Новини

Інформація про роботу спостережної комісії у І кварталі 2017 року

П'ятниця, 11 серпня 2017 08:11

Спостережна комісія при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради створена та діє відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (зі змінами).

Відповідно до Положення про спостережні комісії, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року № 429 в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 1042, рішенням виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради № 65 від 22.01.2015 року затверджено персональний склад комісії в кількості 10 осіб. До складу комісії входять службовці органів місцевого самоврядування, державних установ, представники громадських організацій. Очолює спостережну комісію заступник міського голови Савчук Вадим Анатолійович.

У своїй діяльності спостережна комісія співпрацює з органами місцевого самоврядування, Кам’янець-Подільським міськрайонним відділом з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, Кам’янець-Подільський міський центр зайнятості, Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та громадськими організаціями.
Основними завданнями спостережної комісії є:
1) організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів осіб, звільнених від відбування покарання;
2) організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання;
3) надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.
Організаційною формою роботи спостережної комісії є засідання, які проводяться в міру потреби, але не рідше ніж один раз на місяць.
Протягом І півріччя 2017 року відбулось 5 засідань спостережної комісії, під час яких заслухано інформацію міського центру зайнятості, що за сприянням у працевлаштуванні до міського центру зайнятості звернулась 1 особа з місць позбавлення, розглянуто питання про організацію в місті виконання покарання у виді громадських робіт, про роботу МЦСССДМ з молоддю, засудженою до покарань, непов’язаних з позбавленням волі, про удосконалення роботи щодо соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання.
Протягом І півріччя 2017 року зареєстровано:
- 8 осіб, яким замінено не відбуту частину покарання більш м’яким, і які прибули з місць позбавлення волі на проживання до міста Кам'янця-Подільського.
- 8 повідомлень про умовно-дострокове звільнення.
Кам’янець-Подільським міськрайонним відділом з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції постійно подаються списки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку в Кам’янець-Подільському міськрайонному відділі з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.
Члени комісії регулярно проводять профілактичні бесіди з засудженими з відстрочкою виконання вироку.
Здійснюється також особистий прийом громадян, які повернулись з місць позбавлення волі. Цим кам’янчанам надається всебічна допомога у вирішенні їх житлових та побутових проблем, поновленні документів, забезпеченні повноцінним медичним обслуговуванням, сприяння у працевлаштуванні.

Прочитано 23 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

21-22.08  15.00 ШШК «Гросмейстер» Турнір з шахів до Дня незалежності України
22.08. 10.00 м. Хмельницький Будинок рад. Розширене засідання колегії ОДА
22.08. 13.30 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з питань надання житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та перевірки фактичного місця проживання/перебування
22.08. 14.00 Прес-центр Акція «Підготовка дітей до школи» для дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей
22.08. 15.00 к. 302 Засідання Координаційної ради з питань туристично-екскурсійної діяльності на території міста Кам’янця-Подільського
22.08. 15.00 Центральна бібліотека Відео-спогад «Борці за волю України» (до Дня незалежності України)
23.08. День Державного Прапора України
23.08. 09.00 Майдан Відродження Офіційне підняття Державного прапора України
23.08. 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста за зверненнями громадян та організацій міста
23.08. 15.00 ТЦСО «Турбота» Вечір «Духом завжди була вільною, залишилась Україною» (до Дня незалежності України)
24.08. День незалежності України
24.08. 17.00 Майдан Відродження Урочисте зібрання з нагоди 26-ї річниці незалежності України
25.08. 15.00 м. Київ Інавгураційний економічний форум «Підтримка економічного розвитку України: співпраця між Урядом України і діаспорою»
26.08. День авіації України
26-27.08  10.00 Вірменський ринок, Старий замок Фестиваль військово-історичної реконструкції «Остання столиця»
27.08. 17.00 Мотобольний стадіон Чемпіонат України з мотоболу

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради