Запитання до міської влади

Запитання до міської влади (297)

Вівторок, 18 червня 2019 11:55

Торгівля

Скільки, ще буде продовжуватись бардак біля Ювелір капіталу. Позвонив на оперативну ,мені сказали що поки є бабки доки там буде торгівля. Це що така позиція міської ради. Вам не соромно що в центрі міста такий срач який вони після себе залишають. Прийміть якісь міри, бо буду звертатись на телебачення нехай вся країна побачить що тут відбувається.

Середа, 12 червня 2019 17:22

Черга на дитячий атракціон

Доброго дня. Згідно електронної черги на встановлення дитячого атракціона по вул. Тімірязєва, 150, в яку згідно поданої заяви мешканців, поставили наш будинок - стоїмо та очікуємо вже більше 7 (семи) років. Як стало відомо, згідно цієї електронної черги, дитячий атракціон на цьому тижні буде встановлено по вул. Гагаріна, 13. Знову ж таки, згідно списку цієї електронної черги, настане черга будинку по вул. Гагаріна, 37, і... нарешті, вул. Тімірязєва, 150. Скажіть, будь-ласка... чи не відсунуть чергу нашого будинок знову ближче до кінця списку як це робилось вже неодноразово без всяких пояснень? На багаторазові звернення та листи ніякої реакції відповідних організацій немає...

Середа, 12 червня 2019 14:56

Ринок

Добрый день! Почему замороженное открытие мясного и молочного павильонов на центральном рынке. Кому они принадлежат?

Середа, 12 червня 2019 09:42

БРДМ і погані дороги - частина - 2

Доброго дня.. звертаюсь до Вас від жителів вул.Карвасари та Об'єздної. Сьогодні 07.06.2019 р. ще гірше БРДМи зіпсували трав'яний покрив яким вкрита площадка перед Хрестовоздвиженською (Дерев'яною)...вже зовсім похожа на болотяну кашу. Також повідомляю що "Відповідно до рішення виконавчого комітету від 17 травня 2018 року №513 «Про погодження туристичних маршрутів «Проекту-БРДМ-Тур», із внесеними змінами власник БРДМ-ів зобов’язаний здійснювати постійний контроль за станом дорожнього покриття по всій довжині маршруту, а у разі його пошкодження - невідкладно проводити ремонтні роботи. Власнику вже направлено листа вжити відповідних заходів щодо відновлення існуючого дорожнього покриття в найкоротші терміни" - в "найкоротші терміни" НЕ БУЛО ВИКОНАНО!!! З останіми погодніми умовами ще гірше пошкодилось покриття.... Запитання:
Наскільки швидко і бажано коли буде відновлена дорога??????

Сформувати запитання

Залишилося 1200 символів