Новини

Майбутні працівники культури отримали практичні навички під час тренування з питань цивільного захисту

Четвер, 18 жовтня 2018 08:10

17 жовтня в головному корпусі Кам’янець-Подільського коледжу культури та мистецтв (вул. Зарванська, 3) під керівництвом директора коледжу Сергія Нижника відбулось об’єктове тренування з питань цивільного захисту.


До тренування залучено керівництво, посередницький апарат, структурні підрозділи та формування цивільного захисту коледжу. Усього в  заході взяли участь 316 осіб.
Під час проведення тренування були відпрацьовані практичні дії персоналу навчального закладу та студентів у разі виникнення пожежі в спортивному залі.
Значну увагу під час практичних дій було надано питанням щодо оповіщення персоналу коледжу, евакуації людей, гасіння умовної пожежі первинними засобами пожежогасіння та іншим заходам, пов’язаним із залученням формувань цивільного захисту.
Представником медичного формування коледжу було продемонстровано присутнім накладання шини з підручних матеріалів на ушкоджену закритим переломом ногу та доведено правила надання домедичної допомоги.
Формуванням пожежогасіння було проведено дії щодо гасіння умовної пожежі первинними засобами.
Завершальним етапом практичних дій під час тренування стало підбиття підсумків директором коледжу, який відзначив вправні дії персоналу та студентів навчального закладу у разі виникнення умовної надзвичайної ситуації, а також висловив слова вдячності усім присутнім за належну підготовку та проведення об’єктового тренування.
Під час підбиття підсумків проведеного заходу головним спеціалістом управління з питань НС та ЦЗН Кам’янець-Подільської міської ради Олегом Пирогом та виконуючим обов’язки завідувача навчально-консультаційного пункту у м. Кам’янці-Подільському Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Хмельницької області Сергієм Небеснюком були висловлені пропозиції та зауваження з питань удосконалення методики проведення таких тренувань.  


Заступник начальника управління
з питань НС та ЦЗН                                                       В. Слюсарчук

В.о. завідувача навчально-консультаційного пункту
у м. Кам’янці-Подільському Навчально-методичного
центру ЦЗ та БЖД Хмельницької області                        С. Небеснюк

3738394041424344

Прочитано 211 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

22.03 10.00 к. 315 «Гаряча» телефонна лінія. Перший заступник міського голови Горшунов Г.І.
22.03 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
22.03 16.00 Дитяча школа мистецтв Виставка художніх робіт учнів дитячої школи мистецтв до 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з міста
22.03 16.30 Дитяча художня школа Вернісаж виставки учнів школи 80-тих років із серії «Ретроцикл», присвяченої 50-річчю дитячої художньої школи
22-26.03 Регіональні змагання «Кам’янецькі скелі»
23.03 11.00 Галерея мистецтв Суботні зустрічі. Майстер-клас
23-24.03 Міський Будинок культури Всеукраїнський фестиваль комедій та естрадного гумору «Штрикало»
23.03 ЗОШ № 7, 15, 16, 17 Пробне ЗНО з математики, історії України, іноземних мов, географії, біології

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради