Новини

Звіт Михайла Сімашкевича про реалізовані проекти за рік

П'ятниця, 09 червня 2017 10:31

«Уже традиційно я ділюся з вами, дорогі кам’янчани, тим, що нам вдалося досягти за рік, які вагомі проекти реалізовані, що заплановано, над чим працюємо сьогодні. Хочу подякувати вам за підтримку та віру у розвиток нашого міста. А також депутатському корпусу і народному депутату Володимиру Мельниченку - за конструктивну співпрацю та розуміння», - говорить міський голова.


Цього року маємо досить успішні нові проекти, продовжуємо розвивати життєво-важливі галузі, підтримуємо військових та родини загиблих учасників АТО, налагоджуємо міжнародну співпрацю, пишаємося досягненнями молоді та спортсменів. Аналізуючи чим і як живе місто, вкотре повторюємо, що Кам’янець і кам’янчани – особливі. Отже, про основні досягнення детальніше:

Економічна діяльність

-    Відкрили сучасний завод з кондиціонування насіння. Для Кам’янця такий проект дав створення нових робочих місць, податки в міський бюджет, підтвердження іміджу міста в партнерських стосунках з інвесторами міжнародного рівня.
-    Для підвищення якості води та економії ко¬штів на реагенти для її очищення придбано нові установи на другий Дністровський водогін.
-    За рахунок залучення коштів державного фонду регіонального розвитку та при співфінансуванні з міського бюджету протягом 2016 року продовжено реалізацію проекту «Реконструкція котельні з переобладнанням котлів на альтернативні види палива по вул. Жукова, 2. Сьогодні маємо уже сім  котелень на альтернативних видах топлива.

Житлово-комунальне господарство

-    У 2016-му вперше за багато років з міського бюджету виділено більше 1 млн. грн на дворові проїзди. В результаті кам’янчани отримали 16 відновлених дворів. Нещодавно завершено ремонт двору, який першочергово потребував відновлення – Князів Коріатовичів, 5-7.
-    Капітально ремонтуємо парк Героїв Євромайдану.
-    Відкрито парк-мініатюр замків України.
-    Впорядковано територію біля Центрального ринку.
-    Проведено комплекс робіт з озеленення міста: висаджено сотні дерев, тисячі квітів, облаштовано яскраві клумби у різних мікрорайонах міста.
-    Облаштовано транспортну розв’язку по вулиці Старобульварній.
-    Придбано віброкаток “Bomag” для ремонту доріг.
-    Відкрито Європейський сквер як сучасний майданчик з флагштоками країн Європейського Союзу для сімейного відпочинку і проведення різних заходів.
-    Перейменовано більше десяти вулиць та провулків, відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки».
-    На Алеї Закоханих облаштовано гігантську парасолю, під якою не лише зручно відпочивати, а й можна зарядити свій гаджет.
-    Для зручності жителів та  туристів започатковано нічні маршрути.
-    Маємо поповнення білих лебедів – у пари Ромео і Джульєтта з’явилося шість пташенят.

Вирішення питання житла

Попри те, що держава не будує соціального житла, міська влада знайшла можливість забезпечити житлом родини  кам’янчан.
-    16 родин працівників ВАТ «Кам’янець-Подільський автоагрегат» після двадцяти років очікування отримали квартири у новозбудованій багатоповерхівці по вул. Чехова, 45.
-    Отримали житло двоє кам’янчан, які стояли на черзі з 1986 року – інвалід війни в Афганістані та жителька міста, відселена з аварійного будинку на Драй Хмари, 24.
-    Надано однокімнатну квартиру з комунальними зручностями для сім’ї інваліда  Великої Вітчизняної війни l групи.
-    Придбано чотири квартири для сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та одну  для інваліда війни 2-ї групи, який зазнав поранень під час війни на Сході.
 
Освіта

-    В поточному році в міський ліцей та НВК №16 придбано необхідну сучасну техніку, реагенти та прилади в   кабінети фізики та хімії.
-    Проведено капітальний ремонт теплових пунктів в закладах управління освіти і  науки задля уникнення втрат теплової енергії.
-    Виконано капітальний ремонт фасадів з утепленням будівлі початкової школи та переходу НВК №3, санвузлів в приміщенні СЗОШ №5, НВК №17, ДНЗ №5, покрівель НВК №13 та НВК №14, корпусу №1 НВК №9 шатрового даху корпусу №1 НВК №8, даху НВК №16 та поточний ремонт даху ДЮСШ №2. Проведено капітальні ремонти опалення південного крила ЗОШ №15, харчоблоку і їдальні ЗОШ №10.
-    Проведено чимало ремонтних робіт і в дитячих садочках: здійснено ремонт системи тепловодопостачання і водовідведення ДНЗ №2, капітальний ремонт харчоблоку ДНЗ №12, капітальний ремонт шатрового даху, фасаду та системи  водовідведення ДНЗ №7, реконструкцію шатрового даху ДНЗ №21, ремонт даху, фасаду та системи водовідведення і каналізації ДНЗ №15.
-    Патріотичне виховання є одним із пріоритетних в закладах освіти. Дошкільнята, учні, педагоги долучаються до збору допомоги військовослужбовцям – зібрано тонни продуктів харчування, одягу,  засобів гігієни, написано тисячі листів на підтримку українських захисників.
-    Завдяки перемозі в конкурсі, який проводить фонд братів Кличко, у СЗОШ №1 встановлено сучасний спортивний майданчик.
-    Виборола винагороду та отримуватиме впродовж поточного  року стипендію Президента України Світлана Понорчук – вчитель образотворчого мистецтва НВК №3.
-    Придбано нові холодильники, пральні машини, камфорні плити, ліжечка, столики в дитячі садочки міста.
-    З міського бюджету виділено кошти на придбання підручників.
-    Кам’янець-Подільський цього року здобув перемогу в грантовому проекті японського уряду “Кусаноне” у сфері освіти – і як результат місто отримає фінансування для капітального ремонту фасаду з утепленням в ДНЗ №2 та капітального ремонту даху, фасаду та системи водовідведення і каналізації в ДНЗ №15.  
-    Управління освіти і науки здобуло перемогу в конкурсі від Європейського Союзу для реалізації проекту з облаштування залу для скелелазіння.

Медична галузь

-    Міська лікарня, міська поліклініка та амбулаторії сімейної медицини отримали сучасний електрокардіограф.
-    Придбано: кріосистему, апарат для гістологічної обробки тканин, дистилятор, гематологічні аналізатори для клінічної лабораторії, багатоканальні кардіографи, стерилізатори парові, камери для зберігання медичного стерильного інструмента, дифібрилятор і оглядову щілинну лампу, здійснено реконструкцію флюорографа.
-    Відкрито сучасну пологову палату сімейного типу.
-    За спонсорські кошти закуплено пральні машини для пологового будинку, центру соціального обслуговування населення “Турбота” та в амбулаторію сімейної медицини
-    Проведено капітальний ремонт даху травматологічного відділення міської лікарні №1, ремонт даху в МЦ«Охматдит», заміну вікон у приміщенні лікарні по  вул. Франка, 30.
-    Відкрито амбулаторію сімейної медицини по вулиці Саксаганського, 1в. Відтепер у Кам’янці в різних мікрорайонах міста їх 13.
-    Реорганізовано стоматологічну  поліклініку, що дало позитивні результати: фінансові надходження до бюджету установи збільшилися в рази.
-    Запрацювала урядова програма “Доступні ліки”, де кам’янчани можуть в аптеках міста придбати пільгові медикаменти.
-    У приміщенні лікарні на вулиці Матросова, 17 відкрито ангіограф, який дає можливість проводити коронографію та дослідження судин і вчасно виявляти та лікувати захворювання. Відтепер нашим жителям не потрібно їхати для діагностики  до обласного центру.
-    Також з народним депутатом Володимиром Мельниченком передали сто ковдр, придбаних за рахунок коштів благодійного фонду «Ми – кам'янчани», лабораторний холодильник для ургентної лабораторії неврологічного відділення міської лікарні.
-    Закуплено ліжка в міську лікарню.

Культура і спорт

Кам’янець – місто, де переплітаються сторінки історії, цілих епох і культур. Тому не зважати на прагнення громади бути європейською елітою, рухатися вперед з новими ідеями та перспективами, розвивати місто, незважаючи на його минуле, було б несправедливо. Свою історію місто поєднало з сучасністю, і цей своєрідний тандем вражає не лише його мешканців, а й усіх, хто хоч на мить зануриться в обійми сивочолого Кам’янця.
Упродовж року в місті проведено до тисячі культурно-мистецьких масових заходів, серед яких фестивалі, конкурси, концерти, акції, флеш-моби, виставки.
 
