Новини

Про засідання комісії з питань захисту прав дитини

Четвер, 05 травня 2016 11:09

28 квітня під головуванням заступника міського голови Савчука В.А. відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто 5 питань в інтересах дітей.


Про визначення порядку участі у вихованні та спілкуванні з дітьми – 2:
- у першому випадку звернувся з заявою батько дитини, встановлено порядок його участі у вихованні та спілкуванні з малолітнім сином, який буде затверджено виконавчим комітетом. Батькам наголошено, що і після розлучення вони мають спільно вирішувати питання щодо виховання дитини, її матеріального забезпечення;
- у другому випадку звернулася з заявою мати дитини, оскільки батько малолітньої на засідання комісії не з’явився, матері невідоме фактичне місце проживання дочки, вирішено клопотати перед Кам’янець-Подільським ВП ГУНП щодо встановлення фактичного місця проживання малолітньої.
Про надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків по вихованню дітей – 2:
- у першому випадку звернулась мати дитини, оскільки батько на засідання комісії не з’явився, розгляд заяви перенесено на наступне засідання;
- у другому випадку звернувся дід неповнолітнього, мати дитини померла, а батько не займається вихованням та утриманням сина, не цікавиться його життям та здоров’ям, на засідання комісії не з’явився, проте надав заяву, завірену у нотаріуса, що не заперечує проти позбавлення його батьківських прав. Комісія рекомендуватиме виконавчому комітету затвердити висновок про доцільність позбавлення його батьківських прав.
Було розглянуто питання про доцільність позбавлення батьківських прав матір малолітньої дитини. Комісією встановлено, що матір малолітньої веде аморальний спосіб життя, вчиняє кримінальні правопорушення, не піклується про дочку, не цікавиться її життям та здоров’ям, перебувала у розшуку, на засідання комісії не з’явилась, надала нотаріально засвідчену заяву щодо позбавлення її батьківських прав стосовно малолітньої дочки, тому комісія рекомендуватиме виконавчому комітету затвердити висновок про доцільність позбавлення батьківських прав матір малолітньої.

Прочитано 421 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

05.04-03.05 Офіс-центр ЗДО у виставці-конкурсі «Краща великодня композиція»
22-26.04 Дитяча художня школа Тиждень писанкарства «Писанкове Поділля»
25-26.04 12.00 Міський стадіон Чемпіонат області з легкої атлетики «Інваспорт»
26.04 День Чорнобильської трагедії
26.04 10.00 к. 304 «Гаряча» телефонна лінія. Заступник міського голови Савчук В.А.
26.04 11.00 Пам’ятник героям Чорнобиля Пам’ятний мітинг до 33-роковин Чорнобильської катастрофи
26.04 11.00 Прес-центр Засідання комісії з вирішення земельних спорів
26.04 11.00 к. 301 Засідання комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежних оцінок об’єктів комунальної власності при приватизації, передачі в оренду
26.04 16.00 Дитяча школа мистецтв Вечір пам’яті з нагоди річниці аварії на ЧАЕС «Привиди радіації»
26.04 16.30 Молодіжний центр «LoveKa» Засідання клубу «Активна громада»
27.04 День заснування казначейської служби
28.04 ВЕЛИКДЕНЬ

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради