Новини

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Середа, 08 травня 2019 15:49

Виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради оголошує 08.08.2019 конкурс на право здійснення перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Кам’янець-Подільський.  

1. Організатор –виконавчий комітет  Кам’янець-Подільської міської ради

2. Робочий орган –ТОВ « АвтоАгротехсервіс»

3. Об'єкти конкурсу  з перевезення пасажирів транспортом загального користування в м. Кам’янці-Подільському

об’єкта

конкурсу

Об’єкт конкурсу (Сукупність оборотних рейсів на один ТЗ) № маршруту Назва маршруту Загальна кількість оборотних рейсів на маршрут

Кількість

автобусів

Протяжність маршруту (км) Час оборотного рейсу (хв)

Клас

автобусів

Режим руху

Особливості

періодичності

виконання

перевезень

Кількість автобусів,

пристосованих для

перевезення пасажирів

з обмеженими

фізичними

можливостями

1 8 8 «ЗОШ №12 - міська поліклініка» 64 8 14,8 53

А, В (не більше

22 місць)

Звичайний режим

щоденно:

з 6.00 до 20.00

до 20% загальної

кількості автобусів

Конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування проводиться відповідно до ст. 43 Закону України ,,Про автомобільний транспорт’’, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого

Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081, рішення виконавчого комітету Кам’янець-Подільської  міської ради від 25.04.2018 року №447

Умови конкурсу

Конкурс є відкритим для всіх претендентів. У конкурсі на визначення пасажирського Перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь претенденти, які мають ліцензію на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, на законних підставах використовують у достатній кількості транспортні засоби відповідного класу та відповідають вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт". Вимоги щодо використання автобусів за видами сполучень, режимами руху та протяжністю маршрутів, за параметрами пасажиромісткості, комфортності, технічних та екологічних показників встановлюються органами місцевого самоврядування в умовах конкурсу, відповідно до «Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху», затвердженого

Наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 12.04.2007 р. № 285.

Перевізники зобов’язані виконувати перевезення пасажирів за затвердженими виконавчим комітетом Кам’янець-Подільської міської ради схемою маршруту,  графіками та інтервалами руху.
Виконання затверджених графіків руху, (кількість оборотних рейсів), має здійснюватися  з регулярністю не нижче 95% щомісячно. Перевізник повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень зумовлених об’єктом конкурсу, в тому числі резервними автобусами, на випадок виходу автобуса з ладу.

До участі у конкурсі допускаються претенденти-перевізники, які на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси, в тому числі що відповідають стандартам з екологічної безпеки ЄВРО-3 – 6, пасажиромісткістю згідно з вимогами до об‘єкту конкурсу, 20% автобусів від загальної кількості запропонованих на об’єкт конкурсу мають бути пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, але не менше одного, здійснюють перевезення в звичайному режимі руху, за розкладом, затвердженим організатором

Транспортні засоби, в тому числі електроавтобуси, автобуси, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення,  автобуси із спеціальним обладнанням для їх експлуатації на екологічно чистих видах палива (газодизелі), низькопідлогові автобуси  категорії:
-  М2, класу А, В, пасажиромісткістю від 18 до 22 місць ,

Рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, в тому числі резервні транспортні засоби, повинні за технічними, екологічними, санітарними показниками відповідати вимогам чинних нормативних актів та умовам конкурсу.  Не допускаются до участі у конкурсі автобуси, в тому числі резервні:

- пасажиромісткістю до 18 місць.
Водії, які залучаються до перевезень пасажирів, повинні мати у посвідченні відкриту категорію «Д», або «Д» та «Е», бути застраховані згідно з чинним законодавством.

Неухильне додержання вимог Закону України ,,Про автомобільний транспорт’’, Закону України ,,Про дорожній рух’’, Правил дорожнього руху, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 178, інших нормативно-правових актів, які регламентують перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом, договору на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

Перевізники зобов'язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством. Автомобільному перевізнику, який здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування забороняється відмовляти у пільгових перевезеннях, крім випадків, передбачених законом.
Забезпечення роботи на кожному об’єкті конкурсу транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Додаткові умови:

1.Обладнати за власні кошти транспортні засоби, які залучаються до перевезень на маршруті, системами GPS, GPRS з функцією звукового інформування  про найменування зупинки, (зокрема наступної) та підключитися до єдиного диспетчерського центру контролю за роботою автотранспорту та збору інформації, у строк, визначений Організатором;

2.за розпорядженням організатора, у разі виникнення надзвичайної ситуації в місті, стихійних лих, ліквідації наслідків аварій, у випадку радіаційної аварії на Хмельницькій атомній електростанції, забезпечити проведення евакуації населення з зони спостереження Хмельницької АЕС;

3.перевізник за рахунок власної господарської діяльності, безоплатно, перевозить: учасників бойових дій, учасників АТО, осіб з інвалідністю внаслідок війни, дітей з інвалідністю з особою, яка ії супроводить та пасажирів, які мають при собі картку "Кам’янчанина" (до моменту впровадження механізму монетизації в Україні).
               
Подання документів для участі в конкурсі:

1.Заява на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (додаток1 до Порядку)

2.Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців ;

3.Нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів ;

4.Відомості про автобуси ,які будуть використовуватися на автобусному маршруті ( додаток 2 до Порядку)

5.Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту (додаток 3 до Порядку)

6.Анкета до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору (додаток 4 до Порядку)

7.Копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів на транспортний засіб ,що пропонуються до використання на маршруті;

8.Документ ,що підтверджує  внесення плати за участь у конкурсі із зазначенням дати проведення конкурсу.

9.Копію  штатного розпису ,податкового розрахунку сум доходу ,нарахованого(сплаченого) на користь платників податку і сум утриманого з них податку (форма 1ДФ) за останні 2 повні квартали.

10.Копії договорів на роботи з технічного обслуговування та ремонт транспортних засобів ,контролю технічного стану транспортних засобів та медичного огляду водіїв перед виїздом на маршрут ,охорони транспортних засобів.

Комплектність поданих документів перевіряє в міру їх надходження робочий орган.

Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах). На конвертах вказується дата проведення конкурсу по оголошенню, назва та адреса претендента.

Конверт (пакет) з позначкою "№ 1", який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою "№ 2", який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент(заява), відкривається під час засідання конкурсного комітету.

Документи, які надійшли до конкурсного комітету після встановленого строку, не розглядаються.

Документи на участь у конкурсі подаються до робочого органу  ТОВ ,,АвтоАгротехсервіс’’  за адресою: 32300 м. Кам’янець-Подільський, проспект Грушевського, 46 каб.105. За цією адресою можна отримати перелік необхідних документів на конкурс, бланки заяв і анкет, інформацію щодо об’єктів конкурсу.

Прийом документів, надання інформації  здійснюється з 15.07.2019 року та закінчується о 15.00  25.07.2019  року включно.

Плата за участь в конкурсі  за один об’єкт конкурсу - 540 грн . Кошти перераховувати ТОВ ,,АвтоАгротехсервіс’’  за реквізитами: код ЄДРПОУ 35180872, поточний рахунок 26004060324453 в ХФ «Приватбанк», МФО 315405.

Призначення платежу: участь в конкурсі з перевезення пасажирів в м .Кам’янець-Подільський  8.08.2019 р.
 
Засідання конкурсного комітету відбудеться 08.08.2019 року за адресою: Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський  Майдан Відродження, 1, каб.209. Початок роботи о 16.00 год.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: 0671671556, 0984811752.

Завантажити рішення виконавчого комітету "Про затвердження Умов та Додаткових Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Кам’янці-Подільському"

Прочитано 257 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

27.05 08.00 к. 209 Виробнича нарада
27.05 09.00-16.00 Прес-центр Засідання робочої групи з розробки Стратегії міста
27.05 10.00 к. 209 Нарада з керівниками комунальних підприємств
27.05 10.00 вул. Шевченка, 26 Службова нарада працівників ДСЗН, ТЦСО (нсп) «Турбота», Центру сім’ї дітей та молоді
27.05 10.00 МЦЗ Тренінг «Розвиток комунікативних навичок»
27.05 13.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської та антикорупційної діяльності, етики, прав людини, законності
27.05 13.00 УОЗ Нарада з керівниками лікувально-профілактичних закладів міста
27-30.05 13.30 Вищі навчальні заклади міста Презентація U-REPORT у ВНЗ міста
27.05 14.00 к. 209 Засідання конкурсної комісії з надання в оренду майна комунальної власності, що належить територіальній громаді міста
27.05 16.00 к. 215 Прийом громадян. Секретар міської ради Васильянов Д.С.
27.05 16.30 Виставкова зала дитячої художньої школи Виставка «Творчий світ дитячих мрій»
27.05 17.00 Молодіжний центр «LoveKa» Засідання молодіжної ради міста
27-31.05 УОіН Всеукраїнське дослідження «Стан розвитку STEM-освіти в Україні»
28.05 09.00 к. 409 Засідання ради директорів закладів культури
28.05 10.00 м. Хмельницький Будинок рад Розширене засідання колегії облдержадміністрації
28.05 10.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту
28.05 10.30 ДЕРІМ Обстеження приміщення по вул. Довгій, 19
28.05 11.00 Прес-центр Брифінг про проведення відбіркового туру чемпіонату України з перукарського мистецтва
28.05 13.30 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з питань надання житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та перевірки фактичного місця проживання
28.05 13.30 Прес-центр Конкурс проектів та програм неприбуткових організацій
28.05 14.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології
28.05 14.00 Виставкова зала Всеукраїнська пересувна виставка «Донбас переPROчитання образу»
28.05 15.00 Прес-центр Засідання оргкомітету до Дня молоді
28.05 16.00 к. 213 Прийом громадян. Заступник міського голови  Бабій С.В.
28.05 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради