Версія для друку
Новини

На виконавчому комітеті запропонували новий розмір туристичного збору

Четвер, 10 січня 2019 11:30

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету було погоджено проект рішення сесії міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення 56-ї сесії міської ради від 05.06.2018 №2/56 «Про затвердження Положень про місцеві податки і збори у м. Кам’янці-Подільському»».

Так, згідно зі змінами в законодавстві, було запропоновано встановити розмір туристичного збору для зовнішнього туриста в розмірі 2% і 1% (для тих, хто селиться в хостелах, садибах і приватних квартирах) і 0,5% - для внутрішніх туристів. Як зауважив міський голова Михайло Сімашкевич, це - оптимальний варіант для середнього бізнесу, адже фіскальною службою було запропоновано 5%. А така ставка може знизити за нашими припущеннями рівень відвідуваності туристів з сусідніх країн». Крім того, збільшиться й сума надходжень до міського бюджету.
Також члени виконавчого комітету розглянули питання про зарахування та зняття з квартирного обліку, надання пільги благодійному фонду "Хесед-бешт", надання адрес, питання зі сфери житлово-комунального господарства.
Не обійшлося і без нагороджень. Міський голова вручив юній кам'янчанці Софії Поляніченко нагрудний знак за перемогу в національному проекті "Діти - гордість України".

57585960

Прочитано 208 разів