Версія для друку
Новини

Відбувся фінал обласного конкурсу юних перекладачів

Середа, 16 травня 2018 08:03

На базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з метою розвитку й розповсюдження мовної культури, підвищення інтересу учнівської молоді до перекладацької діяльності, розкриття та стимулювання творчого потенціалу особистості для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти був проведений ІІ (очний) етап обласного конкурсу художнього перекладу.


Конкурс проводився у два етапи.
На І (заочний) етап конкурсу від закладів загальної середньої та позашкільної освіти районів, міст, об'єднаних територіальних громад Хмельницької області було подано 92 роботи. За рішенням членів журі до участі у ІІ етапі конкурсу допущено 30 – це ті, хто подолали 80 відсотковий бар’єр.
Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Проза», «Публіцистика» «Поезія».
Програмою конкурсу було передбачено виконання протягом 2-х годин перекладу прозового твору або поетичного твору з англійської мови на українську. Тематика ІІ (очного) етапу була присвячена проблемам навколишнього середовища.
У номінації «Поезія» було представлено вірш Флер Едкок, в якому піднімаються проблеми парникового ефекту. Найкращою та найбільшу кількість балів набрала Марія Мікус, учениця 10 класу Кам'янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 (керівник: учитель англійської мови  Оксана Степаненко).
Щиро вітаємо Марію та бажаємо їй натхнення і подальших звершень!

Прочитано 158 разів