Новини

Привітали працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення

Понеділок, 21 березня 2016 11:37

Уже 22 рік поспіль традиційно в третю неділю березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Щодня сотні працівників житлового господарства дбають про чисті вулиці, вчасно прибраний сніг та вивезене сміття, политі квіти, підрізані дерева, відремонтовані дороги, а представники сфери обслуговування піклуються про якісне надання послуг жителям міста.
З нагоди свята в РЦКМ "Розмай” відбулися урочистості, на які завітали міський голова Михайло Сімашкевич, помічник народного депутата Володимира Мельниченка Сергій Тимчук, а також гості з Києва - президент Міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго» Арсентій Блащук та президент Асоціації "Укрводоканалекологія” Юрій Жерліцин.
Привітав присутніх у залі працівників комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення очільник міста Михайло Сімашкевич: «Маємо надію, що і надалі ваша нелегка праця буде вирізнятись відповідальним ставленням, високим професіоналізмом та спрямовуватись на забезпечення комфортного і гідного проживання у найкращому місті – Кам’янці-Подільському».
Кращим із кращих мер вручив нагороди та подарунки.
Подякували присутнім у залі за їхню нелегку щоденну працю та вручили подяки помічник народного депутата Сергій Тимчук, представники комунальної сфери України Арсентій Блащук і Юрій Жерліцин.
Завершився захід святковим концертом.


Прочитано 537 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

22.03 10.00 к. 315 «Гаряча» телефонна лінія. Перший заступник міського голови Горшунов Г.І.
22.03 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
22.03 16.00 Дитяча школа мистецтв Виставка художніх робіт учнів дитячої школи мистецтв до 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з міста
22.03 16.30 Дитяча художня школа Вернісаж виставки учнів школи 80-тих років із серії «Ретроцикл», присвяченої 50-річчю дитячої художньої школи
22-26.03 Регіональні змагання «Кам’янецькі скелі»
23.03 11.00 Галерея мистецтв Суботні зустрічі. Майстер-клас
23-24.03 Міський Будинок культури Всеукраїнський фестиваль комедій та естрадного гумору «Штрикало»
23.03 ЗОШ № 7, 15, 16, 17 Пробне ЗНО з математики, історії України, іноземних мов, географії, біології

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради