Новини

Боксери міста привезли низку нагород із Чернівців

Середа, 10 жовтня 2018 08:32

У Чернівцях відбувся Кубок міста з боксу серед юнаків 2003-2004, 2005-2006 р.н.


У змаганнях взяли участь боксери Чернівецької області, з міст Івано-Франківськ, Львів, Хмельницький та з Молдови, а також юні боксери нашого міста, вихованці ДЮСШ №2. Всього понад 120 спортсменів.
Серед переможців:
ІІІ місце
Андрущак Владислав (вагова категорія до 35 кг);
Андронік Сергій  (вагова категорія до 46 кг);
Бугера Андрій (вагова категорія 41,5 кг);

ІІ місце
Коваль Дмитро (вагова категорія 35,5 кг);
Мартиросян Андрій (вагова категорія 46 кг);
Андрущак Станіслав (вагова категорія до 32 кг);
Тихун Назар (вагова категорія 48 кг);
Маслюк Максим (вагова категорія 34 кг);
Давиденко Роман (вагова категорія 38,5 кг);

І місце
Горбатюк Глеб (вагова категорія до 50 кг);
Боднарчук Герман (вагова категорія 36 кг);
Рибак Остап (вагова категорія до 64 кг);

Готували спортсменів до змагань тренери-викладачі ДЮСШ №2: Люлько О.О., Скавронський О.П., Приходько В.М., Невенгловський Д.В.

Прочитано 167 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

11-22.02 ЗДО № 1,3,20,22 Моніторинг «Вивчення умов щодо організації сучасного середовища для дітей з особливими освітніми потребами»
18-21.02 15.00 ЗОШ № 17 Спартакіада шкіл міста з гандболу серед дівчат
18-22.02 ЗОШ № 17 Міська спартакіада з гандболу серед школярів (дівчата)
21.02 Міжнародний день рідної мови
21.02 09.00 Сесійна зала Засідання виконавчого комітету
21.02 09.10 ЗДО № 20 Методичне об’єднання вихователів середніх груп та груп короткотривалого перебування
21.02 10.30 Позашкільне навчально-виховне об’єднання Міський семінар-практикум для педагогів закладів позашкільної освіти
21.02 14.00 к. 209 Засідання конкурсної комісії з надання в оренду майна комунальної власності, що належить територіальній громаді міста
21.02 14.30 Центральна бібліотека Презентація книги пам’яті ветеранів Афганістану «Обпалені війною»
21.02 15.00 Прес-центр Засідання оргкомітету з підготовки відкриття туристичного сезону
21.02 16.00 Підліткові клуби «Сатурн», «Шукач», «Водограй», «Золоті колеса» Вікторини, конкурси до Міжнародного дня рідної мови
21.02 16.00 Дитяча музична школа Концерт учнів ДМШ «Мій перший концерт»
21.02 17.00 Молодіжній центр «LoveKa» Творчий гурток для молоді
22.02 10.00 к. 213 «Гаряча» телефонна лінія. Заступник міського голови Бабій С.В.
22.02 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
22.02 13.00 НВК № 9 Міський огляд-конкурс вокальних
22-24.02 15.00 ДЮСШ № 1 Міжобласний турнір з волейболу серед дівчат пам’яті О. Васильцової
22.02 16.00 Дитяча школа мистецтв Виставка робіт учнів художнього відділу ДШМ «Біль і трагедія українського народу»
23.02 11.00 Фізкультурно-оздоровчий комплекс Турнір з футзалу серед ветеранських команд 11.00 Фізкультурно-оздоровчий комплекс Турнір з футзалу серед ветеранських команд
23.02 11.00 Галерея мистецтв Суботні зустрічі. Майстер-клас
23-24.02 12.00 Молодіжній центр «LoveKa» Засідання ПЛАСТ
24.02 14.00 Центральна бібліотека Онлайн-реєстрація «ЗНО-2019»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради