Запитання до міської влади

Дворовые собаки в Каменец-Подольском

Здравствуйте! Обращаюсь к вам с таким вопросом: очень много собак - дворовых собак , ходят и "табунами" не говорю о котах, потому что собаки опаснее. На самом деле, это очень опасно, когда мы с ребенком гуляли на игровой площадке на фонтане, пес, не маленький, худой, страшный и явно голодный, начал прыгать, бегать, как бешеный. Хотелось бы очень обратить внимание власти и всех, касающихся в даной ситуации.

З метою регулювання кількості безпритульних собак на території міста в районі факультету ветеринарної медицини Подільського державного аграрно-технічного університету міською радою відведено земельну ділянку під будівництво притулку для безпритульних собак, а також підготовлено та затверджено проектно-кошторисну документацію на його будівництво.
На сьогодні, зважаючи на відсутність відповідної інфраструктури з утримання безпритульних тварин, Департаментом житлово-комунального господарства буде дано замовлення клініці ветеринарної медицини продовжити відлов та стерилізацію бродячих собак на території міста. Адже після стерилізації собаки стають неагресивними, а їх популяція при цьому не зростає.
З питання відлову та стерилізації бродячих собакВи можете звертатись безпосередньо в абонентський відділ комунального підприємства "Спецкомунтранс" (тел. 30762у відділ санітарного утримання Департаменту житлово-комунального господарства міської ради (вул. Соборна, 5, тел. 50497).

 

Прочитано 423 разів

Сформувати запитання

Залишилося 1200 символів