Запитання до міської влади

Національного історико-архітектурного заповідника "Кам'янець"

уже дякую за попередню відповідь .
На історико-архітектурному опорному плані міста Кам'янець-Подільський , скачаного на цьому сайті , межі національного історико-архітектурного заповідника "Кам'янець" закінчуються біля 28-30 будинків по вулиці Смотрицькій (позначено бордовим кольором на карті) .
Також на доступнїй до скачування карті - проект основного креслення Генерального плану міста Кам’янця-Подільського не вказано межі Національного історико-архітектурного заповідника "Кам'янець", охоронної зони геологічної пам’ятки природи державного значення «Смотрицький каньйон»

Тому підскажіть будь ласка за якою адресою можна звернутись з цим та іншими питаннями на цю тему вживу. Дуже дякую

Повідомляємо, що Департаментом житлово-комунального господарства, як балансоутримувачем, замовлено виготовлення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території каньйону річки Смотрич. Саме в цьому проекті буде чітко вказано охоронну зону пам’ятки природи та інші обмеження, які стосуються території річки Смотрич.
На даний момент проект землеустрою щодо організації і встановлення меж території каньйону річки Смотрич розробляється спеціалізованою проектною організацією, після чого зазначений проект буде затверджений рішенням сесії Кам’янець-Подільської міської ради та розміщений на офіційному сайті Кам’янця-Подільського у вільному доступі.
Інформацію щодо розташування домоволодіння за адресою: вул. Смотрицька, 34 «а», що знаходиться у охоронній зоні геологічної пам’ятки природи державного значення «Смотрицький каньйон» та прибережній захисній смузі річки «Смотрич» було надано із робочих матеріалів.
За більш детальною інформацією щодо охоронних зон геологічної пам’ятки природи державного значення «Смотрицький каньйон» та охоронної зони річки «Смотрич»  можете звернутись до замовника проекту Департаменту житлово-комунального господарства, що знаходиться за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Соборна, 5.

Прочитано 57 разів

Сформувати запитання

Залишилося 1200 символів