oshkin

oshkin

П'ятниця, 22 вересня 2017 08:01

Грибний сезон у розпалі

Щорічний аналіз отруєння грибами свідчить, що їх пік припадає на липень-жовтень. Однією з основних причин отруєння грибами є зневажливе ставлення окремих людей до санітарно-просвітницької інформації та попереджувальних заходів, що здійснюються в цьому напрямку.

Частиною 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» передбачено, у разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, перерахунок пенсії проводиться з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати (доходу), з якої обчислена пенсія.

П'ятниця, 22 вересня 2017 09:25

«Пошта миру» - воїнам АТО

В рамках заходів до Міжнародного дня миру в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах  відбулась акція  «Пошта миру» - воїнам АТО», яка зініційована міською радою старшокласників «Нова Генерація Лідерів» і проведена вдруге.

Сквер Гунські криниці прикрашатимуть нові сакури. Тридцять вісім саджанців висадили молоді спеціалісти з шести країн світу: Румунії, Польщі, Фінляндії, Словаччини, Сербії та України, які завітали до нашого міста на конференцію “Розвиток технічних спеціалістів для цементної галузі”, що проходить на базі “Подільського цементу”.

Двадцять першого вересня, в Міжнародний день миру, школярі міста провели акції, флеш-моби, щоб показати: діти за мир на всій землі.

Двадцять першого вересня відбулося перше засідання Координаційної ради з соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

З метою попередження виникнення ситуацій, які загрожують життю чи здоров’ю, дотримання їх законних прав та інтересів, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно здійснює профілактичну роботу щодо попередження насильства в сім’ях різних категорій.

Четвер, 21 вересня 2017 15:38

Стартував Кам’яний острів

Двадцять першого вересня в Кам’янці стартував уже третій Всеукраїнський культурний форум  “Кам’яний острів”.  Упродовж трьох днів ініціативна  та креативна молодь братиме участь в літературних, мистецьких, пізнавальних, інтелектуальних заходах, які відбуватимуться на різних локаціях.

Захід відбувся сьогодні, 21 вересня, в рамках відзначення Міжнародного дня миру. В день коли увесь світ висловлює своє бажання жити  без війни та військових конфліктів, молодь міста теж продемонструвала, що вона - за мир в Україні та всіх країнах земної кулі.

zapitannia do vladi small

Анонси

18-22.09 14.30 ЗНЗ, ПНЗ Заходи до Міжнародного дня миру. Флешмоб «Голуб миру»
18-22.09 ЗНЗ Заходи до Всесвітнього дня туризму
18-22.09 ЗНЗ Заходи до Дня партизанської слави
18-22.09 ДЕРІМ Проведення аналізу фінансово-господарської діяльності КП «Кам’янець-Подільська стоматологічна поліклініка»
21-23.09 11.00 Ратуша Всеукраїнський культурний форум «Кам’яний острів»
22-24.09 12.00 Гостинний двір «Барон Мюнхаузен» Зустріч учасників всеукраїнського руху «Твоя країна»
22.09 13.00 ШШК «Гросмейстер» Шаховий фестиваль «Стара фортеця»
22.09 18.00 Галерея мистецтв Презентація роману «Листи зі Старого міста» Ольги Колодянської та Олександра Бучковського
23.09 11.00 Зала Магдебурзького права  V молодіжний форум «Ініціативна молодь»
23.09 15.00 Музей старожитностей Поділля Всеукраїнські літературні читання із презентацією збірки «Проза кольорів» (м. Київ)
23-24.09 КПНУ Настановча сесія курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ
24.09 День машинобудівника
24.09 09.00 ШШК «Гросмейстер» Шаховий фестиваль «Стара фортеця»
24.09 14.00 РЦКМ «Розмай» Вечір спілкування у клубі «Кам’янецькі зустрічі»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради