Новини

Інформація про роботу спостережної комісії у І кварталі 2017 року

П'ятниця, 11 серпня 2017 08:11

Спостережна комісія при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради створена та діє відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (зі змінами).

Відповідно до Положення про спостережні комісії, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року № 429 в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 1042, рішенням виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради № 65 від 22.01.2015 року затверджено персональний склад комісії в кількості 10 осіб. До складу комісії входять службовці органів місцевого самоврядування, державних установ, представники громадських організацій. Очолює спостережну комісію заступник міського голови Савчук Вадим Анатолійович.

У своїй діяльності спостережна комісія співпрацює з органами місцевого самоврядування, Кам’янець-Подільським міськрайонним відділом з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, Кам’янець-Подільський міський центр зайнятості, Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та громадськими організаціями.
Основними завданнями спостережної комісії є:
1) організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів осіб, звільнених від відбування покарання;
2) організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання;
3) надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.
Організаційною формою роботи спостережної комісії є засідання, які проводяться в міру потреби, але не рідше ніж один раз на місяць.
Протягом І півріччя 2017 року відбулось 5 засідань спостережної комісії, під час яких заслухано інформацію міського центру зайнятості, що за сприянням у працевлаштуванні до міського центру зайнятості звернулась 1 особа з місць позбавлення, розглянуто питання про організацію в місті виконання покарання у виді громадських робіт, про роботу МЦСССДМ з молоддю, засудженою до покарань, непов’язаних з позбавленням волі, про удосконалення роботи щодо соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання.
Протягом І півріччя 2017 року зареєстровано:
- 8 осіб, яким замінено не відбуту частину покарання більш м’яким, і які прибули з місць позбавлення волі на проживання до міста Кам'янця-Подільського.
- 8 повідомлень про умовно-дострокове звільнення.
Кам’янець-Подільським міськрайонним відділом з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції постійно подаються списки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку в Кам’янець-Подільському міськрайонному відділі з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.
Члени комісії регулярно проводять профілактичні бесіди з засудженими з відстрочкою виконання вироку.
Здійснюється також особистий прийом громадян, які повернулись з місць позбавлення волі. Цим кам’янчанам надається всебічна допомога у вирішенні їх житлових та побутових проблем, поновленні документів, забезпеченні повноцінним медичним обслуговуванням, сприяння у працевлаштуванні.

Прочитано 59 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

22-24.06 Руська брама Воркшоп фестиваль «Республіка» 
22-24.06 Міський Будинок культури Міжнародний кінофестиваль «Бруківка»
24.06 18.00 Руська брама Урочисте нагородження молодіжних лідерів
24.06 17.00 РЦКМ «Розмай» Концерт академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії
25.06. 08.00 к. 209 Виробнича нарада
25.06. 12.00 Парк Героїв Небесної Сотні Святкові заходи до Дня молоді
25.06. 15.00 Сесійна зала  Засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення
25.06. 16.00 к. 215 Прийом громадян. Секретар міської ради Васильянов Д.С.
26.06. 10.00 м. Хмельницький Будинок рад Розширене засідання колегії облдержадміністрації
26.06. 10.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань освіти, культури , туризму, молоді та спорту

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради

28-29 березня на базі  Кам’янець-Подільського ліцею були проведені тренувальні збори для учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України для відділення «Науки
Про внесення змін до рішення 23 сесії міської ради від 20.12.2016 № 24/23 Про внесення змін до рішення 23 сесії міської ради від 20.12.2016 № 24/23