Версія для друку
Новини

Засідання Всеукраїнської Школи «МетоПростір»

Понеділок, 03 грудня 2018 08:40

29 листопада 2018 року в ЗДО № 133 м. Миколаєві відбулося ІІ засідання Всеукраїнської школи «МетоПростір» для керівників та вихователів-методистів з різних куточків України. Делегацією з  м. Кам’янця-Подільського були вихователі-методисти  Стасюк І.В. (ЗДО №2) та Круглецька І.І. (ЗДО «7) активно долучилася до роботи.


У ході роботи Ірина Романюк, голова місцевого осередку ВГО «АПДО», методист науково-методичного центру, провела навчання з теми «Нормативно-правове регулювання та теоретичні основи діяльності педагогічної ради» та детально зупинилась на етапах організації засідань педагогічної ради.
Директор Вікторія Целіна презентувала досвід організації освітньої діяльності за методикою В. Воскобовича та провела екскурсію по закладу освіти.
Усі учасники взяли участь у майстер-класі «Ігрова технологія інтелектуально-творчого розвитку дітей дошкільного віку «Казкові лабіринти гри» та стали героями фантастичного Фіолетового лісу, де на хвилину ми повернулись у дитинство. Захід насичений, цікавий та продуктивний.

Прочитано 160 разів