Неможливо не згадати про найбільш масштабні:

-    Вийшли у світ монети номіналом 5 і 10 із зображенням Старої фортеці.
-    Продовжується відновлення Будинку культури. Його ремонт виконується за кошти, виділені як державним, обласним,так і міським бюджетами, та за сприяння народного депутата Володимира Мельниченка.
-    Грандіозним проектом стало завершення реставрації башти Нова Західна. Вдалося його втілити завдяки тісній співпраці по вертикалі – народний депутат Володимир Мельниченко, обласна влада, місцеве самоврядування.
-    Запроваджено премії міського голови для спортсменів, які здобули перемогу на всеукраїнських чи міжнародних змаганнях.
-    Маємо п’ять спортсменів - призерів Олімпійських ігор: Аліна Комащук, Сергій Куліш, Олександр Пєлєшенко, Ігор Радівілов, Віталій Трушев.
-    Також маємо десятки переможців у Всеукраїнських та світових змаганнях, які прославляють честь міста та країни.
-    За рік проведено більше 10 масштабних фестивалів, серед яких і міжнародного рівня.
-    Серед основних - "Республіка", "Опера в мініатюрі","Фестиваль малої авіації","РетроФест", "Радея-Dance", "Фортеця-Фест", "Повітроплавна фієста". 

Соціальний захист населення

-    Грошову допомогу отримують кам’янчани, які святкують 80-, 90- та 100-річчя.
-    Видано 507 карток учасникам АТО для отримання 7-відсоткової знижки при купівлі ліків та продуктів харчування, прийнято рішення про виплату матеріальної допомоги дітям Почесних громадян міста та дітям  загиблих учасників АТО.  Родинам загиблих в зоні АТО військовослужбовців виділено по 5 тис. грн на встановлення пам’ятників.
-    Родинам загиблих учасників АТО видано картки кам’янчанина, які дають право на безкоштовний проїзд у транспорті, відвідування музею, 5% знижку  у стоматологічному кабінеті “Ка-дент”,  10% знижки на продовольчі товари у магазині “Мрія”,  10% знижки на ліки та лікарські засоби в окремих аптечних пунктах,  10% знижки у перукарнях міста.
-    Створено оновлений центр соціального обслуговування «Турбота».
-    Виділено кошти з міського бюджету на оздоровлення більше ніж 50 дітей  пільгових категорій на березі моря.

Міжнародна співпраця

За рік проведено близько п’ятдесяти зустрічей з іноземними делегаціями, кожна з яких дає свій результат.
 
-    Від Глогова та Глогівського повіту неповносправним дітям передали роботи, що розвивають моторику.
-    45 дітей з родин учасників АТО впродовж двох тижнів минулого літа відпочивали у Польщі. Запланована така поїздка і в липні цього року.
-    Діти пільгових категорій завдяки перемовинам міського голови відвідали Міжнародний літній табір у Литві.
-    З  міста  Глогова передали для громади Кам’янця медикаментів на суму 30 тисяч злотих.
-    Підписано п’ять угод про співпрацю.
-    Від Глогівського повіту кам’янецьким пожежникам подарували прилад, який дає змогу виявляти людей у задимленому приміщенні, або під завалами. Це в свою чергу збільшує шанси на порятунок. Аналогічного обладнання не мають пожежники в жодному населеному пункті Хмельницької області.


Допомога військовим

За три роки війни на Сході місто втратило 12 молодих, перспективних, талановитих кам’янчан,  які залишили сотні нереалізованих планів, своїх маленьких дітей, вічний біль у серцях батьків. Вони – наші Герої, назавжди в історії нашого міста.

-    Задля увіковічнення пам’яті українських захисників, їхніми іменами названо вулиці нашого міста, встановлено меморіальні дошки на фасадах навчальних закладів, де вони провели свої юні роки.
-    Уже стало традицією, що на Різдвяні свята  міський голова відвідує особисто на передовій українських захисників та передає гостинці від кам’янецької громади.
-    Відновлюється військова слава Кам’янця  - створено 48-у окрему  інженерну бригаду, а це близько двох тисяч робочих місць і податки в міський бюджет. З 1 червня запрацював  201-ий навчальний центр, де навчатимуть фахівців за 38-ма військово-обліковими спеціальностями.
-    Передано на Схід військовим п’ять автомобілів швидкої допомоги.

