Новини

ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА ТА ШОРТ-ЛИСТ КІНОФЕСТИВАЛЮ “БРУКІВКА”

П'ятниця, 17 листопада 2017 15:05

27

Як мінімум сорок короткометрівок від авторів з різних куточків країни, спеціально виготовлені статуетки для переможців, спілкування з відомими режисерами та акторами, про яких ви, безумовно, чули, презентація нового кліпу гурту «Бекінгем» - усе це і не тільки має вас зацікавити і змусити завітати 18 листопада у готель «7 днів» на відкриття першого у Кам’янці фестивалю кіномистецтва «Бруківка».


Шорт-лист Кам’янець-Подільського кінофестивалю «БРУКІВКА»
1.    Триллер «Victor» – режисер Бурдейний Микола.
2.    Драма «Пошуки» – режисер Підгайний Олексій.
3.    Анімаційний фільм «Як одягалася ялинка» – режисер Боднар Сергій.
4.    Драма «Вечеря» – режисер Брилінський Денис.
5.    Драма «Нескінченний квест» – режисери Анна Бондаренко та Аліса Кузнецова.
6.    Комедія «Абонент» – режисери Оксана Артеменко та Марина Артеменко.
7.    Комедія «Бабло» – режисер Володимир Мазуренок.
8.    Триллер «Сусіди» – режисер Крива Марія Ярославівна.
9.    Жахи «Не дивись у вікно» – режисер Бурдейний Микола.
10.    Історичний фільм «Шлях козака» – режисер Філатов Твeрдислав.
11.    Драма «Говори зі мною» – режисер Лесик Катерина.
12.    Драма «Єдиний шанс» – режисер Кузнецова Аліса, Бондаренко Анна та Бондаренко Артем.
13.    Анімаційний фільм «Звірі» – режисер Ясінчук Тетяна.
14.    Комедія «Не менше 50 кг» – режисер Артеменко Марина.
15.    Драма «Спокута» – режисер Бакум Володимир Вікторович.
16.    Триллер «Милосердя» – режисер Кормич Лев.
17.    Драма «Ейфорія» – режисери Семенюк Софія та Мамедов Рустам.
18.    Драма «Blind Love» – режисер Чорний Денис.
19.    Комедія «Бюджет сім’ї Чапленків» – режисер Малий Анатолій.
20.    Притча «Зсередини» – режисер Биков Олександр.
21.    Анімаційна соціальна реклама «Дякуємо за шанс розквітнути знову. Вірмени» (поза конкурсом) – Андранік Берберян та Андрій Лідаговський.
 
УСІ, ХТО НЕ ПОДАВ РОБОТИ ВЧАСНО ДО 10 ЛИСТОПАДА МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ НАДІСЛАТИ РОБОТУ ДО 15 ЛИСТОПАДА
Список прем’єр документальних стрічок Кам’янець-Подільських режисерів:
•    документальний фільм «Портрети» – режисер Загоруйко Наталія;
•    документальний фільм «Непідкорені» – режисер Стойкова Яна;
•    документальний фільм «У полоні мистецтва» – режисер Підлужна Христина.
Позаконкурсна програма
•    Драма «Мати» – режисер Бігун В’ячеслав Степанович
•    Документальний фільм «Як тебе не любити» – режисер Бігун В’ячеслав Степанович
•    Анімаційний фільм «Монолог з Лінсі Аддаріо» – режисер Сашко Даниленко
•    Мелодрама «Особливі, бо закохані в життя» – режисер Касап Валентина
•    Документальний фільм «Останній солдат» – режисер Бігун В’ячеслав
•    Комедія «Charlie Chaplin and the ecology of Ukraine” - режисер Павук Марія
•    Комедія «Крутецька дорога» – режисер Бистрих Володимир.
 
Програма заходів на кінофестивалі «БРУКІВКА»
Готель «7 Днів», вул. Соборна, 4, 2 поверх
 
Локація №1. Великий конференц-зал №1
10:00 – Відкриття кінофестивалю «БРУКІВКА». Знайомство з журі та організаторами.
10:10 – Показ І-го блоку конкурсних робіт з міст Чернівці, Львів, Рівне, Миколаїв, Харків, Київ, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Чортків, Вінниця, Слов’янськ, Прилуки, Маріуполь та Кам’янець-Подільський.
Члени журі: Юрій Ковальов, Павло Лі, Дмитро Кубряк, Ольга Новікова, Сергій Житніковський, Анна Корж.
11:30 – Спілкування з режисером Юрієм Ковальовим (м. Одеса), відомим за такими проектами як: «Сторожова Застава», «Мудаки. Арабески», «Останній лист», проект «Україно, goodbye!», «Пиріг».
12:00 – Майстер-клас “Різниця та особливості роботи над кіновиробництвом та на телебаченні” від Антоніни Кшановської, сценариста проектів на СТБ, Stone Village Production та магістра New York Film Academy.
12:45 – Показ ІІ-го блоку конкурсних робіт.
14:15 – спілкування з українським кіноактором Павлом Лі, відомим за такими проектами як «Правило бою», «Тіні незабутих предків», «Штольня» та «SELFIEPARTY».
14:45 – Майстер-клас із дизайнером по костюмам Антоніною Белінською, відомою за такими проектами, як календар «Щирі», серіал «Мажор», дизайн костюмів для українського кіно та телесеріалів.
15:30 – Показ кращих коротких метрів Одеського Міжнародного Кінофестивалю, спілкування з режисером Анною Корж, куратором документальної програми «Сучасного українського кіно»  (СУК), переможницею багатьох Всеукраїнських та міжнародних кінофестивалів.
17:15 – Майстер-клас із постановником трюків, режисером та актором Сергієм Житніковським, відомим за роботою над фільмом «Правило бою» та кліпами відомим українським виконавцям.
17:45 – Нагородження фіналістів кінофестивалю «БРУКІВКА»
18:00 – Показ кращих стрічок Маріупольського міжнародного кінофестивалю «КиТИ» («Кіно і ТИ»).
19:00 – спілкування з режисерами та акторами Дніпра, Харкова, Маріуполя та Вірменії:
•    Ольга Новікова (м. Маріуполь) – менеджер шоу-бізнесу, PR менеджер, директор Міжнародного фестивалю «Кіно і ТИ», куратор дитячих кінофестивалів «Чілдрен кінофест» та «Єднання і толерантність» в Маріуполі, член журі МКФ «Золоте курча» (м. Київ), менеджер проектів «CINEMAHAL, керівник та продюсер телешколи «В кадрі», топ-менеджер міжнародного телепроекту «Міжнародні дитячі новини WADADA news for kids Ukraine».
•    Артем Баркудр (Єреван, Вірменія) – режисер, сценарист, режисер монтажу, продюсер, лауреат міжнародних кінофестивалів, фільм «Обійми мене міцно» відзначений як «Кращий вірменський професійний фільм» на фестивалі «CANCANOFIYEREVAN» в Єревані.
•    Наталія Огородня (м. Дніпро) – продюсер МКФ «Кіно і ТИ», сценарист та режисер. Автор та ведуча телепередач та документальних фільмів на обласному та всеукраїнському рівні.
•    Михайло Озеров (м. Харків) – актор театру та кіно, режисер кіно, лауреат міжнародних кінофестивалів, відомий акторськими роботами в телесеріалі «Нюхач 3», «Вікно життя 2», художньому фільмі «Позитивний Бандерас». Працював над кліпами для Сергія Бабкіна, Ігоря Талькова, Олександра Кутикова та інших.
20:30 – прем’єри документальних стрічок від Кам’янець-Подільських режисерів:
•    «Портрети» – режисер Загоруйко Наталія;
•    «Непідкорені» – режисер Стойкова Яна;
•    «У полоні мистецтва» – режисер Підлужна Христина.
21:15 – Показ стрічок позаконкурсної програми.
22:00 – Урочисте закриття кінофестивалю “БРУКІВКА”.
Локація №2. Караоке-клуб «Music Hall»:
19:00 – Виступ гурту «BEKINGEM».
19:45 – Ексклюзивна прем’єра кліпів «Відпусти» та «Забери» від гурту «BEKINGEM».
20:15 – Виступ гурту «Експансія» з музичними каверами на всесвітньовідомі кіно хіти.

 

Прочитано 844 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

22.10 10.00 к. 209 Нарада з керівниками комунальних підприємств
22.10 10.00 вул. Шевченка, 26 Службова нарада працівників ДСЗН, ТЦСО (нсп) «Турбота», Центру сім’ї дітей та молоді
22.10 10.30 вул. Огієнка, 61 Закладення алеї з нагоди 100-річчя від дня заснування КПНУ
22.10 11.00 Конференц-зала КПНУ (вул. Огієнка, 61) Спецпогашення конверта «100 років від дня заснування КПНУ»
22.10 11.00 МЦЗ Семінар «Особливості зайнятості молоді»
22.10 13.00 УОЗ Нарада з керівниками лікувально-профілактичних закладів міста
22.10 14.00 Міський Будинок культури Урочистості з нагоди 100-річчя з дня заснування КПНУ імені І. Огієнка
22-26.10 15.00 ЗЗСО Участь в онлайн лекціях для учнів-членів МАН та їх педагогічних керівників
22.10 16.00 к. 215 Прийом громадян. Секретар міської ради Васильянов Д.С.
22.10 16.00 к. 209 Організаційне засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів транспортом загального користування
22.10 18.00 пл. Польський ринок Молодіжна дискотека  в рамках відзначення 100-річчя з дня заснування КПНУ  ім. І.Огієнка
22-26.10 ЗЗСО Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
22-26.10 ЗЗСО Участь у І етапі Національного чемпіонату Прангліміне з усного рахунку
22-28.10 ЗЗСО Заходи до 74-річчя вигнання нацистських окупантів з України
23.10 09.00 к. 409 Засідання ради директорів закладів культури
23.10 10.00 м. Хмельницький Будинок рад Розширене засідання колегії облдержадміністрації
23-25.10 10.00 Коледж будівництва, архітектури та дизайну Обласні змагання з волейболу серед дівчат ВНЗ І-ІІ р.а.
23.10 11.00 к. 209 Засідання комісії з питань нагородження
23.10 13.30 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з питань надання житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та перевірки фактичного місця проживання
23.10 14.00 к. 209 Засідання комісії з надання дозволів на виконання ремонтних робіт та визначення фактичних витрат виконаних робіт
23.10 14.00 МЦЗ Семінар «Як розпочати свій бізнес»
23.10 14.30 Центральна бібліотека День краєзнавства «Майстер графіки - Микола Панасюк» (до 70-річчя від дня народження)
23.10 14.30 НВК № 3 Засідання клубу «Спілкуємось і діємо разом»
23.10 15.00 к. 209 Засідання робочої групи по внесенню змін до Програми та умов Конкурсу на кращий ескізний проект  пам’ятника борцям за Незалежність України
23-24.10 15.00 ШШК «Гросмейстер» Участь учнів ЗЗСО в командній першості з шашок
23.10 16.00 к. 213 Прийом громадян. Заступник міського голови Бабій С.В.
23.10 17.00 Дитяча школа мистецтв Тематичний вечір «Метафорична мова творів подружжя», присвячений творчості Людмили та Миколи Мазурів
23.10 18.30 Міський Будинок культури Концерт муніципального оркестру
23-24.10 ЗЗСО Заходи до Міжнародного дня ООН
24.10 Міжнародний день ООН
24.10 10.00 к. 209 Засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
24.10 11.00 к. 209 Засідання адміністративної комісії
24.10 12.00 Сесійна зала Засідання Університету ІІІ віку
24-25.10 13.00 Міський стадіон ДЮФЛ області з футболу
24.10 14.00 Експозиція «Поділля ХХ-ХХІ ст.» Старий замок Круглий стіл «НЕП та його значення в історії України»
24.10 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста
24.10 14.30 НМЦ Міський заочний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»
24.10 15.00 к. 209 Засідання оргкомітету з підготовки до Нового року
24.10 15.00 Сесійна зала Вибори голови Молодіжної ради міста
24.10 15.00 ТЦСО (нсп) «Турбота» Історичний вечір «Роки війни - століття пам’яті»
24.10 17.30 Молодіжний центр «LoveKa» «Основи дебатування»
24.10 НВК № 13 Обласний семінар учителів польської мови «Сучасні методики викладання польської мови в закладах загальної середньої освіти»
24.10 ДЕРІМ Спільно з міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби проведення моніторингу закладів торгівлі та ресторанного господарства
25.10 м. Хмельницький обласна рада Засідання регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування в Україні
24.10 14.00 Сесійна зала Презентація конкурсу Міністерства молоді та спорту України «Молодіжна столиця України»
25.10 14.00 Прес-центр Засідання комісії з питань захисту прав дитини
25.10 15.00 ЗОШ № 8 Інструктивно-методична нарада з вчителями трудового навчання
25.10 16.30 вул. Пушкінська, 44 Обстеження приміщення комунальної власності
25.10 18.00 Молодіжний центр «LoveKa» English Speaking Club
25.10 УОіН Засідання тендерного комітету
26.10 09.00 Міський Будинок культури Ювілейний пісенний конкурс «Талант»
26.10 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
26.10 11.30 Сквер Танкістів Покладання вінків та квітів з нагоди Дня вигнання нацистських окупантів з України
26.10 12.00 Бібліотека-філія № 6 Година пам’яті «Шлях до Перемоги»
26.10 14.00 ЗОШ № 16 Відкриття та проведення І (очної) сесії навчання учителів майбутніх перших класів Нової української школи
26.10  17.00 Підлітковий клуби «Сатурн», «Шукач» Конкурс на створення найоригінальнішої реклами до Дня працівника реклами
27-28.10 10.00 Міський стадіон Всеукраїнський турнір з футболу пам’яті С. Кузовенка
27-28.10 12.00 Молодіжний центр «LoveKa» Засідання ПЛАСТ
27.10 ПНВО Відкритий Чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння серед юнаків, дівчат юніорок і юніорів
27.10 НВК № 14 Міський етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Т. Шевченка
28.10 День вигнання нацистських окупантів з України
28.10 День автомобіліста
28.10 14.00 РЦКМ «Розмай» Вечір спілкування у клубі «Кам’янецькі зустрічі»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради