь і шана»

2.1.Вшанування відзнакою міської ради «Честь і шана» проводиться за рішенням сесії міської ради за поданням комісії з нагородження при міській раді. Комісія з нагородження при міській раді створюється сесією міської ради і дії згідно Положення про комісію.

2.2. Рішення комісії з нагородження оформляється у вигляді протоколу.

2.3.Міський голова, за своєю резолюцією, рішення комісії з нагородження направляє у відділ з обслуговування міської ради для підготовки необхідних матеріалів на сесію міської ради.

2.4. Право висування кандидатур на нагородження відзнакою належить:

2.4.1. міському голові;

2.4.2. постійним комісіям міської ради;

2.4.3. депутатським групам та фракціям;

2.4.4. заступникам міського голови;

2.4.5. керівникам управлінь і відділів, начальникам департаментів міської ради;

2.4.6. членам виконавчого комітету міської ради;

2.4.7. керівникам підприємств, установ, організацій, закладів;

2.4.8. керівникам громадських та політичних організацій, релігійних громад.

2.5. При висуванні кандидатури до міської ради подаються клопотання про вшанування відзнакою «Честь і шана».

2.6.Одночасно з клопотанням про присвоєння звання подаються такі документи:

2.6.1.Згода на збір та обробку персональних даних (окрім випадків нагородження посмертно);

2.6.2. Біографічні дані про кандидата;

2.6.3. Відомості про досягнення кандидата у сферах діяльності, зазначених у пп. 1.1. цього Положення.

2.7.Можуть подаватися відгуки-клопотання юридичних, фізичних осіб, трудових колективів та зібрань громадян, які підтримують висування цієї кандидатури (кількість відгуків не обмежується).

2.8. Пропозиції щодо вшанування відзнакою міської ради «Честь і шана» іноземних громадян подаються у такому ж порядку.

ІІІ. Порядок нагородження відзнаки міської ради «Честь і шана»

3.1. Вручення відзнаки міської ради «Честь і шана» проводиться в урочистій обстановці.

3.2. Відзнаку міської ради «Честь і шана», вручає міський голова, а в разі його відсутності, секретар міської ради або один із заступників.

3.3.У разі неможливості нагородженого бути присутнім на урочистій церемонії особисто, посвідчення та нагрудний знак вручаються його представникові або близьким родичам.

3.4. Відзнака «Честь і шана» не може бути присвоєно громадянам, які скоїли тяжкий кримінальний злочин, були засудженими і судимість яких не погашена.

3.5.Нагородженому відзнакою міської ради «Честь і шана» вручається комплект атрибутів відзнаки: відзнака «Честь і шана» у вигляді нагрудного знаку (додаток 1), диплом «Про нагородження відзнакою «Честь і шана» (додаток 2) та вручається посвідчення встановленого зразка (додаток 3).

3.6. Рішення сесії міської ради про нагородження відзнакою доводиться до відома громадян через засоби масової інформації та оприлюднюється на офіційному сайті міської ради.

ІV. Опис атрибутів відзнаки міської ради «Честь і шана»

4.1. Нагрудний знак відзнаки "Честь і шана” виготовляється з жовтого металу і являє собою круглий медальйон з рельєфним зображенням Старої фортеці.

Медальйон обрамлено двома кружками між якими по колу напис «Кам’янець-Подільський. Честь і шана». Круглий медальйон обрамлено вісьмома променями.

4.2. Посвідчення до відзнаки «Честь і шана» виготовляється з цупкого картону, являє собою книжку синього кольору формату 150x100 мм (в розвороті). На лівій стороні в середині верхньої частини напис «Україна. Кам`янець-Подільська міська рада». На внутрішній стороні лівого боку аркуша відтворюється зображення відзнаки «Честь і шана».

На лівій стороні внизу вказується номер посвідчення. Дата видачі, прізвище, ім'я, по батькові особи, нагородженої відзнакою «Честь і шана», дата і номер рішення міської радипро нагородження відзнакою. Посвідчення підписується головою міської ради.

4.3. Диплом «Про нагородження відзнакою «Честь і шана» виготовляється на папері формату А4.

V. Заключні положення

5.1. Після смерті нагородженого, атрибути відзнаки залишаються спадкоємцям померлого без права носіння. У випадку відсутності спадкоємця або за бажанням спадкоємців атрибути передаються в Державний історичний музей-заповідник або приймаються на зберігання в міський архів.

5.2. Дублікати втраченого посвідчення і нагрудного знака не видаються. Вони можуть бути видані, як виняток, якщо документи втрачені внаслідок стихійного лиха або за інших обставин, коли забезпечення їх зберігання було неможливим.

5.3. Дублікати знака відзнаки, посвідчення видаються на підставі рішення сесії Кам`янець-Подільської міської ради.

5.4.Положення набирає чинності з моменту затвердження і його дія поширюється на всіх вшанованих громадян міста Кам’янця-Подільського, в тому числі на тих, хто був вшанований відзнакою «Честь і шана» до прийняття цього положення.

5.5. Положення про відзнаку міської ради «Честь і шана» опубліковується на офіційному сайті Кам`янець-Подільської міської ради.

 

Нагороджені відзнакою