Васильянов Дмитро Сергійович

 

Народився 08 червня 1956 року в с. Рихта Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Громадянин України.
Освіта вища. У 1980 році закінчив лікувальний факультет Чернівецького державного медичного інституту. Після закінчення направлений на роботу в Кам'янець-Подільську міську лікарню. На базі хірургічного відділення пройшов інтернатуру по хірургії.
По закінченню інтернатури з 1981 року по 1983 рік працював на посаді хірурга міської поліклініку № 2.
В 1982 році пройшов курси по нейрохірургії по лінії Міністерства ЦО.
З 1983 року переведений на посаду чергового лікаря-хірурга міської лікарні, а з 1985 року переведений на посаду лікаря-нейрохірурга нейрохірургічного відділення лікарні.
З 1989 року по 1989 року проходив курси спеціалізації по нейрохірургії при КДІУЛ.
З 1995 року працював на посаді заступника головного лікаря по ЛТЕ, а з 1998 року - заступником головного лікаря по поліклінічному розділу роботи, де працював до 1999 року.
З 1999 року призначений на посаду заступника Кам'янець-Подільського міського голови з питань гуманітарної політики у виконавчому комітеті Кам'янець-Подільської міської ради.
У 2004 році звільнений з даної посади у зв’язку з переведенням на посаду головного лікаря міської лікарні № 1.
З 1995 року і по теперішній час працює за сумісництвом лікарем-нейрохірургом в міській лікарні № 1.
З 2015 року призначений радником міського голови, а з 2015 року – заступником міського голови.
Громадську діяльність не здійснював.
З 25 листопада 2015 року обраний секретарем міської ради.
1995-2006 рр. - атестований на першу атестаційну категорію по спеціальності «лікар-нейрохірург» в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації.
3 2006 року по теперішній час атестований на вищу атестаційну категорію по спеціальності «лікар-нейрохірург» в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації.
2007-2008 рр. - атестований на першу атестаційну категорію по спеціальності «Організація і управління охороною здоров'я» в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації.
2008-2013 рр. - атестований на вищу атестаційну категорію по спеціальності «Організація і управління охороною здоров'я» в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації.
Загальний медичний стаж - 33 роки.
Стаж роботи лікарем-нейрохірургом - 28 років.
Стаж роботи по організації і управлінню охороною здоров'я - 15 років.
Депутат обласної ради трьох скликань.
Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною грамотою, іншими грамотами і подяками обласного та міського управлінь охорони здоров’я, Почесними грамотами та подякою виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради, а також подякою Кам’янець-Подільського міського голови.
Безпартійний.
Сімейний стан: неодружений.
Судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину відсутня.

Завантажити звіт депутата за 2018 рік

Завантажити звіт депутата за 2017 рік

Завантажити звіт депутата за 2016 рік