Наше місто

Карта міста. Перелік вулиць, провулків, площ

П'ятниця, 22 квітня 2016 11:10

 КАРТА МІСТА

 

Кам’янець-Подільська міська рада

VІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

ВОСЬМОЇ СЕСІЇ

від 29.03.2011 року № 22

Про затвердження Переліку проспектів, площ,

майданів, вулиць, провулків та проїздів

міста Кам’янця-Подільського в новій редакції

Назви проспектів

1. Грушевського

Назви площ

1. Вірменський ринок

2. Польський ринок

3. Руський ринок

4. Торгова

5. Троїцька

Назви майданів

1. майдан Відродження

Назви вулиц

1. Беляєва

2. 8 Березня

3. Берлін Люби

4. Біланівська набережна

5. Богуна

6. Будівельників

7. Бусигіна

8. Бучинського

9. Вали

10. Васильєва

11. Ватутіна

12. Веліканова

13. Вірменська

14. Видрівецький узвіз

15. Видрівка

16. Винниченка

17. Вишнева

18. Водоп’янова

19. Вокзальна

20. Вутіша

21. Гагаріна

22. Гагенмейстера

23. Галицька

24. Гастелло

25. Герцена

26. Глібова

27. Годованця

28. Голосківська

29. Голосківське шосе

30. Госпітальна

31. Григорія Сковороди

32. Гумениська

33. Гунська

34. Данила Галицького

35. Дачна

36. Добролюбова

37. Довга

38. Домініканська

39. Дмитра Дорошенка

40. Драгоманова

41. Драй-Хмари

42. Дружби народів

43. Єрмакова

44. Жванецьке шосе

45. Жукова

46. Заболотного

47. Заводська

48. Замкова

49. Зантуська

50. Зарванська

51. Затонського

52. Збарського

53. Зіньковецька

54. Зіньковецька набережна

55. Зіньковецький тупик

56. Івана Сірка

57. Івана Франка

58. І.Винокура

59. Індустріальна

60. Іоанно-Предтечинська

61. Ісайї Кам´янчанина

62. Каліська

63. Каманіна

64. Карвасари

65. Кіргізова

66. Князів Коріатовичів

67. Козицького

68. Короленка

69. Космонавтів

70. Котляревського

71. Коцюбинського

72. Кренкеля

73. Кривоноса

74. Криленка

75. Крип’якевича

76. Кузнечна

77. Куйбишева

78. Кулика

79. Ладигіна

80. Леваневського

81. Лелюшенка

82. Леонтовича

83. Лепкого

84. Лермонтова

85. Лесі Українки

86. Лисенка

87. Ляпідевського

88. Максимчука

89. Маршала Харченка

90. Матросова

91. Мічуріна

92. Мічурінська

93. Миру

94. Михайлівський узвіз

95. Молодіжна

96. Нагірна

97. Наталі Кащук

98. Некрасова

99. Нігинське шосе

100. Об’їзна

101. Огієнка

102. Олекси Довбуша

103. Олімпіади Пащенко

104. Онуфріївська

105. Оринінське шосе

106. Павлова

107. Панівецька

108. Панфілова

109. Папаніна

110. Пархоменка

111. 30 років Перемоги

112. Першотравнева

113. Петропавлівська

114. Південна

115. Північна

116. Підзамецький узвіз

117. Подільська

118. Польський ринок

119. Понтонна

120. Поштовий узвіз

121. Праці

122. Привокзальна

123. Проїзд - 1

124. Проїзд - 2

125. Проїзд - 3

126. Проїзд - 4

127. Проїзд - 5

128. Проїзд - 6

129. Проїзд - 7

130. Проїзд - 8

131. Проїзд - 9

132. Проїзд - 10

133. Проектна

134. Проектна - 1

135. Проектна - 2

136. Проектна - 3

137. Проектна - 4

138. Пушкінська

139. Пушкінський узвіз

140. П’ятницька

141. Реміснича

142. Річна

143. Розвадовського

144. Руданського

145. Руська

146. Садова

147. Саксаганського

148. Свідзінського

149. Свідницького

150. Северина Наливайка

151. Середня

152. Сіцинського

153. Слєпньова

154. Смірнова

155. Смотрицька

156. Соборна

157. Сонячна

158. Софії Русової

159. Старобульварна

160. Старопоштовий узвіз

161. Старицького

162. Степанова

163. Стуса

164. Спортивна

165. Суворова

166. Татарська

167. Тімірязєва

168. Тонкочеєва

169. Тринітарська

170. Троїцька

171. Турчина

172. Укмергеська

173. Уральська

174. Успенська

175. Фабриціуса

176. Францисканська

177. Фрунзе

178. Фурманова

179. Хмельницька

180. Хмельницьке шосе

181. Ценського

182. Центральна

183. Чапаєва

184. Червоноармійська

185. Чернишевського

186. Черняхівського

187. Чехова

188. Шевченка

189. Шмідта

190. Якіра


Назви провулків

1. Амбулаторний

2. Базарний

3. Богінського

4. Будівельників

5. Будьонного

6. Бульварний

7. Войкова

8. Гайдара

9. Гастелло

10. Гімназійний

11. Голованевського-Барського

12. Гуменецький

13. Гумениський

14. Довжоцький

15. Дороніна

16. Жванецький

17. Заболотного

18. Заводський

19. Загородній

20. Зелений

21. Індустріальний

22. Калініна

23. Кам´янецький

24. Київський

25. Ківільші

26. Комендантський

27. Колгоспний

28. Короленка

29. Котляревського

30. Крайній

31. Круглий

32. Лагерний

33. Лисенка

34. Мічуріна

35. Миколаївський

36. Михайлівський

37. Некрасова

38. Новий

39. Об´їзний

40. Оринінський

41. Павлова

42. Панаса Мирного

43. Папаніна

44. Північний

45. Піонерський

46. Попова

47. Праці

48. Привокзальний

49. Проектний

50. Прорізний

51. Радгоспний

52. Свідницького

53. Слєпньова

54. Сонячний

55. Спартака

56. Спортивний

57. Степовий

58. Східний

59. Тісний

60. Топольського

61. Фабриціуса

62. Хмельницький

63. Чапаєва

64. Червоногвардійський

65. Черняхівського

66. Чкалова

67. Чубаря

68. Шевченка

69. Шкільний

70. Шолохова

71. Щорса

zapitannia do vladi small

Анонси

03-21.12 Дитяча художня школа ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»
17-21.12 16.00 Усі підліткові клуби Конкурс на кращу ялинкову прикрасу зроблену власноруч
17,18,20.12 ЗОШ № 16, НВК № 14 І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН у 2018-2019 н.р.
17-21.12 НПП «Подільські товтри» Міський конкурс новорічних композицій в рамках природоохоронної акції «Збережемо ялинку»
19.12 09.00 к. 209 Засідання атестаційної комісії
19.12 10.00 к. 209  Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
19.12 11.00 Розважальна програма для дітей, батьки яких загинули в зоні проведення АТО та ООС (до Дня святого Миколая)
19.12 16.00 к. 205 Прийом громадян. Керуючий справами Мельничук Я.С.
19.12 16.00 Парк Героїв Євромайдану Відкриття головної ялинки міста
19.12 16.30 Парк Героїв Євромайдану Відкриття світлиці святого Миколая
20.12 09.00 ЗДО № 23 Нарада керівників дошкільних закладів
20.12 09.00 МЦЗ Семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії»
20.12 10.00 к. 315 Засідання комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам
20.12 11.00 к. 209 Засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення
20.12 12.00 Дитяча школа мистецтв Університет третього віку ТЦСО (нсп) «Турбота». Вплив музики на емоційний стан людини
20.12 13.00 ЗДО № 5 Коучинг для вчителів-логопедів
20.12 14.00 Прес-центр Засідання комісії з питань захисту прав дитини
20.12 14.00 Центральна бібліотека Майстер-клас з виготовлення новорічної прикраси «В очікуванні дива»
20-21.12 15.00 ДЮСШ № 2 Першість ДЮСШ з боксу
20.12 15.00 ТЦСЩ (нсп) «Турбота» Для клієнтів центру «Турбота» Новорічний концерт, новорічний музичний феєрверк
20.12 16.30 Концертний зал ДМШ Новорічний концерт учнів та викладачів дитячої музичної школи
20.12 18.00 Молодіжний центр «LoveKa» Медіа школа для молоді міста
20-28.12 ЗЗСО, ЗДО Заходи до Новорічних та Різдвяних свят
21.12 10.00 м. Хмельницький Будинок рад Засідання двадцять третьої сесії обласної ради
21.12 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
21.12 11.00 к. 301 Засідання комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежних оцінок об’єктів комунальної власності
21.12 14.00 ЦДЮТ Урочисте нагородження переможців міського конкурсу мобільного кіно «Оскар»
22.12 День енергетика
22-23.12 10.00 Виставкова зала Виставка-ярмарок особливих подарунків «Вулик»
22.12 11.00 Галерея мистецтв  Суботні зустрічі. Майстер-клас «Еко-ялинка»
22.12 11.00 Хорова школа Шкільний конкурс вокалістів
22.12 14.00 Молодіжний центр «LoveKa» Зустріч з членами Молодіжної ради Чернівецької області
22.12 15.00 Концертний зал ДМШ Концерт студента Чернівецького обласного коледжу мистецтв
22-23.12 15.00 ШШК «Гросмейстер» Новорічний турнір з шахів
22.12 16.00 Парк Героїв Євромайдану Розважальна програма «В світлиці Святого Миколая»
23.12 17.00 Парк Героїв Євромайдану Новорічна дискотека з елементами квесту «Новорічний дивертисмент
23.12 ЗОШ № 15 Міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
23.12 НВК № 14 ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small