Наше місто

Карта міста. Перелік вулиць, провулків, площ

П'ятниця, 22 квітня 2016 11:10

 КАРТА МІСТА

 

Кам’янець-Подільська міська рада

VІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

ВОСЬМОЇ СЕСІЇ

від 29.03.2011 року № 22

Про затвердження Переліку проспектів, площ,

майданів, вулиць, провулків та проїздів

міста Кам’янця-Подільського в новій редакції

Назви проспектів

1. Грушевського

Назви площ

1. Вірменський ринок

2. Польський ринок

3. Руський ринок

4. Торгова

5. Троїцька

Назви майданів

1. майдан Відродження

Назви вулиц

1. Беляєва

2. 8 Березня

3. Берлін Люби

4. Біланівська набережна

5. Богуна

6. Будівельників

7. Бусигіна

8. Бучинського

9. Вали

10. Васильєва

11. Ватутіна

12. Веліканова

13. Вірменська

14. Видрівецький узвіз

15. Видрівка

16. Винниченка

17. Вишнева

18. Водоп’янова

19. Вокзальна

20. Вутіша

21. Гагаріна

22. Гагенмейстера

23. Галицька

24. Гастелло

25. Герцена

26. Глібова

27. Годованця

28. Голосківська

29. Голосківське шосе

30. Госпітальна

31. Григорія Сковороди

32. Гумениська

33. Гунська

34. Данила Галицького

35. Дачна

36. Добролюбова

37. Довга

38. Домініканська

39. Дмитра Дорошенка

40. Драгоманова

41. Драй-Хмари

42. Дружби народів

43. Єрмакова

44. Жванецьке шосе

45. Жукова

46. Заболотного

47. Заводська

48. Замкова

49. Зантуська

50. Зарванська

51. Затонського

52. Збарського

53. Зіньковецька

54. Зіньковецька набережна

55. Зіньковецький тупик

56. Івана Сірка

57. Івана Франка

58. І.Винокура

59. Індустріальна

60. Іоанно-Предтечинська

61. Ісайї Кам´янчанина

62. Каліська

63. Каманіна

64. Карвасари

65. Кіргізова

66. Князів Коріатовичів

67. Козицького

68. Короленка

69. Космонавтів

70. Котляревського

71. Коцюбинського

72. Кренкеля

73. Кривоноса

74. Криленка

75. Крип’якевича

76. Кузнечна

77. Куйбишева

78. Кулика

79. Ладигіна

80. Леваневського

81. Лелюшенка

82. Леонтовича

83. Лепкого

84. Лермонтова

85. Лесі Українки

86. Лисенка

87. Ляпідевського

88. Максимчука

89. Маршала Харченка

90. Матросова

91. Мічуріна

92. Мічурінська

93. Миру

94. Михайлівський узвіз

95. Молодіжна

96. Нагірна

97. Наталі Кащук

98. Некрасова

99. Нігинське шосе

100. Об’їзна

101. Огієнка

102. Олекси Довбуша

103. Олімпіади Пащенко

104. Онуфріївська

105. Оринінське шосе

106. Павлова

107. Панівецька

108. Панфілова

109. Папаніна

110. Пархоменка

111. 30 років Перемоги

112. Першотравнева

113. Петропавлівська

114. Південна

115. Північна

116. Підзамецький узвіз

117. Подільська

118. Польський ринок

119. Понтонна

120. Поштовий узвіз

121. Праці

122. Привокзальна

123. Проїзд - 1

124. Проїзд - 2

125. Проїзд - 3

126. Проїзд - 4

127. Проїзд - 5

128. Проїзд - 6

129. Проїзд - 7

130. Проїзд - 8

131. Проїзд - 9

132. Проїзд - 10

133. Проектна

134. Проектна - 1

135. Проектна - 2

136. Проектна - 3

137. Проектна - 4

138. Пушкінська

139. Пушкінський узвіз

140. П’ятницька

141. Реміснича

142. Річна

143. Розвадовського

144. Руданського

145. Руська

146. Садова

147. Саксаганського

148. Свідзінського

149. Свідницького

150. Северина Наливайка

151. Середня

152. Сіцинського

153. Слєпньова

154. Смірнова

155. Смотрицька

156. Соборна

157. Сонячна

158. Софії Русової

159. Старобульварна

160. Старопоштовий узвіз

161. Старицького

162. Степанова

163. Стуса

164. Спортивна

165. Суворова

166. Татарська

167. Тімірязєва

168. Тонкочеєва

169. Тринітарська

170. Троїцька

171. Турчина

172. Укмергеська

173. Уральська

174. Успенська

175. Фабриціуса

176. Францисканська

177. Фрунзе

178. Фурманова

179. Хмельницька

180. Хмельницьке шосе

181. Ценського

182. Центральна

183. Чапаєва

184. Червоноармійська

185. Чернишевського

186. Черняхівського

187. Чехова

188. Шевченка

189. Шмідта

190. Якіра


Назви провулків

1. Амбулаторний

2. Базарний

3. Богінського

4. Будівельників

5. Будьонного

6. Бульварний

7. Войкова

8. Гайдара

9. Гастелло

10. Гімназійний

11. Голованевського-Барського

12. Гуменецький

13. Гумениський

14. Довжоцький

15. Дороніна

16. Жванецький

17. Заболотного

18. Заводський

19. Загородній

20. Зелений

21. Індустріальний

22. Калініна

23. Кам´янецький

24. Київський

25. Ківільші

26. Комендантський

27. Колгоспний

28. Короленка

29. Котляревського

30. Крайній

31. Круглий

32. Лагерний

33. Лисенка

34. Мічуріна

35. Миколаївський

36. Михайлівський

37. Некрасова

38. Новий

39. Об´їзний

40. Оринінський

41. Павлова

42. Панаса Мирного

43. Папаніна

44. Північний

45. Піонерський

46. Попова

47. Праці

48. Привокзальний

49. Проектний

50. Прорізний

51. Радгоспний

52. Свідницького

53. Слєпньова

54. Сонячний

55. Спартака

56. Спортивний

57. Степовий

58. Східний

59. Тісний

60. Топольського

61. Фабриціуса

62. Хмельницький

63. Чапаєва

64. Червоногвардійський

65. Черняхівського

66. Чкалова

67. Чубаря

68. Шевченка

69. Шкільний

70. Шолохова

71. Щорса

zapitannia do vladi small

Анонси

19-23.02 ЗЗСО Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні
21-23.02 15.00 Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж Чемпіонат міста з настільного тенісу серед спортсменів «Інваспорт»
22-25.02 ЦДЮТ ХХІІ міський конкурс шкільної друкованої преси «Юнкор»
23.02 13.00 Спеціалізована школа-інтернат для слабозорих Профорієнтаційний семінар для учнівської молоді на тему: «Служба зайнятості - випускникам шкіл»
23.02 15.00 вул. Лесі Українки, 79 Обстеження приміщення комунальної власності (орендар ПП «Пако»)
24.02 10.00 Дитяча музична школа Всеукраїнський фестиваль-конкурс бандурного мистецтва
24.02 11.00 Галерея мистецтв Суботні зустрічі. Майстер-клас
25.02 09.30 Ліцей Практичний тур  з підготовки команди у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
25.02 14.00 РЦКМ «Розмай» Вечір спілкування у клубі «Кам’янецькі зустрічі»
26.02 10.00 вул. Шевченка, 26 Службова нарада працівників ДСЗН, ТЦСО (нсп) «Турбота, міського ЦСССДМ
26.02 11.00 к. 209 Засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської та антикорупційної діяльності, етики, прав людини законності, забезпечення правопорядку
26-28.02 12.00 К-П відділення ІДКЕП Внутрішній дебатний турнір серед студентів
26.02 13.00 Ратуша Вибори війта, театралізована екскурсія
26.02 13.00 УОЗ Нарада з керівниками лікувально-профілактичних закладів міста
26.02 13.30 ЗОШ № 16 Очна сесія курсів підвищення кваліфікації учителів, які у 2018 році навчатимуть учнів 1-х класів
26.02 14.00 к. 209 Засідання постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг
26, 28.02-02.03 15.00 ДЮСШ № 1 Спартакіада шкіл міста з баскетболу серед дівчат
26.02 16.00 к. 215 Прийом громадян. Секретар міської ради  Васильянов Д.С.
26.02 НВК № 17 Семінар учасників історії «Метод усної історії при вивченні новітньої історії в школі»
26-28.02 К-ПНУ Практичний тур з підготовки учнів до ІМ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, астрономії, економіки
27.02 09.00 ЗДО № 20 Методичне об’єднання корекційних педагогів ЗДО та ЗСО міста
27.02 10.00 МЦЗ Семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме
27.02 11.00 к. 209 Засідання балансової комісії з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств
27.02 13.30 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з питань надання житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та перевірки фактичного місця проживання/перебування
27.02 14.00 к. 209 Засідання постійної комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології
27.02 14.00 ТЦСО «Турбота» Семінар голів первинних організацій ветеранів на базі ТЦСО (нсп) «Турбота»
27.02 14.00 МЦЗ Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)
27.02 16.00 к. 213 Прийом громадян. Заступник міського голови Бабій С.В.
27.02 16.00 Прес-центр Підведення підсумків національного конкурсу «Молодіжна столиця України»
27.02-01.03 ЦДЮТ Міський конкурс-виставка науково-технічного напрямку «Юні майстринята»
28.02 09.00 ЗДО № 18 Методичне об’єднання вихователів-методистів ЗДО міста
28.02 10.00 к. 209 Засідання балансової комісії з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств
28.02 10.00 ДНЗ № 18 Семінар з відповідальними особами ДНЗ з питань цивільного захисту та охорони праці
28.02 10.00 ЗДО № 9 Семінар з практичними психологами ЗДО «Нервові прояви дітей дошкільного віку: робота практичного психолога ЗДО»
28.02 11.00 к. 209 Засідання адміністративної комісії
28.02 13.00 к. 209 Засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності
28.02 14.00 Прес-центр Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту
28.02 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста за зверненнями громадян та організацій міста
28.02 14.00 НМЦ Засідання оргкомітету по шкільному дебатному турніру

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small