Запитання до міської влади

Опалення

На сьогоднішній день по вул. Привокзальній опалення відсутнє. Чому після рішення сесії міської ради про початок опалювального сезону з 23 жовтня КП "Міськтепловоденергія" не виконує? На звінок до аварійної служби відповіді немає, цитую" Сьогодні,а може завтра". В квартирі 15-16 градусів тепла. Чому КП "Міськтепловоденергія" не було готове до опалювального сезону? Хто це контролює? Чому не виявлено порушення?

Процес запуску теплоносія відбувається поступово, адже подати тепло на все місто за один день, на жаль, технічно неможливо. Загалом технологічний процес повного запуску та налагодження опалення триває в середньому впродовж 15-20 днів.
Розпочався запуск опалення з центральної частини міста. За станом на вечір 25 жовтня опалення було запущене у 110 будинках. Поступово запускається тепло й у решті житлових мікрорайонів. 26 жовтня розпочнеться запуск опалення на селищі Першотравневому і мікрорайоні Жовтневому. Щодня запуск теплопостачання та налагодження системи проводиться у близько 70-80 багатоповерхівках міста.
Наразі працівники КП «Міськтепловоденергія» та ДП «Тепловода» докладають усіх зусиль, аби максимально скоротити період запуску опалення та оперативно забезпечити теплом домівки кам'янчан.

Прочитано 101 разів

Сформувати запитання

Залишилося 1200 символів