Фракції та групи

Вівторок, 03 травня 2016 10:21

Фракції політичних партій

Кам’янець-Подільської міської ради
VIІ скликання

Фракція політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

1

Кобильник

Василь

Володимирович

30.07.1982 ПП «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Проректор з науково-педагогічної роботи Кам-Под. національного університету ім. І. Огієнка Голова фракції
2

Мастикаш

Андрій

Ігорович

11.08.1977 Безпартійний ТОВ “Поділбудсервіс”, директор Заступник голови фракції
3

Дюднєв

Артем

Михайлович

07.11.1982 Безпартійний Директор ТзОВ «Біоенерго 2015» Секретар
4

Бабчинський

Олександр

Васильович

06.05.1978 Безпартійний Кам’янець-Подільська міська рада, директор ДЖКГ  
5

Васильянов

Дмитро

Сергійович

08.06.1956 Безпартійний Секретар міської ради  
6

Качуровський

Анатолій

Іванович

18.05.1945 Безпартійний Пенсіонер  
7

Невенчан

Геннадій

Володимирович

12.02.1963 Безпартійний ТзОВ магазин «Жовтневий», директор  
8

Старченко

Світлана

Володимирівна

19.07.1964 Безпартійна Кам’янець-Подільська міська рада, управління освіти і науки, начальник  

Фракція політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

1

Посітко

Михайло

Володимирович

21.11.1985 ВО «Свобода» ТДВ «Адамс»,юрисконсульт Голова фракції
2

Бенкендорф

Геннадій

Данилович

13.01.1953 ВО «Свобода» Пенсіонер  
3

Костюкович

Дмитро

Карлович

20.04.1976 ВО «Свобода» Приватний підприємець  
4

Мазій

Олена

Миколаївна

29.09.1953 ВО «Свобода» Приватний підприємець  
5

Микуляк

Іван

Михайлович

04.01.1956 ВО «Свобода» Підприємство «МІКАМ», директор  
6

Яриновський

Юрій

Леонідович

08.05.1960 ВО «Свобода» Приватний підприємець  

Фракція політичної партії ВО «Батьківщина»

1

Ткач

Олег

Васильович

16.07.1973 ВО «Батьківщина» ПДАТУ, завідувач кафедри Голова фракції
2

Жильчук

Олександр

Борисович

05.10.1973 ВО «Батьківщина» Приватний підприємець Заступник голови фракції
3

Ткачук

Олександр

Анатолійович

24.09.1961 ВО «Батьківщина» Голова ОСББ «Будівельник-2006» Секретар
4

Бойко

Андрій

Анатолійович

25.08.1978 ВО «Батьківщина» ТОВ «БС Трейд Груп»,директор  
5

Розбам

Микола

Нюсевич

24.05.1946 ВО «Батьківщина» Пенсіонер  
6

Чистяков

Анатолій

Євгенович

14.08.1957 ВО «Батьківщина» Пенсіонер  

Фракція політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

1

Дюднєв

Андрій

Михайлович

29.10.1981 ПП «УКРОП» Голова партійного осередку партії «УКРОП» Голова фракції
2

Наглюк

Юлія

Вікторівна

11.02.1987 ПП «УКРОП» Вихователь ГПД у СЗОШ №5, вчитель у Кам’янець-Подільському ліцеї з ПВФП  
3

Полатайко

Олександр

Миколайович

03.01.1987 ПП «УКРОП» Приватний підприємець  

Фракція політичної партії «Відродження»

1

Слободян

Валерій

Анатолійович

20.01.1960 ПП «Відродження» ТзОВ «Дан-сервіс», директор Голова фракції
2

Шуханов

Микола

Макарович

29.05.1959 Безпартійний Лікар загальної практики сімейної медицини Заступник голови фракції

Фракція політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»

1

Гурома

Анатолій

Степанович

29.08.1968 ПП «Радикальна партія Олега Ляшка» Приватний підприємець Голова фракції
2

Савчук

Наталії

Федорівни

08.12.1969 Безпартійна Апарат ВРУ, помічник-консультант  
3

Гурома

Степан

Анатолійович

23.02.1995 Безпартійний Студент ПДАТУ  

Фракція політичної партії «За конкретні справи»

1

Костинюк

Володимир

Володимирович

21.02.1979 ПП «За конкретні справи» Тренер-викладач з вільної боротьби ДЮСШ № 2 Голова фракції
2

Конюшенко

Андрій

Олександрович

21.11.1974 ПП «За конкретні справи» ПП «Будкомплект», директор  
3

Чинчик

Олександр

Сергійович

06.10.1978 ПП «За конкретні справи» ПДАТУ, доцент  

Фракція політичної партії «Народна партія»

1

Цвігун

Борис

Ярославович

21.02.1960 ПП «Народна партія» Міська поліклініка № 1, головний лікар Голова фракції
2

Пливанюк

Юрій

Васильович

27.03.1961 ПП «Народна партія» Кам’янець-Подільська міська рада, управління охорони здоров’я, начальник  

Фракція політичної партії «Рідне місто»

1

Гаврилюк

Василь

Васильович

04.07.1969 ПП «Рідне місто» Приватний підприємець Голова фракції
2

Гордійчук

Валерій

Григорович

06.12.1945 ПП «Рідне місто» КП «Міськтепловоденергія», генеральний директор  
3

Гамалій

Андрій

Вячеславовича

25.10.1974 Безпартійний ТзОВ з іноземними інвестиціями «Барс», директор  
Прочитано 774 разів