Новини

Тренер із Кам’янця-Подільського увійшов до десятки найуспішніших

Вівторок, 05 лютого 2019 08:38

Десять найуспішніших наставників 2018 року оприлюднила Національна федерація кікбоксингу України WAKO.

До цього топу увійшли молоді тренери з Києва, Черкас, Кривого Рогу, Павлограду, Харкова, Житомира, Маріуполя, Курахового і Кам’янця-Подільського.
А саме – тренер ДЮСШ №2 Анатолій Лабатюк, у якого 17-літній тренерський стаж.
Значними успіхами у 2018 році запам’ятаються такі його вихованці, як Роман Головатюк (бронзою на Європі, золотом на Кубку Світу, сріблом на Кубку Європи), Антоніна Осецька (третє місце на КС), Жанна Кондратова (топ-3 на Кубку світу), Денис Кушнір, Павло Кондратов, Олександр Назарчук, Владислав Ліпатов, Анастасія Расевич, Олександра Охотнік (медалісти найбільших національних стартів).
За матеріалами прес-службу Національної федерації кікбоксингу України WAKO

Прочитано 146 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

11-22.02 ЗДО № 1,3,20,22 Моніторинг «Вивчення умов щодо організації сучасного середовища для дітей з особливими освітніми потребами»
18-21.02 15.00 ЗОШ № 17 Спартакіада шкіл міста з гандболу серед дівчат
18-22.02 ЗОШ № 17 Міська спартакіада з гандболу серед школярів (дівчата)
21.02 Міжнародний день рідної мови
21.02 09.00 Сесійна зала Засідання виконавчого комітету
21.02 09.10 ЗДО № 20 Методичне об’єднання вихователів середніх груп та груп короткотривалого перебування
21.02 10.30 Позашкільне навчально-виховне об’єднання Міський семінар-практикум для педагогів закладів позашкільної освіти
21.02 14.00 к. 209 Засідання конкурсної комісії з надання в оренду майна комунальної власності, що належить територіальній громаді міста
21.02 14.30 Центральна бібліотека Презентація книги пам’яті ветеранів Афганістану «Обпалені війною»
21.02 15.00 Прес-центр Засідання оргкомітету з підготовки відкриття туристичного сезону
21.02 16.00 Підліткові клуби «Сатурн», «Шукач», «Водограй», «Золоті колеса» Вікторини, конкурси до Міжнародного дня рідної мови
21.02 16.00 Дитяча музична школа Концерт учнів ДМШ «Мій перший концерт»
21.02 17.00 Молодіжній центр «LoveKa» Творчий гурток для молоді
22.02 10.00 к. 213 «Гаряча» телефонна лінія. Заступник міського голови Бабій С.В.
22.02 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
22.02 13.00 НВК № 9 Міський огляд-конкурс вокальних
22-24.02 15.00 ДЮСШ № 1 Міжобласний турнір з волейболу серед дівчат пам’яті О. Васильцової
22.02 16.00 Дитяча школа мистецтв Виставка робіт учнів художнього відділу ДШМ «Біль і трагедія українського народу»
23.02 11.00 Фізкультурно-оздоровчий комплекс Турнір з футзалу серед ветеранських команд 11.00 Фізкультурно-оздоровчий комплекс Турнір з футзалу серед ветеранських команд
23.02 11.00 Галерея мистецтв Суботні зустрічі. Майстер-клас
23-24.02 12.00 Молодіжній центр «LoveKa» Засідання ПЛАСТ
24.02 14.00 Центральна бібліотека Онлайн-реєстрація «ЗНО-2019»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради