Запитання до міської влади

Порушення правил паркування біля центрального ринку

Доброго дня. Від сьогодні в Україні почав працювати новий закон що до паркування, за яким зокрема поліції дозволяється штрафувати неправильно припарковані автомобілі без присутності водія, до того ж значно збільшились штрафи та дозволяється використовувати евакуатор.
У зв'язку з цим запитання, чи буде наведений порядок біля центрального ринку де автомобілі паркують у два ряди, а також на пішохідних переходах та за 1-2 метри від повороту що категорично заборонено правилами дорожного руху. І чи буде в Кам'янці-Подільському працювати евакуатор?
Адже наразі на тій ділянці дороги із 3 смуг руху залишається лише одна, при тому що по ній зараз ще й транзитний вантажний транспорт рухається.


Під час реалізації проекту «Безпека дорожнього руху в містах України» паркувальна зона для транспортних засобів біля центрального ринку буде облаштована за рахунок зменшення зеленої зони, що вирішить проблему впорядкування руху в даній частині міста. Станом на сьогодні, в міському бюджеті відсутні кошти на придбання евакуатора.

Прочитано 198 разів

Сформувати запитання

Залишилося 1200 символів