Запитання до міської влади

Бебі бокс

Чому в нашому місті всім жінкам які народжували з 1 по 17 вересня відмовляють у отримані бебі бокса? У роддомі відправляють у соціальну службу, а там кажуть, що ніхто нікому ніяких бебі боксів небуде видавати бо їх немає. Кажуть просто змиритися з цим. Чому жінкам які народили після 17 все видають а нам ні? Чим ми гірші?
Прошу з цим питаням розібратися?


На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2018 року №512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»» рішенням спільної оперативної наради від 11.09.2018 року «Організація в області пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»» вирішено, що першу отриману партію «пакунків малюка» з 13 вересня 2018 року розподілити на пологові стаціонари.
За рахунок другої поставки будуть забезпечені породіллі, які були виписані з пологових стаціонарів з 1 по 13 вересня 2018 року. Заяви породіль, які були виписані з пологових стаціонарів з 1 по 13 вересня 2018 року передані до Департаменту соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради. Після отримання заяв Департамент соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради, в той же день замовив «пакунок малюка» в Департаменті соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації.
Станом на 02.10.2018 року Департамент соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради, ще не отримував «пакунки малюка». Після отримання другої партії «пакунків малюка» у 3-денний термін від моменту отримання пакунків, буде проведена їх роздача.

Прочитано 209 разів

Сформувати запитання

Залишилося 1200 символів