Васильянов Дмитро Сергійович

 

Народився 08 червня 1956 року в с. Рихта Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Громадянин України.
Освіта вища. У 1980 році закінчив лікувальний факультет Чернівецького державного медичного інституту. Після закінчення направлений на роботу в Кам'янець-Подільську міську лікарню. На базі хірургічного відділення пройшов інтернатуру по хірургії.
По закінченню інтернатури з 1981 року по 1983 рік працював на посаді хірурга міської поліклініку № 2.
В 1982 році пройшов курси по нейрохірургії по лінії Міністерства ЦО.
З 1983 року переведений на посаду чергового лікаря-хірурга міської лікарні, а з 1985 року переведений на посаду лікаря-нейрохірурга нейрохірургічного відділення лікарні.
З 1989 року по 1989 року проходив курси спеціалізації по нейрохірургії при КДІУЛ.
З 1995 року працював на посаді заступника головного лікаря по ЛТЕ, а з 1998 року - заступником головного лікаря по поліклінічному розділу роботи, де працював до 1999 року.
З 1999 року призначений на посаду заступника Кам'янець-Подільського міського голови з питань гуманітарної політики у виконавчому комітеті Кам'янець-Подільської міської ради.
У 2004 році звільнений з даної посади у зв’язку з переведенням на посаду головного лікаря міської лікарні № 1.
З 1995 року і по теперішній час працює за сумісництвом лікарем-нейрохірургом в міській лікарні № 1.
З 2015 року призначений радником міського голови, а з 2015 року – заступником міського голови.
Громадську діяльність не здійснював.
З 25 листопада 2015 року обраний секретарем міської ради.
1995-2006 рр. - атестований на першу атестаційну категорію по спеціальності «лікар-нейрохірург» в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації.
3 2006 року по теперішній час атестований на вищу атестаційну категорію по спеціальності «лікар-нейрохірург» в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації.
2007-2008 рр. - атестований на першу атестаційну категорію по спеціальності «Організація і управління охороною здоров'я» в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації.
2008-2013 рр. - атестований на вищу атестаційну категорію по спеціальності «Організація і управління охороною здоров'я» в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації.
Загальний медичний стаж - 33 роки.
Стаж роботи лікарем-нейрохірургом - 28 років.
Стаж роботи по організації і управлінню охороною здоров'я - 15 років.
Депутат обласної ради трьох скликань.
Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною грамотою, іншими грамотами і подяками обласного та міського управлінь охорони здоров’я, Почесними грамотами та подякою виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради, а також подякою Кам’янець-Подільського міського голови.
Безпартійний.
Сімейний стан: неодружений.
Судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину відсутня.

Завантажити звіт депутата за 2017 рік

Завантажити звіт депутата за 2016 рік