Наше місто

Місто у виборах

П'ятниця, 22 квітня 2016 11:34
 

2004 рік.

Вибори Президента України.

 

Територіальний виборчий округ № 193 (до складу округу входить: Чемеровецький р-н, Кам'янець-Подільський р-н, місто Кам'янець-Подільський).
В місті визначено - 40 дільниць.
Кількість виборців в місті - 74473чол.
Взяли участь у виборах — 55582чол.
Активність жителів міста — 76%
Результати виборів Президента України:
В.Ющенко - 45354чол.
В.Янукович - 8388чол.
не підтримали жодного-1840чол.

2006 рік.

Вибори народних депутатів.


Територіальний виборчий округ № 198 ( до складу округу входить: Кам'янець-Подільський р-н + місто Кам'янець-Подільський).
В місті визначено - 47 дільниць.
Кількість виборців в місті - 74321чол.
Взяли участь у виборах - 49006чол.
Активність жителів міста - 66%
Результати виборів народних депутатів України:
Блок "Юлії Тимошенко" - 17920чол.;
Блок "Наша Україна" - 9045чол.;
Партія регіонів — 5043чол.;
Соціалістична партія України — 3418чол.;
Комуністична партія України -1887чол.;
Народний блок Литвина -1245чол.;
не підтримали жодного-1127чол.

Взяли участь у виборах - 47386чол. Активність жителів міста - 63%
У виборчому процесі прийняли участь 29 політичних партій і блоків та 13 кандидатів на посаду міського голови. Від партій і блоків було висунуто 420 кандидатів в депутати міської ради. Результати виборів:

Блок Юлії Тимошенко - 21чол.;
"Народний Союз-Наша Україна" - 15чол.;
Партія регіонів — 4чол.;
Соціалістична партія України — 4чол.;
Комуністична партія України -2чол.;
Народна партія - 4чол.;
 
Міським головою обрано Мазурчака Олександра Володимировича


 

2007 рік.

Позачергові вибори народних депутатів.


Територіальний виборчий округ № 198 ( до складу округу входить: Кам'янець- Подільський р-н, місто Кам'янець-Подільський).
В місті визначено - 46 дільниць.
Кількість виборців в місті - 73568чол.
Взяли участь у виборах — 42591чол.
Активність жителів міста — 59%
Результати позачергових виборів народних депутатів України:
Блок "Юлії Тимошенко" - 22440чол.;
Блок "Наша Україна- Народна самооборона" - 5709чол.;
Партія регіонів - 6325чол.;
Соціалістична партія України - 493чол.;
Комуністична партія України — 80чол.;
Народний блок Литвина -1853чол.;
не підтримали жодного-1370чол.


 

2008 рік.

Позачергові вибори міського голови.


Територіальний виборчий округ № 193 ( до складу округу входить: м. Кам'янець-Подільський).
В місті визначено - 47 дільниць.
Кількість виборців в місті - 73085чол.
Взяли участь у виборах — 18475чол.
Активність жителів міста -26%
Результати позачергових виборів міського голови:
В.Гончарук—1214чол.;
А.Дубовий- 402чол.;
А.Нестерук - 15937чол.;
В.Полотнянко - 264чол.;
не підтримали жодного - 437чол.



2010 рік.

Вибори Президента України.


Територіальний виборчий округ № 193 ( до складу округу входить: Чемеровецький р-н, Кам'янець-Подільський р-н, місто Кам'янець-Подільський).
В місті визначено - 46 дільниць.
1 тур (17 січня 2010р.)
Кількість виборців в місті - 72484чол. Взяли участь у виборах — 54942чол. Активність жителів міста — 62,8%
Результати 1-го туру позачергових виборів Президента України:
Ю.Тимошенко - 21276чол.;
С.Тигіпко - 6824чол.;
В.Янукович - 6504чол.;
А.Яценюк - 3858чол.;
В.Ющенко - 1266чол.;
В.Литвин - 1085чол.;
не підтримали жодного-1283чол.
2 тур (7 лютого 2010р.)
Кількість виборців в місті - 75101чол. Взяли участь у виборах — 49262чол. Активність жителів міста — 65,6%
Результати 2-го туру позачергових виборів Президента України:
Ю.Тимошенко - 36105чол.;
В.Янукович - 10394чол.;
не підтримали жодного -2227чол.


 

2010 рік

Вибори депутатів міської ради та міського голови

31 жовтня 2010 року.


Кількість виборців, включених до списків виборців на виборчих
дільницях — 72426 чол.
Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні — 29565 чол.
Активність жителів міста — 40,8%
В місті визначено - 46 дільниць
 
Кількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду міського голови:
1. Волошина Валентина Петрівна- 5587 (21,66%)
2. Гільовський Олег Володимирович — 536 (2,03%)
3. Заікін Андрій Володимирович — 669 (2,59%)
4. Синицький Олександр Станіславович — 251 (0,97%)
5. Сімашкевич Михайло Євстафійович — 6866 (26,61%)
6. Шкрум Володимир Миколайович — 814 (3,16%)
7. Ярема Ростислав Тарасович — 5865 (22,13%)
Кількість голосів виборців, які не підтримали жодного кандидата на посаду міського голови — 5212 (20,20%)
 
Кількість голосів виборців, поданих за кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від кожної місцевої організації партії:
 
1. Кам'янець-Подільська міська організація Партії регіонів -3930 (13,70%)
2. Кам'янець-Подільська міська партійна організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина” Хмельницької області -6061 (21,13%)
3. Кам'янець-Подільська міська організація Народної партії -920 (3,21%)
4. Кам'янець-Подільська міська організація політичної партії "Сильна Україна” -1363 (4,75%)
5. Кам'янець-Подільська міська організація Народного Руху України — 228 (0,79%)
6. Кам'янець-Подільська міська організація Української Соціал-демократичної партії -275 (0,96%)
7. Кам'янець-Подільська міська організація політичної партії "Європейська партія України” -140 (0,49%)
8. Кам'янець-Подільська міська організація політичної партії "Фронт змін” - 2147 (7,49%)
9. Кам'янець-Подільська міська організація політичної партії "Нова політика”-476 (1,66%)
10. Кам'янець-Подільська міська організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка” -1149 (4,01%)
11. Кам’янець-Подільська міська організація Української республіканської партії "Собор” -544 (1,90%)
12. Кам’янець-Подільська міська організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода” – 1440 (5,02%)
13. Кам’янець-Подільська міська організація політичної партії "Союз Лівих Сил” – 76 (0,26%)
14. Кам’янець-Подільська міська організація Комуністичної партії України-1027 (3,58%)
15. Кам’янець-Подільська міська організація Єдиного центру -2112 (7,36%)
16. Кам’янець-Подільська міська організація політичної партії "Наша Україна” – 683 (2,38%)
17. Кам’янець-Подільська міська організація "Українська платформа”- 92
18. Кам’янець-Подільська міська організація "Партія пенсіонерів України” - 571 (1,99%)
19. Кам’янець-Подільська міська організація партії "Народна влада” – 515 (1,80%)
20. Кам’янець-Подільська міська організація Соціалістичної партії України - 134 (0,47%)
21. Кам’янець-Подільська міська організація Партії Зелених України -214 (0,75%)
22. Кам’янець-Подільська міська організація політичної партії "Громадянська позиція” – 228 (0,79%)
23. Кам’янець-Подільська міська організація політичної партії "За Україну”- 143 (0,50%)
24. Кам’янець-Подільська міська організація партії "Солідарність” -50 (0,17%)
Кількість голосів виборців, які не підтримали кандидатів у депутати в багатомандатних виборчих округах від жодної місцевої організації партії -4164 (14,25%)
 
Кількість обраних депутатів до Кам’янець-Подільської міської ради по багатомандатних виборчих округах:
1. Кам’янець-Подільська міська партійна організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина”- 7 чол.
2. Кам’янець-Подільська міська організація Партії регіонів- 5чол.
3. Кам’янець-Подільська міська організація політичної партії "Фронт змін” - 3 чол.
4. Кам’янець-Подільська міська організація Єдиного центру -3 чол.
5. Кам’янець-Подільська міська організація політичної партії "Сильна Україна” - 2чол.
6. Кам’янець-Подільська міська організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода” - 2 чол.
7. Кам’янець-Подільська міська організація Народної партії — 1чол.
8. Кам’янець-Подільська міська організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка” -1чол.
9. Кам’янець-Подільська міська організація Комуністичної партії України -1чол.
 
Кількість обраних депутатів до Кам’янець-Подільської міської ради по одномандатних мажоритарних виборчих округах:
1. Кам’янець-Подільська міська організація Партії регіонів - 8 чол.
2. Кам’янець-Подільська міська партійна організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина”- 13 чол.
3. Кам’янець-Подільська міська організація Народної партії — 2чол.
4. Кам’янець-Подільська міська організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка” -1чол.
5. Кам’янець-Подільська міська організація політичної партії "Нова політика”- 1 чол.

2011 рік

Проміжні вибори депутата міської ради

16 січня 2011 року


Вибори проходили в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 24 , до складу якого входять дільниці №31 та №32.
Кількість виборців, включених до списків виборців на виборчих
дільницях 2811 чол.
Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні — 789 чол.
Активність жителів міста — 28%
Найбільшу кількість голосів виборців в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі набрав Кушнірук Олег Васильович – 308 (39%).



2012 рік
 

Вибори народних депутатів України

28 жовтня 2012р.


Територіальний виборчий округ № 193 ( до складу округу входить: місто Кам'янець-Подільський, Кам'янець-Подільський р-н та Новоушицький р-н ). Центр округу — м.Кам’янець-Подільський.
Загальна кількість дільниць по округу — 216 (в м. Кам’янець-Подільський визначено 46 дільниць, з них 3 дільниці спеціальних (в лікувальних закладах)).
Кількість виборців в окрузі — 156851 чол.(в м.Кам’янець-Подільський -72336 чол.)
Взяли участь у виборах по округу — 93274 чол., а в місті - 41727 чол.
 
Результати виборів народних депутатів України:

1)
по одномандатному округу №193:
 
ПІБ Кількість голосів по округу (%) Кількість голосів по місту (%)
1 Мельниченко Володимир Володимирович 39725 (44,05%) 16132 (38,6%)
2 Ярема Ростислав Тарасович 31868 (35,34%) 15512 (37,1%)
3 Товкайло Василь Тихонович 7158 (7,93%) 3953 (5,4%)
4 Шовкошитний Володимир Федорович 4699 (5,21%) 2672 (3,6%)
5 Приступа Петро Адольфович 3193 (3,54%) 1163 (1,6%)
6 Ковальчук Василь Іванович 1884 (2,08%) 671 (0,9%)
7 Білик Руслан Григорович 1165 (1,29%) 390 (0,5%)
8 Буденко В’ячеслав Євгенійович 481 (0,53%) 127 (0,1%)
 
2)
5% бар'єр по багатомандатному виборчому округу подолали:
 
Політичні партії Кількість голосів по округу (%) Кількість голосів по місту (%)
1 ВО "Батьківщина” 34062 (37,13%) 14788 (35,4%)
2 Партія регіонів 18808 (20,50%) 6042 (14,5%)
3 Політична партія "УДАР” Віталія Кличка 15837 (17,26%) 8417 (20,2%)
4 ВО "Свобода” 10374 (11,31%) 6593 (15,8%)
5 Комуністична партія України 7625 (8,31%) 2769 (3,8%)
 
Активність виборців округу -59,7% , а виборців м. Кам’янець-Подільський- 57,7%

 
2014 рік
 
                  Позачергові вибори Президента України
     25 травня 2014р.

Територіальний виборчий округ № 193(до складу округу входить:Чемеровецький р-н, Кам'янець-Подільський р-н, місто Кам'янець-Подільський).
В місті визначено - 46 дільниць.
Кількість виборців в місті - 73225 чол.
Взяли участь у виборах - 47689 чол.
Активність жителів міста - 65,12%
 
 
Результати голосування на позачергових виборах Президента України:
1. Порошенко П.О. - 29202 чол. (61,23%);
2. Тимошенко Ю.В. - 6291 чол. (13,19%);
3. Ляшко О.В. - 4541 чол. (9,52%);
4. Гриценко А.С. - 2686 чол. (5,63%);
5. Тігіпко С.Л.- 954 чол. (2,00%);
6. Богомолець О.В. - 868 чол. (1,82%);
7. Тягнибок О.Я. - 801 чол. (1,68%);
8. Рабінович В.З. - 486 чол. (1,02%);
9. Ярош Д.А. - 451 чол. (0,95%);
10.Симоненко П.М. - 358 чол. (0,75%);
11.Гриненко А.В. - 191 чол. (0,40%);
12.Добкін М.М. - 190 чол. (0,40%);
13.Коновалюк В.І. - 85 чол. (0,18%);
14.Бойко Ю.А. - 63 чол. (0,13%);
15.Маломуж М.Г. - 39 чол. (0,08%);
16.Кузьмін Р.Р. - 16 чол. (0,03%);
17.Куйбіда В.С. - 14 чол. (0,03%);
18.Саранов В.Г. - 10 чол. (0,02%);
19.Клименко О.І. - 9 чол. (0,02%);
20.Цушко В.П. - 9 чол. (0,02%);
21.Шкіряк З.Н. - 6 чол. (0,01%).

 
2014 рік
         Позачергові вибори народних депутатів України
26 жовтня 2014р.

Територіальний виборчий округ № 193 ( до складу округу входить: місто Кам'янець-Подільський, Кам'янець-Подільський р-н  та  Новоушицький р-н ). Центр округу — м.Кам’янець-Подільський.
Загальна кількість  дільниць  по  округу — 216 (в  м.Кам’янець-Подільський  визначе-но 46 дільниць, з них 3 дільниці  спеціальних (в лікувальних закладах)).
Кількість  виборців  в  окрузі — 154527 чол.(в м.Кам’янець-Подільський -72704 чол.)
Взяли  участь  у  виборах по округу —86911 чол., а в місті - 38955 чол.
Активність  виборців по округу — 56,2%
Активність жителів міста-  53,6%

Результати  виборів народних  депутатів України:
1) по  одномандатному округу №193:
 
ПІБ Кількість голосів по округу (%) Кількість голосів по місту (%)
1 Мельниченко Володимир Володимирович 28099 (33,70%) 10985 (28,20%)
2 Худняк Віктор Анатолійович 11482 (13,77%) 5148 (13,22%)
3 Мазурчак Олександр Володимирович 8788 (10,54%) 4465 (11,46%)
4 Жоган Микола В’ячеславович 7777 (9,32%) 2713 (6,96%)
5 Барановський Володимир Євгенович 7672 (9,20%) 4525 (11,6%)
6 Черній Ольга Володимирівна 6877 (8,24%) 5001 (12,83%)
7 Дубицький Віталій В’ячеславович 3619 (4,34%) 836 (2,15%)
8 Мазуренко Анатолій Прокопович 3556 (4,26%) 1479 (3,8%)
9 Кохановська Вікторія Святославівна 1094 (1,31%) 578 (1,48%)
10 Салій Інна Володимирівна 1014 (1,21%) 543 (1,39%)
11 Мендограло Вадим Миколайович 968 (1,16%) 519 (1,33%)
12 Приступа Петро Адольфович 958 (1,14%) 509 (1,31%)
13 Єленчак Уляна Вадимівна 807 (0,96%) 364 (0,93%)
14 Дюднєв Артем Михайлович 661 (0,79%) 235 (0,6%)

 
2)   5% бар’єр  по багатомандатному виборчому округу подолали:

Політичні партії Кількість голосів по округу (%) Кількість голосів по місту (%)
1 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ” 24497 (28,65%) 10581 (27,16%)
2 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА” 20753 (24,27%) 8686 (22,3%)
3 Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ” 8953 (10,47%) 5930 (15,22%)
4 Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина” 6823 (7,97%) 2696 (6,92%)
5 Радикальна Партія Олега Ляшка 6554 (7,66%) 2038 (5,23%)
6 Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода” 4827 (5,64%) 2926 (7,51%)
zapitannia do vladi small

Анонси

18-19.12 16.00 Усі підліткові клуби Розважальна програма для дітей до Дня Святого Миколая
18-22.12 ЗЗСО, ЗДО, ЗПО Заходи новорічно-різдвяного циклу
19.12 День адвокатури
19.12 ДСЗН Привітання вдома дітей-інвалідів до Дня Святого Миколая
19.12 09.00 к. 409 Засідання ради директорів закладів культури
19.12 10.00 Готель «Рейкарц» Привітання дітей-сиріт членами виконавчого комітету з нагоди Дня Святого Миколая
19.12 10.00 МЦЗ Семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме»
19.12 11.00 к. 209 Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
19.12 13.00 Виставкова зала Відкриття світлиці Святого Миколая
19.12 13.00 ЗЗСО № 6, 7, 10, 12, 13, ліцей Всеукраїнський урок місцевого самоврядування
19.12 13.30 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з питань надання житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та перевірки фактичного місця проживання/перебування
19.12 14.00 к. 209 Засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення
19.12 14.00 Майданчик біля готелю «Рейкарц» Конкурс на кращу новорічну ялинку «Зимова красуня»
19-22.12 15.00 Виставкова зала Привітання дітей від Святого Миколая
19.12 16.00 НІАЗ «Кам’янець» Виїзний прийом громадян. Перший заступник міського голови Горшунов Г.І.
19.12 16.00 пл. Польський ринок Відкриття головної ялинки міста та відкриття резиденції Святого Миколая
19.12 16.00 Дитяча музична школа Конкурс «Дитяча творчість-2017»
19-22.12 Дитяча художня школа Виставка учнів художньої школи «Творчий світ дитячих мрій
19.12 ЗДО Тематичні заходи до Дня Святого Миколая
20.12 08.30 к. 209 Засідання атестаційної комісії
20.12 09.00 к. 209 Засідання комісії з питань нагороджень при міській раді
20.12 10.00 к. 209 Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту
20.12 11.00 Прес-центр Засідання адміністративної комісії
20.12 11.00 Галерея мистецтв Майстер-клас «Новорічний декор - зірочки»
20.12 12.00 Школа мистецтв Заняття Університету третього віку ТЦСО (нсп) «Турбота»
20.12 13.00 Прес-центр Засідання постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг
20.12 14.00 вул. Татарська, 10 Обстеження приміщення комунальної власності, яке передано в оренду Дуцику О.М.
20.12 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста за зверненнями громадян
20.12 15.00 Прес-центр Засідання депутатської фракції ВО «Свобода»
20.12 16.00 к. 205 Прийом громадян. Керуючий справами Мельничук Я.С.
20.12 16.00 к. 209 Засідання комісії по відбору учасників Програми «Теплий дім»
21.12 10.00 к. 209 Засідання депутатських фракцій «Рідне місто», «За конкретні справи», «Радикальна партія Олега Ляшка»
21.12 11.00 Галерея мистецтв Майстер-клас «Новорічна листівка»
21.12 13.00 Дитяча школа мистецтв І-й тур Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості Т.Г. Шевченка «Об’єднаймося ж, брати мої!»
21.12 13.00 Сесійна зала Презентація конкурсу «Молодіжна столиця України»
21.12 15.00 к. 209 Засідання депутатської фракції  ВО «Батьківщина»
21.12 15.00 Сесійна зала Засідання депутатської фракції БПП «Солідарність»
21.12 15.00 Конференц-зала НІАЗ «Кам’янець» Круглий стіл «Підведення підсумків археологічного сезону на території Кам’янця-Подільського за 2017 рік»
21.12 17.00 Дитяча музична школа Новорічне свято для учнів ДМШ
22.12 День енергетика
22.12 09.00 ЗДО № 5 Теоретико-практичний семінар для керівників ЗДО «ІКТ-компетентність, як ресурс підвищення якості освітньо-виховного процесу ЗДО в умовах модернізації освіти»
22.12 10.00 м. Хмельницький Будинок рад. Сесія обласної ради
22.12 10.00 Сесія міської ради
22.12 10.00 к. 213 «Гаряча» телефонна лінія. Заступник міського голови Бабій С.В.
22.12 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
22.12 11.00 Галерея мистецтв Майстер-клас «Різдвяний оберіг - ангелики»
22.12 12.00 ДЮСШ № 2 V обласний турнір боксу на призи М. Сосули
22.12 15.00 Виставкова зала Майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас та вітальних листівок
22.12 15.00 Мікрорайон Підзамче Дитяча програма «Новорічна пригода»
22.12 16.00 Усі підліткові клуби Вивчення звичаїв та обрядів українського народу
22.12 16.00 Дитяча музична школа Музично-теоретична гра «Музичний Брейн-ринг»
22.12 16.00 Виставкова зала Концерт учнів міської дитячої школи мистецтв «А на порозі Новий Рік»
23.12 10.00 Старий замок Святкова дитяча програма «Різдво крізь історію» (виставка новорічних іграшок та листівок «Новорічний світ дитинства», лекції про історію новорічних
23.12 10.00 ДЮСШ № 2 V обласний турнір боксу на призи М. Сосули
23-24.12 10.00 Виставкова зала Ярмарок особливих подарунків «Вулик»
23.12 11.00 Галерея мистецтв Суботні зустрічі. Майстер-клас «Посвята у вишивальниці»
23.12 14.00 Хорова школа Шкільний конкурс юних вокалістів
24.12 День працівників архівних установ
24.12 14.00 РЦКМ «Розмай» Вечір спілкування у клубі «Кам’янецькі зустрічі»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small