Запитання до міської влади

Завод "Петровського"

Доброго дня. У зв'язку будівництвом нових підприємств в Кам'янці-Подільському, кожного разу проїжджаючи по проспекту Грушевського навпроти заправної станції Окко, бачу як занепадають будівлі колишнього заводу Петровського, від чого стає сумно.
Запитання полягають у тому чи планується реконструкція цього підприємства, чи можливе відкриття нового заводу, чи є зацікавленні інвестори, кому взагалі належить воно зараз і які на нього плани на майбутнє?


ВАТ «Завод дереворізального інструменту «Мотор» ім. Г.І. Петровського» офіційно припинив свою діяльність як юридична особа 14 вересня 2009 року. Далі будівля заводу деякий час перебувала в власності приватного підприємства, але в зв’язку із банкрутством останнього, в рахунок погашення заборгованості по кредиту, перейшла на баланс в АТ «Укрексімбанк» м. Київ. На теперішній час дана державна фінансова установа є єдиним власником виробничого комплексу і обладнання за адресою: Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, пр-т Грушевського, 1. На офіційному сайті АТ «Укрексімбанк» (https://www.eximb.com) в рубриці «Комерційна нерухомість» розміщена пропозиція щодо продажу даного об’єкту.
В свою чергу, хочемо Вас запевнити, що Кам’янець-Подільська міська рада приймає активну участь в розміщені інвестиційних пропозицій на офіційному сайті та пошуку потенційних зацікавлених інвесторів для об’єктів нерухомості міста, які потребують реконструкції та відновлення.

Прочитано 169 разів

Сформувати запитання

Залишилося 1200 символів