Новини

Про проблеми доступності для осіб з особливими потребами говорили на круглому столі

Вівторок, 04 грудня 2018 09:18

У  рамках привернення уваги громадськості та влади до відзначення 3 грудня Міжнародного дня інвалідів проведено круглий стіл на тему «Взаємодія органів місцевого самоврядування, навчальних закладів та громадських організацій у створенні інклюзивного освітнього середовища».   


В роботі круглого столу взяв участь почесний президент ВГО «Наукове товариство інвалідів Інститут соціальної політики, Директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Андрій Шевцов.  
Таїсія Шевеленко – головний спеціаліст відділу дошкільної та інклюзивної освіти управління освіти і науки презентувала досягнення в освітній сфері для дітей з особливими потребами, зокрема проведення занять у цього річ відкритому центрі інклюзивної освіти та перспективи розвитку такого напрямок навчання.
Таїсія Боровисюк – заступник директора з навчальної роботи Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу поділилась успіхами  в напрямку  створення умов для навчання студентів, які мають проблеми з пересуванням. Висловлено сподівання на те, що гість круглого столу Андрій Шевцов допоможе у включенні до штатного розпису посади соціального працівника.
Виступаючі працівники міської влади інформували про роботу в напрямку забезпечення осіб з особливими потребами технічними засобами з боку держави та надання всебічної допомоги з боку міської влади громадянам, які мають інвалідність та проблеми в пересування в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Турбота». Також проаналізовано степінь доступності до об’єктів соціального та громадського користування в частині встановлення пандусів, піших з’їздів для громадян, які використовують інвалідні коляски.     
Окремо директор державного історичного музею-заповідника Олександр Заремба проінформував про роботу щодо створення доступу осіб з обмеженими можливостями на території культурної спадщини старого міста та подякував за подарований  скутер.
На завершення Андрій Шевцов визначив позитивні спільні дії міської влади та громадських організацій щодо забезпечення доступу та співпраці осіб, що мають обмежені можливості.

272829303132

Прочитано 108 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

03-21.12 Дитяча художня школа ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»
14-16.12 11.00 НВК № 17 Відкритий Чемпіонат області з художньої гімнастики
16.12 08.30 ЗОШ№ 8 ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Перевірка олімпіадних робіт
16.12 10.00 Виставкова зала Виставка дитячих робіт до Дня Святого Миколая «Морозні візерунки»
17.12 08.00 Виробнича нарада
17.12 14.00 МЦЗ Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці
17.12 16.00 к. 304 Прийом громадян. Заступник міського голови Савчук В.А.
17-21.12 16.00 Усі підліткові клуби Конкурс на кращу ялинкову прикрасу зроблену власноруч
17,18,20.12 ЗОШ № 16, НВК № 14 І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН у 2018-2019 н.р.
17-21.12 НПП «Подільські товтри» Міський конкурс новорічних композицій в рамках природоохоронної акції «Збережемо ялинку»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради