Запитання до міської влади

Відмова від послуг Міськтепловоденергії

Як відмовитися від послуг Міськтепловоденергії? Причина у тому, що це підприємство дуже ненадйне. Ми живемо на мікрорайоні Жовтневому, але тут ніколи немає гарячої води, коли вона потрібна!! Не взираючи на те що є своя котельня, розташована по вул.Жукова. Нас таке категорично не влаштовує. Якщо немає гарячої води, то й так зване опалення від МТВЕ не треба. З вічно холодними батареями. Робітники МТВЕ кажуть, що відмовитися від їхніх послуг не реально. Але навіщо мені нав'язані послуги, якість яких нижче плінтуса?


Відключення споживачів від мереж централізованого опалення здійснюється у порядку, що затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства.
Наказом Міністерства з питань ЖКГ України №169 від 06.11.2007 р. було внесено зміни до «Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання», які унеможливлюють відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання окремих приміщень і дозволяють таке відключення *лише будинком в цілому*.
Самовільне відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води *забороняється*.

Прочитано 228 разів

Сформувати запитання

Залишилося 1200 символів