Новини

Кращі спортсмени та тренери міста

Четвер, 20 квітня 2017 15:13

Тридцять імен з’явилося сьогодні на дошці пошани “Кращі спортсмени та тренери міста”, яка розташована на центральному стадіоні. За підсумками 2016 року на її стенді розмістили прізвища десяти кращих тренерів Кам’янця-Подільського,  десяти кращих спортсменів та десяти кращих спортсменів інваспорту.


Привітав талановиту молодь від імені міського голови Михайла Сімашкевича його заступник Вадим Савчук. Вадим Анатолійович також вручив почесні грамоти кращим спортсменам та тренерам Кам’янця.
Кращими тренерами за підсумками спортивного сезону 2016 року визначено: Чайку Сергія - тренера-викладача з тхеквондо ДЮСШ «Юність»,  Лабатюка Анатолія –     тренера-викладача з кікбоксингу ДЮСШ №2, Кучумова Навазіра – тренера-викладача з бодібілдингу ДЮСШ №2,  Вергуша Олега – тренера-викладача з легкої атлетики ДЮСШ №1, Ліщука Василя - Заслуженого тренера України з легкої атлетики, тренера-викладача К-ПНУ ім. І. Огієнка, Воронецького Вадима - Заслуженого тренера України з пауерліфтингу, тренера-викладача К-ПНУ ім. І. Огієнка, Брюхна Сергія - тренера з бойового самбо, СК «Еврика», Люлька Олега -     тренера з боксу ДЮСШ №2, Бойка Андрія –тренера з баскетболу БК «ДІ-ДІ-БАО» Пасенка Дмитра - тренера з вільної боротьби ДЮСШ №2.

Кращими спортсменами: Шлопко Тетяну – МСУМК, бронзову призерку Чемпіонату Світу серед юніорів, чемпіонку Європи серед юніорів з пауерліфтингу,  К-ПНУ ім. І. Огієнка;  Ільчик Любаву – МСУ, володарку етапу Кубку Світу, чемпіонку командного Чемпіонату України серед ДЮСШ з тхеквондо ВТФ, ДЮСШ «Юність»;  Нарольську Владу – МСУ, срібну призерку етапу Кубку Світу з тхеквондо ВТФ, чемпіонку України, володарку Кубку України, ДЮСШ «Юність»; Кондратова Павла – МСУ, срібного призера Кубку Світу, володаря Кубку Європи, чемпіона України, володаря Кубку України з кікбоксингу, ДЮСШ №2; Маматова Олега – КМС, бронзового    призера Кубку Світу Фуджерія Open Cup та етапу Кубку Світу, чемпіона України з тхеквондо ВТФ, ДЮСШ «Юність»; Радюк Жанну -  МС, бронзову призерку Кубку Світу, бронзову призерку Чемпіонату Європи, володарку Кубку Європи, чемпіонку України з кікбоксингу, ДЮСШ  №2; Новосад Сабіну  – МСУ, бронзову призерку Чемпіонату Європи, чемпіонку
України з боксу, ДЮСШ №2; Головатюка Романа – МСУМК,     бронзового призера Чемпіонату Європи, срібного призера Кубку Європи, чемпіона України з кікбоксингу, ПДАТУ; Полінкаш Тетяну – МСУ, чемпіонку України з легкої атлетики, індустріальний коледж; Стасюка Данила– КМС, чемпіона України з вільної боротьби, ДЮСШ №2.
Кращими спортсменами «Інваспорт»: Трушева Віталія – ЗМСУ, Паралімпійського чемпіона з футболу серед спортсменів ДЦП;   Чорну Лесю - МС, чемпіонку України     з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП, студентка К-ПНУ;  Тисленка Петра – чемпіона України з легкої атлетики серед спортсменів
з вадами зору, студент К-ПНУ; Оліха Максима – чемпіона України з легкої атлетики серед спортсменів  ДЦП, студент К-ПНУ;  Шварчевського Дмитра – срібного призера чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, студент ПЕТ;  Ковальчука Віктора - срібного призера Чемпіонату України з футболу серед спортсменів ДЦП; Матковського Івана – срібного призера Чемпіонату України з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху,  студент ПЕТ;  Собана Андрія – переможця Всеукраїнських змагань «Повір у себе»  з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху, учень БНРЦ; Сідорука Олексія – переможця Всеукраїнських змагань «Повір у себе» з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху, учень БНРЦ; Небельського Олександра – призера Чемпіонату України з настільного тенісу серед спортсменів ДЦП.

101112141516

 

Прочитано 243 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

28-29.04 ЗНЗ, ПНЗ, ДНЗ Всеукраїнська екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!»
29-30.04 Дитяча художня школа - територія Старого міста  ІV Відкритий конкурс-пленер «Замковий етюд»
29.04-02.05 Мистецький фестиваль «Petromania»
29.04 11.00 Галерея мистецтв  Цикл майстер-класів для дітей та дорослих «Суботні зустрічі». Квіти в техніці  косудаму
29.04 16.00 Підлітковий клуб «Золоті колеса» Товариська зустріч з тенісу між ПК «Золоті колеса» і «Водограй»
30.04 14.00 РЦКМ «Розмай» Вечір спілкування у клубі «Кам’янецькі зустрічі»
30.04 16.00 Підлітковий клуб «Сатурн» Змагання з настільних ігор
01.05 Вали Старого замку Середньовічний фестиваль «Форпост
01.05 Галерея мистецтв Презентація проекту архітектурного плану Кам’янець-Подільського музею 1913 року Д.Дяченко «Історія унікального експонату»
01.05 13.00-21.00 пл. Польський ринок Мистецький фестиваль «Petromania»
02.05 13.00-21.00  пл. Польський ринок Мистецький фестиваль «Petromania»
03.05 08.00 к. 209 Виробнича нарада
03.05 09.30 ДНЗ № 20 Засідання базового ДНЗ з провадження програми «Крок за кроком»
03.05 10.00 вул. Шевченка, 26 Службова нарада працівників ДСЗН, ТЦСО (нсп) «Турбота
03.05 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста за зверненнями громадян та організацій міста
03.05 16.00 к. 209 Засідання комісії по відбору учасників Програми «Теплий дім»
03-04.05 16.00 Майданчик біля ПК «Сатурн» Змагання з футболу між підлітковими клубами
03-05.05 ДСЗН Відвідування вдома ветеранів війни та учасників бойових дій
03-05.05 ЗНЗ, ПНЗ Заходи до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради