Дюднєв Андрій Михайлович

 

Народився 29 жовтня 1981 року в м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області. Громадянин України.
З 1999 року по 2001 рік проходив службу в Збройних Силах України інженерних військ, виконував обов’язки заступника командира взводу. Військове звання - сержант.
З 2001 року по 2004 рік навчався у Кам’янець-Подільському будівельному технікумі, отримав диплом за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд», здобув кваліфікацію «Технік-будівельник».
З 2004 року по 2007 рік навчався в Одеській державній академії будівництва та архітектури, отримав базову вищу освіту за напрямком підготовки «Будівництво».
З 2007 року по 2008 рік навчався в Одеській державній академії будівництва та архітектури, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво».
З 2008 року по 2009 рік навчався в Одеській державній академії будівництва та архітектури, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Управління проектами», здобув кваліфікацію «Керівник проектами та програм».
З 2009 року по 2015 рік займався ремонтно-будівельними роботами.
Громадську діяльність не здійснював.
Голова партійного осередку партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП».
Склад сім’ї:
дружина – Дюднєва Оксана Олександрівна,
син – Дюднєв Дмитро Андрійович.
Судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину відсутня.

Завантажити звіт депутата за 2016 рік