123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536

Прочитано 1432 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

05.04-03.05 Офіс-центр ЗДО у виставці-конкурсі «Краща великодня композиція»
22-23.04 15.00 Міський стадіон Відкритий Чемпіонат міста з легкої атлетики
22-26.04 Дитяча художня школа Тиждень писанкарства «Писанкове Поділля»
23.04 08.00 Сесійна зала Виробнича нарада
23.04 09.00 к. 409 Засідання ради директорів закладів культури
23.04 10.00 м. Хмельницький Будинок рад Розширене засідання колегії обласної державної адміністрації
23.04 11.00 Прес-центр Засідання оргкомітету з підготовки та проведення заходів до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги
23.04 13.00 УОіН Вебінар «Як ефективно планувати та організовувати освітній процес: лайфхаки методичного конструктора»
23.04 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста
23.04 15.00 ТЦСО (нсп) «Турбота» Для клієнтів центру Година оновлення душі «Великий день Воскресіння»
23.04 15.00 Районна бібліотека Для клієнтів ТЦСО (нсп) «Турбота» Екскурсія-лекція «Готель Бел-в’ю» - історія в особах (до відзначення Міжнародного дня пам’яток та
23-24.04 16.00 Подільський державний аграрно-технічний університет Чемпіонат міста з волейболу серед чоловічих команд
23-25.04 18.00 Міський стадіон Чемпіонат міста з футболу
24.04 День пам’яті жертв геноциду вірменського народу
24.04 10.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
24-25.04 10.00 Індустріальний коледж Чемпіонат міста з шахів серед ВНЗ І-ІІ р.а.
24.04 11.00 Прес-центр Засідання адміністративної комісії
24.04 12.00 Музична школа Університет третього віку ТЦСО (нсп) «Турбота» Підсумкове заняття. Історія музичних інструментів та їх звучання
24.04 13.00 ТМ «Вікно-Плюс» Професіографічна екскурсія для учнів 8-9 класів, в рамках проекту «Твоя формула успіху»
24-25.04 14.00 Міський стадіон Спартакіада школярів міста з легкої атлетики
24.04 14.30 ЗОШ № 17 І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
24.04 15.00 Міський стадіон ДЮФЛ області з футболу
24.04 16.00 Дитяча школа мистецтв Виставка художніх робіт «Великодня феєрія»
24.04 16.00 Усі підліткові клуби за місцем проживання Виставка - конкурс на краще оформлення підліткового клубу
24.04 16.00 Молодіжний центр «LoveKa» Тренінг по формуванню лідерських якостей для членів Молодіжної ради
24.04 ДЕРІМ Спільно з міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби проведення моніторингу закладів торгівлі та ресторанного господарства
25.04 09.00 Сесійна зала Засідання виконавчого комітету
25.04 10.00 Сесійна зала Агродебати серед молоді
25-26.04 12.00 Міський стадіон Чемпіонат області з легкої атлетики «Інваспорт»
25.04 15.30 Прес-центр Факультет муніципального управління
25.04 17.00 Міський Будинок культури Творчий звіт зразкового вокального ансамблю «Усмішка» дитячої школи мистецтв «Коли співають діти»
25.04 Ресторан «Версаль» Конкурс «Шкільний вальс - 2019»
26.04 День Чорнобильської трагедії
26.04 10.00 к. 304 «Гаряча» телефонна лінія. Заступник міського голови Савчук В.А.
26.04 11.00 Пам’ятник героям Чорнобиля Пам’ятний мітинг до 33-роковин Чорнобильської катастрофи
26.04 11.00 Прес-центр Засідання комісії з вирішення земельних спорів
26.04 11.00 к. 301 Засідання комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежних оцінок об’єктів комунальної власності при приватизації, передачі в оренду
26.04 16.00 Дитяча школа мистецтв Вечір пам’яті з нагоди річниці аварії на ЧАЕС «Привиди радіації»
26.04 16.30 Молодіжний центр «LoveKa» Засідання клубу «Активна громада»
27.04 День заснування казначейської служби
28.04 ВЕЛИКДЕНЬ

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради