Запитання до міської влади

Магазин (Добриня)

Доброго дня. Міська владо звертаюсь до вас від мешканців будинку Пушкінська 46 вже трєтій раз на протязі року. В нашому дворі знаходиться магазин (добриня) який працює з 5-00 до 24-00, ми втратили спокій в своїх квартирах,всюди під підїздами не адекватна молодь на підпитку, ругань та сміття під нашими вікнами, двір перед нашими вікнами перетворюються до глубокої ночі буквально в притон що страшно зайти в підїзд, з раннього ранку починається шум з вигрузки товару, в мене питання скільки ще треба зверннень і до кого щоб навести лад, також будем звертатись письмово, з підписами мешканців. Буду вдячний за відповідь.


Зазначене у зверненні питання стосовно дотримання тиші та правопорядку у громадських місцях відноситься до повноважень міського відділу поліції, про що вже зазначалось у попередніх коментарях з цього питання.                                           

09 липня 2018 року для відповідного реагування направлено лист начальнику міського відділу поліції ГУ Національної поліції у Хмельницькій області Білянському Ю.О. стосовно посилення уваги за дотриманням тиші в громадських місцях біля магазину «Добриня» під час патрулювання.
З суб’єктом господарювання закладу торгівлі «Добриня» 04.07.2018 проведено бесіду щодо дотримання правил торгівлі та благоустрою біля закладу торгівлі. Скарг на роботу працівників магазину до виконавчого комітету міської ради не надходило.
Радимо заявнику та жителям будинку повідомляти працівникам поліції по тел. «102» для оперативного прийняття профілактичних заходів до порушників тиші в громадських місцях.

 

Прочитано 93 разів

Сформувати запитання

Залишилося 1200 символів