Новини

Музей-заповідник отримав у подарунок пристрій для маломобільних осіб

Понеділок, 03 грудня 2018 08:26

Цими вихідними у Кам'янці-Подільському з робочим візитом перебував почесний президент ВГО "Наукове товариство інвалідів "Інститут соціальної політики", директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України Андрій Шевцов.

Серед об'єктів, які професор відвідав з метою перевірки до них доступу людей з інвалідністю, були ЗОШ №1 у Старому місті, історичний факультет К-ПНУ ім. І. Огієнка, музей мініатюр замків України та Стара фортеця.
Саме історичному музею-заповіднику Андрій Гаррійович і зробив подарунок у вигляді електричного скутера. Ним зможуть користуватися маломобільні люди - як кам'янчани, так і туристи - для відвідин замку та екскурсій Старим містом. Такого засобу пересування, каже пан Шевцов, вистачає на добу. Підзарядку він отримує від розетки.
Подякував гостю за подарунок напередодні Дня людей з обмеженими фізичними можливостями і міський голова Михайло Сімашкевич, зазначивши, що Кам'янець-Подільський музей став першим музеєм, який отримав такий засіб для пересування маломобільних осіб.
Після відвідин фортеці та її експозиційних залів Андрій Шевцов провів у міській раді круглий стіл на тему "Взаємодія органів місцевого самоврядування, навчальних закладів та громадських організацій у створенні інклюзивного освітнього середовища".
Участь у ньому взяли представники відділу дошкільної та інклюзивної освіти міського управління освіти і науки, Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, департаментів соціального захисту населення, містобудування та архітектури і житлово-комунального господарства, депутати міської ради, заступники міського голови. Обговорювали доступність маломобільних осіб до соціально важливих закладів і проблеми, які виникають на шляху до цього.

123456

Прочитано 103 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

03-21.12 Дитяча художня школа ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»
14-16.12 11.00 НВК № 17 Відкритий Чемпіонат області з художньої гімнастики
16.12 08.30 ЗОШ№ 8 ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Перевірка олімпіадних робіт
16.12 10.00 Виставкова зала Виставка дитячих робіт до Дня Святого Миколая «Морозні візерунки»
17.12 08.00 Виробнича нарада
17.12 14.00 МЦЗ Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці
17.12 16.00 к. 304 Прийом громадян. Заступник міського голови Савчук В.А.
17-21.12 16.00 Усі підліткові клуби Конкурс на кращу ялинкову прикрасу зроблену власноруч
17,18,20.12 ЗОШ № 16, НВК № 14 І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН у 2018-2019 н.р.
17-21.12 НПП «Подільські товтри» Міський конкурс новорічних композицій в рамках природоохоронної акції «Збережемо ялинку»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради