Новини

Майже триста легкоатлетів позмагалися у Кам’янці

Середа, 10 квітня 2019 09:31

4-6 квітня на стадіоні  К-ПНУ імені Івана Огієнка та міському стадіоні імені А.Г.Тонкочеєва відбувся ХІV турнір з легкої атлетики пам’яті першого майстра спорту Хмельницької області зі стрибків у висоту, вчителя-методиста, Відмінника освіти  Бориса Одінцова та пам’яті вчителя-методиста, Відмінника освіти, призера чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів В’ячеслава Шмирка. У ньому взяли участь 280 легкоатлетів з Хмельницької, Чернівецької, Тернопільської та Івано-Франківської областей.


В урочистій церемонії відкриття заходу взяли учать завідувач науково-методичним кабінетом УОН Кам’янець-Подільської міської ради Світлана Залевська, завідувач  кафедрою легкої атлетики та методики викладання НУ імені Івана Огієнка Леонід Гурман, директор  ЦДЮТ Олександр Ткачук, виконуюча обов’язки директора ДЮСШ № 1 Людмила Бабчинська, старший тренер ДЮСШ № 1 Михайло Моспан (головний суддя змагань). Учасників вітали учні вокальної студії «Колорит».
Упродовж змагань було встановлено 13 рекордів турніру.  Команда нашого міста виборола 14 перших, 6 других і 14 третіх місць. Переможців та призерів  нагородили грамотами та медалями. Зі стрибків у висоту призери та переможці були нагороджені особливими призами від НВК № 9 імені А.М.Трояна.

404142

Прочитано 28 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

05.04-03.05 Офіс-центр ЗДО у виставці-конкурсі «Краща великодня композиція»
22-23.04 15.00 Міський стадіон Відкритий Чемпіонат міста з легкої атлетики
22-26.04 Дитяча художня школа Тиждень писанкарства «Писанкове Поділля»
23.04 08.00 Сесійна зала Виробнича нарада
23.04 09.00 к. 409 Засідання ради директорів закладів культури
23.04 10.00 м. Хмельницький Будинок рад Розширене засідання колегії обласної державної адміністрації
23.04 11.00 Прес-центр Засідання оргкомітету з підготовки та проведення заходів до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги
23.04 13.00 УОіН Вебінар «Як ефективно планувати та організовувати освітній процес: лайфхаки методичного конструктора»
23.04 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста
23.04 15.00 ТЦСО (нсп) «Турбота» Для клієнтів центру Година оновлення душі «Великий день Воскресіння»
23.04 15.00 Районна бібліотека Для клієнтів ТЦСО (нсп) «Турбота» Екскурсія-лекція «Готель Бел-в’ю» - історія в особах (до відзначення Міжнародного дня пам’яток та
23-24.04 16.00 Подільський державний аграрно-технічний університет Чемпіонат міста з волейболу серед чоловічих команд
23-25.04 18.00 Міський стадіон Чемпіонат міста з футболу
24.04 День пам’яті жертв геноциду вірменського народу
24.04 10.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
24-25.04 10.00 Індустріальний коледж Чемпіонат міста з шахів серед ВНЗ І-ІІ р.а.
24.04 11.00 Прес-центр Засідання адміністративної комісії
24.04 12.00 Музична школа Університет третього віку ТЦСО (нсп) «Турбота» Підсумкове заняття. Історія музичних інструментів та їх звучання
24.04 13.00 ТМ «Вікно-Плюс» Професіографічна екскурсія для учнів 8-9 класів, в рамках проекту «Твоя формула успіху»
24-25.04 14.00 Міський стадіон Спартакіада школярів міста з легкої атлетики
24.04 14.30 ЗОШ № 17 І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
24.04 15.00 Міський стадіон ДЮФЛ області з футболу
24.04 16.00 Дитяча школа мистецтв Виставка художніх робіт «Великодня феєрія»
24.04 16.00 Усі підліткові клуби за місцем проживання Виставка - конкурс на краще оформлення підліткового клубу
24.04 16.00 Молодіжний центр «LoveKa» Тренінг по формуванню лідерських якостей для членів Молодіжної ради
24.04 ДЕРІМ Спільно з міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби проведення моніторингу закладів торгівлі та ресторанного господарства
25.04 09.00 Сесійна зала Засідання виконавчого комітету
25.04 10.00 Сесійна зала Агродебати серед молоді
25-26.04 12.00 Міський стадіон Чемпіонат області з легкої атлетики «Інваспорт»
25.04 15.30 Прес-центр Факультет муніципального управління
25.04 17.00 Міський Будинок культури Творчий звіт зразкового вокального ансамблю «Усмішка» дитячої школи мистецтв «Коли співають діти»
25.04 Ресторан «Версаль» Конкурс «Шкільний вальс - 2019»
26.04 День Чорнобильської трагедії
26.04 10.00 к. 304 «Гаряча» телефонна лінія. Заступник міського голови Савчук В.А.
26.04 11.00 Пам’ятник героям Чорнобиля Пам’ятний мітинг до 33-роковин Чорнобильської катастрофи
26.04 11.00 Прес-центр Засідання комісії з вирішення земельних спорів
26.04 11.00 к. 301 Засідання комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежних оцінок об’єктів комунальної власності при приватизації, передачі в оренду
26.04 16.00 Дитяча школа мистецтв Вечір пам’яті з нагоди річниці аварії на ЧАЕС «Привиди радіації»
26.04 16.30 Молодіжний центр «LoveKa» Засідання клубу «Активна громада»
27.04 День заснування казначейської служби
28.04 ВЕЛИКДЕНЬ

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради