Версія для друку
Новини

Вернісаж ідей

Середа, 09 січня 2019 08:30

У Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся семінар-практикум для керівників гуртків «Роль творчої лабораторії керівника гуртка у розвивальному освітньому середовищі закладу позашкільної освіти».

Теоретичний аспект  висвітлила Віра Семенишена, яка звернула увагу на складові роботи творчого керівника гуртка та  розвиток компетентностей вихованців. Доповнював виступ презентаційний відеоролик, поданий на ХХІV міську педагогічну виставку.  Наталія  Ніколайчук, методист НМЦ управління освіти і науки, у своєму виступі проаналізувала результати анкетування педагогів з основних питань позашкільної освіти, наголосила на вимоги щодо роботи керівників гуртків у сучасних умовах та побажала подальших творчих успіхів педагогічному колективу.
У практичній частині педагоги, які атестуються у 2019 році,  поділилися досвідом створення творчої лабораторії у своїх гуртках. Галина Коротенко розкрила шляхи формування освітнього  розвивального середовища у зразковому гуртку сучасної драми «Тандем».  Олександр Лисак презентував групову роботу гуртківців за темою: «Створення ілюстрації-коміксу до української народної казки «Колобок»». Богдана Пілець  продемонструвала спільну працю керівника гуртка з вихованцями через відтворення емоцій у танці.
Аліна Лук’янова розкрила значення партнерських відносин між учасниками освітнього процесу у гуртку народознавства «Коралі»; зосередила увагу присутніх на збереженні народних традицій, звичаїв, пов’язаних з різдвяними святами. Завершенням семінару стали гарні святкові побажання учасникам та спільне виконання колядки «Добрий вечір тобі…».

Прочитано 111 разів