Новини

Школярі розмалювали писанки

П'ятниця, 12 квітня 2019 08:55

Щорічний міський конкурс з писанкарства «Подільська писанка» відбувся 10 квітня у ЗОШ №16. Він проводиться серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти з метою відродження і розвитку писанкарства, виявлення та  підтримки обдарованих дітей, які цікавляться історією, збереженням народних традицій і прагнуть розширити свій духовний світогляд.

До мистецтва писанкарства долучились 45 дітей. Писанки розписували впродовж двох годин традиційним восковим методом з допомогою «писачків», використовуючи барвники. Серед конкурсних робіт традиційні писанкові візерунки: геометричні, рослинні орнаменти, характерні для Подільського регіону.

І місце отримали Дар’я Пілінська, Олександра Романчук, учениці СЗОШ №1; Інна Потапова, Анастасія Рачковська, учениці ЗОШ №10; Анастасія Цмикайло, учениця ЗОШ №12; Марія Короташ, учениця НВК №13; Катерина Топчієва, учениця ЗОШ №15; Анастасія Глуха, вихованка гуртка «Подоляночка» Центру дитячої та юнацької творчості.
464748

 

Прочитано 41 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

05.04-03.05 Офіс-центр ЗДО у виставці-конкурсі «Краща великодня композиція»
22-23.04 15.00 Міський стадіон Відкритий Чемпіонат міста з легкої атлетики
22-26.04 Дитяча художня школа Тиждень писанкарства «Писанкове Поділля»
23.04 08.00 Сесійна зала Виробнича нарада
23.04 09.00 к. 409 Засідання ради директорів закладів культури
23.04 10.00 м. Хмельницький Будинок рад Розширене засідання колегії обласної державної адміністрації
23.04 11.00 Прес-центр Засідання оргкомітету з підготовки та проведення заходів до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги
23.04 13.00 УОіН Вебінар «Як ефективно планувати та організовувати освітній процес: лайфхаки методичного конструктора»
23.04 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста
23.04 15.00 ТЦСО (нсп) «Турбота» Для клієнтів центру Година оновлення душі «Великий день Воскресіння»
23.04 15.00 Районна бібліотека Для клієнтів ТЦСО (нсп) «Турбота» Екскурсія-лекція «Готель Бел-в’ю» - історія в особах (до відзначення Міжнародного дня пам’яток та
23-24.04 16.00 Подільський державний аграрно-технічний університет Чемпіонат міста з волейболу серед чоловічих команд
23-25.04 18.00 Міський стадіон Чемпіонат міста з футболу
24.04 День пам’яті жертв геноциду вірменського народу
24.04 10.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
24-25.04 10.00 Індустріальний коледж Чемпіонат міста з шахів серед ВНЗ І-ІІ р.а.
24.04 11.00 Прес-центр Засідання адміністративної комісії
24.04 12.00 Музична школа Університет третього віку ТЦСО (нсп) «Турбота» Підсумкове заняття. Історія музичних інструментів та їх звучання
24.04 13.00 ТМ «Вікно-Плюс» Професіографічна екскурсія для учнів 8-9 класів, в рамках проекту «Твоя формула успіху»
24-25.04 14.00 Міський стадіон Спартакіада школярів міста з легкої атлетики
24.04 14.30 ЗОШ № 17 І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
24.04 15.00 Міський стадіон ДЮФЛ області з футболу
24.04 16.00 Дитяча школа мистецтв Виставка художніх робіт «Великодня феєрія»
24.04 16.00 Усі підліткові клуби за місцем проживання Виставка - конкурс на краще оформлення підліткового клубу
24.04 16.00 Молодіжний центр «LoveKa» Тренінг по формуванню лідерських якостей для членів Молодіжної ради
24.04 ДЕРІМ Спільно з міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби проведення моніторингу закладів торгівлі та ресторанного господарства
25.04 09.00 Сесійна зала Засідання виконавчого комітету
25.04 10.00 Сесійна зала Агродебати серед молоді
25-26.04 12.00 Міський стадіон Чемпіонат області з легкої атлетики «Інваспорт»
25.04 15.30 Прес-центр Факультет муніципального управління
25.04 17.00 Міський Будинок культури Творчий звіт зразкового вокального ансамблю «Усмішка» дитячої школи мистецтв «Коли співають діти»
25.04 Ресторан «Версаль» Конкурс «Шкільний вальс - 2019»
26.04 День Чорнобильської трагедії
26.04 10.00 к. 304 «Гаряча» телефонна лінія. Заступник міського голови Савчук В.А.
26.04 11.00 Пам’ятник героям Чорнобиля Пам’ятний мітинг до 33-роковин Чорнобильської катастрофи
26.04 11.00 Прес-центр Засідання комісії з вирішення земельних спорів
26.04 11.00 к. 301 Засідання комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежних оцінок об’єктів комунальної власності при приватизації, передачі в оренду
26.04 16.00 Дитяча школа мистецтв Вечір пам’яті з нагоди річниці аварії на ЧАЕС «Привиди радіації»
26.04 16.30 Молодіжний центр «LoveKa» Засідання клубу «Активна громада»
27.04 День заснування казначейської служби
28.04 ВЕЛИКДЕНЬ

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради